Отзыв о компании Супермаркет "Сильпо"
Добавлен: 16:21 22.06.2012
Другие названия: Сильпо
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки
Сайт:  silpo.ua

Никнейм: Анна (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2011
Дата увольнения: 2012

Доступні товари для людей

Жахливе ставлення касирів до покупців в магазині Сільпо м.Самбора.Була недавно в цьому магазині,працювало лише декілька кас,були великі черги.Касирка тільки но сіла за касу,я і ще люди стали до неї в чергу і десь за 2 хв. вона знову десь йде і закриває касу.Всі почали нервуватися,на запитання де вона йде і зауваження людей вона ще почала хамити і неадекватно себе поводити.Ім"я касира Нестерівська Руслана. Мене це дуже образило.Ще ні в одному магазині такого хамства і зверхності я не бачила. Більше не хочу туди йти і людям не раджу псувати свої нерви через якусь малолітню хамку.Прошу вжити відповідні норми до цієї особи.Я вважаю що в такому магазині як Сільпо їй не має чого робити,її місце на ринку насіння продавати!!!

# покупець2013-08-01 00:36:27
брёд.девушка на сёбя посмотрите ви дура.обиженая на весь мир
# Богдан Яринко2013-08-01 00:29:30
Я був у магазині в цей час бачив як неадекватний покупець спочатку нахамив касиру, а потім вимагав хорошого ставлення до себе,причому в грубій формі. неадекватні є тільки покупці,думають що вони -боги тому що "клієнт завжди прав " ,я також клієнт був у багатьох супермаркетах різних краïн і ніде покупці не позволяють такого як у Самборі.Люди навчіться поводитись в супермаркетах і персонал буде завжди усміхнений до вас
# Клієнт2012-06-25 14:51:48
Взагалі то клієнт завжди правий, вона знала на що вона йде.
# Касир2012-06-23 03:29:44
Взагалі то потрібно мати хоч якусь повагу до людей з якими стикаєтесь у житті - чи то касир чи продавець на базарі!