Отзыв о компании СП "Витмарк-Украина" ТОВ
Другие названия: Vitmark, ТМ Jaffa
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки
Сайт:  vitmark.com
Эл. почта: info@vitmark.com
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Львов, Николаев, Одесса, Первомайск, Харьков, Хмельницкий
Телефоны: -

Описание деятельности:  Производитель соков

Никнейм: ----------- ------------ (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2011

немає:((((

прівєт всім:) працюю в компанії вітмарк-україна,планую звільнятись!!! і хочу попередити всіх майбутніх працівників цієї кантори: якшо ви не поважаєте себе ідіть і працюйти саме в цю компанію! почну з того,що начальство в цій "компанії" настояще БИДЛО!!! складається в мене враження що ці люди не тещо незнають культури,але вони мабуть з тваринами виховуватись, не цензурні висловлювання в перше я почула від супервайзера,але з часом поробивши тут зрозуміла що і деректо р і національний вміють говорити тільки матом! я шокована! недавно приїжав до нас національний деректор з Одеси,містер Орлов! такого хама я в житті не бачила! не знаю як докого,але по власному досвіді, до ТП відносіться як до гамна!ніякої культури!!!!!! по-друге: нарахунок заробітньої плати,справді обіцяють золоті гори,але получається цілий нуль! штрафами забирають пів зарплати! плюс протерміновані борги клієнтів вішають на тебе,з умовою коли ти повертаєш гроші від клієнта на фірму то тобі повертаються також ці кошти,але скажу чесно за весь час скільки працюю то з 5 сум мені повернули 1! отака чесна і справедлива фірма,плюс бутьте готові до того що якшо протермінується в них якась продукція(наприклад,як в недавньому випадку було з Спрінгом) то вам напишуть її на зарплату,плюс вірма без відповідальна,якщо в вас є справді проблеми з клієнтами де нереально важко забрати гроші,наприклад юридична особа закрила свою діяльність,а по ній висить борг,то служба безпеки тобі нічим не допоможе,ніякого суду не буде,а просто вам цю суму знімлять з зарплати) навіть якшо мова йде про тисячі,до майте на увазі що з кожної зарплати ваз будуть знімати гроші за цей борг! не знаю як таке начальство,як в нас на західній Укриїні можуть тримати на цих посадах!!!!!!!! не виховані,не культурні,хами,несуть себе високо,принижують своїх підлеглих!!!! просто жах!!!!! реально важка робота,багато задач ставить компанія,ти їх стараєшся успішно виконувати,але в кінці ти всерівно нічого не робиш! сама фірма відбиває бажання тут працювати!!!!! і це я розказала тільки поверхневі проблеми фірми!!!! я Вас дуже прошу,не йдіть сюди на роботу!!! не вірте жодному слову,що обіцяють!!!!! Поважайте себе!!!! і не давайте заробляти Бидлу на вас!!!! Ви достойні кращого!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

# Центральная Украина2013-02-12 01:00:02
Вижу ,что сейчас на Витмарке ситуация продолжается быть негативно устойчивой. Дело в том , что после проведения треннинга "Бизнес мастер" март 2006 Стаса Кузового "Прорыв" (Овидиополь март )для руководства Витмарк началась ситуация "СМУТА". Хотели как лучше, а получилось как "Смута" Начали "хавать" друг друга в прорыве достижения результата . И вот на смену вменяемому руководству приходят щеглы самозванцы продаж с Мегаполиса и т .д
# Роман 2013-01-23 17:06:16
+++++ и ещё раз + !!! Девочка умничка,сказала всю правду. Но это только верхушка "айсберга" под названием Витмарк,который потихоньку тает и разваливается...