Отзыв о компании інспе
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  inspe.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: (032) 2403705

Описание деятельности:  Продукція: Стоматологічне обладнання / Стоматологічні матеріали / Стоматологічний інструментарій / Медичне обладнання / Медичні товари Послуги: Консультаційні / Навчання / Сервісне обслуговування обладнання

Дата начала работы: 2011
Дата увольнения: 2011

Зимові свята вже не за горами, хоча ми почали святкування ще з дня св. Миколая. Для усіх це особливий день - подарунки, аромат мандаринок, встановлення ялинки, сяяння іграшок, всюди сніжинки, ангелики, щасливі очі та посмішки... Особливо полюбляють це свято працівники Інспе, адже на Миколая в нас є особлива традиція. За місяць до свята кожен з працівників, шляхом жеребкування, обирає собі листочок з прізвищем іншого колеги, якому анонімно готує подарунок. А вони цього року були дуже незвичайними - і сувеніри ручної роботи (в тому числі виготовлені самостійно), і книги, і прикраси, і флешки і просто дракончики. Свято вдалося просто суперове!!! Щасливими були усі присутні!!! З нетерпінням чекаємо Нового року!!!

- - -

# Настя2013-11-28 03:12:19
дітки - це єдине, чому туди ходять працівники на роботу) бояться втратити ту копійку. а в цей час псують собі нерви і здоров"я. А негативу стікльки багато, що не стали і писати, пальці позводило б друкувати)))))))))))