Отзыв о компании ПАТ Концерн Галнафтогаз україна
Добавлен: 15:06 05.04.2012

Никнейм: Ігор (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Февраль 2012

нет

Подзвонив, запросили на співбесіду (управитель АЗК). Проводила Марина. Відправила малюночки малювати. Намалював бо вмію малювати, до того ж знайомий з проективними методиками. Сказали вдомах цілу купу анкет заповнити -заповнив.
Накінець - то запросили на співбесіду з регіональним керівником: Остапом Романовичем. Під час спілкування з ним склалося вкрай негативне враження про нього та компанію. Ця людина нетактовна, надміру самовпевнена, на має поваги до інших. Уявіть запитання, щось у вас по анкетах дуже високі результати, Ви що їх для результату писали? Поряд сидить дівчина. напевне психолог, на психології вони помішані. Виникає питання для чого тоді ці анкети, якщо результат можна коригувати. Закінчилось все тим, що Остап Романович особисто пообіцяв взяти мене на стажування і за результатами оформити на управителя. Далі: ми вам передзвонимо. коли вийти на стажування. Дзвінка я не дочекався, натомість через два тижні на елек. адресу отримав повідомлення від Марини, що я їм не підходжу.
Робіть висновки самі. Хочу зауважити. що я вже займав керівну посаду, з компетенцією все впорядку.
ЩОСЬ НЕ ТАК З ПАТ ГАЛНАФТОГАЗ?!

# Аля2012-09-05 19:52:12
Там визначають компетенцію порівняльну: кандидат не повинен бути розумнішим, ніж керівники.
# Василь2012-04-06 16:32:31
не намагайтесь знайти раціоналізм чи логіку, прогнивша компанія, яка крокує в небуття ))