Отзыв о компании КАДО
Добавлен: 20:14 18.06.2012
Другие названия: ООО "КАДО"
Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  kado.ru
Эл. почта: КАДО
Страна: Россия
Телефоны: 540-67-76

Никнейм: Франс Йосип ІІ (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Август 2011

позитивним в цьому всьому може бути хіба викид Вашого адреналіну від обурення....коли Ви в черговий раз розумієте що попали на TIENS ..верніше коли Ви в черговий раз чуєте що ДАНА "міжнародна компанія" роботодавець (назв маса і офісів також) співпрацює з Тянь Ши в особі Тіенс

ЛЮДИ НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ЦЕЙ МАРАЗМ...Я З 7-МИ ОГОЛОШЕНЬ -- ПОМОЩНИК РУКОВОДИТЕЛЯ І АДМИНИСТРАТОР -- ПОПАДАВ НА НИХ !! -- У НИХ ОФІСИ ЗАРАЗ -- " ЕЛІТ ІНФО"-БОРИСПІЛЬСЬКА, 12 В., 0505428291 -СВЕТА, 0933937472, 0980752212-АННА АНАТОЛ....м.ПЕЧЕРСЬКА, БУЛЬВ.Л.УКРАЇНКИ, 26 ОФ619--0639815432 ЛАРИСА АНАТОЛЬ.0633783116-АНАТОЛ.ВАСИЛЬОВИЧ...........ДЕМЕЕВСКАЯ, ПЕР.КРАСНОАРМЕЙСКИЙ № 14 корп1 - 0939039348, 0505265369 - ДАРЬЯ НИКОЛАЕВНА

був у них десь два роки тому (шукав іншу роботу) на Бориспольской, 10.(якщо не помиляюсь..забув назву...дом культури чи кинотеатр великий там стоїть Украіна чи як....їх там вже зараз немає 100%.)...якби знав що така крупна фірма сидить в кінотеатрі то не їхав би..а так просто сказали адресу..ну але раз приїхав (хоча вже і так було ясно)..вирішив до кінця пройти ту комедію.(про ТІЕНС не чув на жаль нічого тоді.)...кароче зайшов.в ДК..купа народу....ледь знайшов їх "ОФІС" ..чи "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР"...назва феноменальна на дверях висіла --- " № 4 " )))..в середині..2 ряди старих столів і телевізор не новіший (ШИКАРНИЙ ОФІС)).пару дівчат щось записували після "лекції"
якийсь молодий мен 35р. на вид, Алексей Громов ( в піджачку під гольф)...дав анкетку....я її скрежа зубами заповнив (виду не подавав..хоча мене трясло від того бреду...і від того куда я попав)......він навіть не попросив документи про освіту...краєм ока глянув на анкету -- ОДРАЗУ ПЕРЕВЕРНУВ її і на ін.стороні почав малювати круги і схеми їх компанії.."Золотой ЛЕв".--НЕ СЛИШАЛИ О НАС ??--- АГА чув..на дверях написано ---№ 4.....на питання скільки плятять і що за робота нічого не відповів...я і так поняв...кароче я відрулив..а він під вечір передзвонив і радісним тоном хотів мене привітати що мене прийняли..АЛЕ я його випередив сказавши що мені ЇХ офіс не підходить (м’яко сказав..хоча треба було сказати що я про них думав і щоб вони не морочили людям голови)