Отзыв о компании «Мрія»
Добавлен: 21:14 24.05.2012
Другие названия: ТОВ «Мрія Агрохолдинг», ТОВ «Мрія Агро Група», ТОВ «Мрія-Лізинг», ТОВ «М-Трейд», ТД ТОВ «АСКО», ТОВ «Новагріс», ТОВ «Мрія Центр» та ТОВ «ЕлАгрі — Деренівка»
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:
Страна: Украина
Регионы работы:: Киев, Одесса, Тернополь
Рейтинг компании:

Всего отзывов: 64
Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Автор: Сергій (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Февраль 2012
Количество просмотров: 54
Полезность отзыва: 0 - 6 = -6
Всего комментариев: 6
Положительные стороны

Ми з одногрупником прийшли у МРІЮ на стажування 3 місяці тому. Вже зараз офіційно працюю, можливо мені немає з чим порівнювати, проте я дуже задоволений можливість працювати в такій компанії. Особливо приємно, як ставляться до молодих спеціалістів: спершу ми пройшли адаптаційний курс навчання, потім за нами було закріплено наставника, дають можливість працювати над серйозними проектами. І взагалі незважаючи на високі вимоги та темпи роботи, атмосфера в колективі майже сімейна. МРІЯ мені зараз заміняє дім, далеко від дому.

Отрицательные стороны

Через високі темпи розвитку багато процесів в МРІЇ ще не систематизовані

Оценки компании
Коллектив и корпоративная культура
Начальство и его уважение к сотрудникам
Рабочее место и условия работы
Социальный пакет и льготы
Перспективы работы в компании

Расскажите своим друзьям:

Комментарии к отзыву

Вы считаете, данный отзыв полезным и правдивым ?

# Антон2012-05-30 13:05:43
Да, геббельсовщина тут есть:)
# Софія2012-05-29 21:59:02
Працювала там. Впізнаю руку.
# Антон2012-05-29 21:42:44
А Вы откуда знаете???
# Софія2012-05-29 21:35:46
Це писав один із працівників HR відділу.
# Акрис2012-05-29 16:43:30
Стажер получает неоправданно много, что молодым башню рвет от этого, вот им всё нравиться:))
# Expert2012-05-28 19:21:55
Погляд через рожеві окуляри. Над якими серйозними проектами може працювати СТАЖЕР?
Реклама