Отзыв о компании Агентство Мерчендайзинга
Добавлен: 02:48 29.11.2011
Другие названия: ЧП Петров
Сайт:  merchik.com.ua
Регионы работы: Киев, Александрия, Алушта, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Мариуполь, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Одесса, Полтава, Прилуки, Ровно, Ужгород, Харьков, Херсон, Черкассы, Черновцы, Шахтёрск

Описание деятельности:  Агентство мерчандайзинга обеспечивает качественный мерчандайзинг в 750 торговых точках VIP розницы (в т.ч. 20 областей Украины, весь Киев и киевская обл.)

Никнейм: Юрій Чернявський (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Июнь 2010

Хочу розповісти свою історію роботи в даному агенстві.
Все почалося з пошуком підзаробітку на літо, розпочав пошуки в інеті і потрапив на оголошення неповного робочого дня. Пройшовши в тел. порядку співбесіду мене взяли на роботу. відверто кажучи мені спочатку було дуже тяжко, постійне спілкування з людьми, фотографування на ТТ, пошук маси невідомого мені товару ще й звіти в програмі 1с. В мене голова тріщала я взагалі не розумів чого від мене хочуть:) попрацювавши в такому режими недільки півтори моя робота дійшла майже до звільнення але тут якраз пішов фактор розуміння і мене підключили на конференцію до нашого супервайзера і старшого мерчандайзера. До мене з розумінням поставились і дали другий шанс на роботу, другу надію. Люди просто не зважаючи на мої початкові невдачі повірили, як в особистіть, як в людину. Після такої теплої розмови мої справи пішли відразу в гору, освоїв навички роботи з людьми на ТТ, навички роботи з 1с. І те що починалось з невеликого літнього підробітку перекинулось на постійний заробіток. перша моя зарплата була 1200 гр. при тому, що я працював по 3-4 год. на добу. З кожним місяцем об'єм роботи збыльшувався ы з цим збыльшувалась з/п: 1) 1200 2) 1500 3) 2200 4) 2800 5) 3200 і найвижча зарплата становила 3500. про таку з/п я і уявити не міг.
На даний момент я довірене лице Агенства Мерчендайзинга по м. Черкаси і Житомир. В моєму розпоряджені 10 мерчандайзерів таких самих який був колись я і тому я прислуховуюсь до думки кожного нашого працівника і завжди вся робота починається від самого себе.

1) Неофіційне працевлаштування
2) Прорблеми з відпустками

# АЕА2012-10-02 16:46:08
Марина может как территориал и толковый но как чеовек еще та сволоч - и старшую себе взяла такую же сволочь.
Это когда было Юра, когда не было ел. контроля над мерчами, когда можно было сделать, именно сделать роботу и пойти домой сдавать отчеты.
А сейчас уже давно не то время - чтобы стать СВ нужно гнобить своих потчененых штрафами - потому что нсли нету штрафов значит ты хреновый старшиый или СВ.
# ВАЛЕРА2012-02-15 02:17:57
в Вас наверное поверила Марина Еремеева- очень толковый территориал
# Владимир2012-01-02 04:21:22
Юрій Чернявський, аж прям не верится в такой поворот! Удачи, если правда!