Отзыв о компании Мрія
Добавлен: 20:14 24.05.2012
Другие названия: ТОВ "Мрія Агрохолдинг", ТОВ "Мрія Агро Група", ТОВ "Мрія-Лізинг", ТОВ "М-Трейд", ТД ТОВ "АСКО", ТОВ "Новагріс", ТОВ "Мрія Центр" та ТОВ "ЕлАгрі — Деренівка"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  mriya.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Тернополь

Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Никнейм: Сергій (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Февраль 2012

Ми з одногрупником прийшли у МРІЮ на стажування 3 місяці тому. Вже зараз офіційно працюю, можливо мені немає з чим порівнювати, проте я дуже задоволений можливість працювати в такій компанії. Особливо приємно, як ставляться до молодих спеціалістів: спершу ми пройшли адаптаційний курс навчання, потім за нами було закріплено наставника, дають можливість працювати над серйозними проектами. І взагалі незважаючи на високі вимоги та темпи роботи, атмосфера в колективі майже сімейна. МРІЯ мені зараз заміняє дім, далеко від дому.

Через високі темпи розвитку багато процесів в МРІЇ ще не систематизовані

# Антон2012-05-30 12:05:43
Да, геббельсовщина тут есть:)
# Софія2012-05-29 20:59:02
Працювала там. Впізнаю руку.
# Антон2012-05-29 20:42:44
А Вы откуда знаете???
# Софія2012-05-29 20:35:46
Це писав один із працівників HR відділу.
# Акрис2012-05-29 15:43:30
Стажер получает неоправданно много, что молодым башню рвет от этого, вот им всё нравиться:))
# Expert2012-05-28 18:21:55
Погляд через рожеві окуляри. Над якими серйозними проектами може працювати СТАЖЕР?