Отзыв о компании Клиника доктора Василевича
Другие названия: Clinic of doctor Vasilevich, медцентр Гелиос
Сфера деятельности:  Услуги: Медицинские услуги, спортклубы
Сайт:  moyray.com
Телефоны: (044) 520-02-55, (044) 520-00-25

Описание деятельности:  Фитотерапия, пчелотерапия, ароматерапия, рефлексотерапия и т.п.

Никнейм: аня вавринюк (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Сентябрь 2009
Дата увольнения: Август 2011

Андрій, а чому би тобі не прийти в клініку і в приватному порядку не познайомитися зі справжніми власниками оставлених тут відгуків? гарантую, мав би потім спокійний сон!
за два роки в клініці василевича я підтверджую справжність оцих осіб: тамара іванівна - це головний бухгалтер клініки, яка там вже працює цілих шість років. тарас михайлович - це юрист та адвокат клініки. наталя станіславівна - прибиральниця клініки. є там ще багато і інших осіб, зі складу медсестер та лікарів. на скільки я це власними очами бачила та своїми вухами чула від згаданих тут співробітників, то вони надзвичайно були задоволені своєю роботою в клініці. їх влаштовувало все: і заробітна плата, і відношення адміністрації клініки, і фантастичний соціальний пакет.
тепер напишу те, що мене стосується.
особисто я була в клініці на дошці пошани. при співбесіді я просила зарплату в 2000 тисячі гривень, а реально отримувала з першого місяця роботи по 500 доларів сша. крім того, в якості винагороди за хорошу роботу, я отримала по першому року роботи 3 (три) тури на оздоровлення (ізраіль, єгипет, саки). по другому року роботи я отримала 4 (чотири) тури на оздоровлення (єгипет, ізраіль, хорватія, закарпаття). і все це оплатила адміністрація клініки. також я отримала гроші на кишенькові витрати: по першому року - 1700 долярів, по другому - 2300 долярів! звільнялася я з клініки через розбудовування власного бізнесу, на що адміністрація клініки віднеслася теж з мозумінням. доктор василевич для мого бізнесу виділив за просто так 10000 гривень. цей добрий жест робився в присутності терапевта олени іванівни, медсестри юлі та ані. я могла би тут писати цілі оди про цю неймовірно райську клініку. але не с
стану, бо написаного мною та моїми співробітниками тут вже хватає для мудрих людей, а для збоченців - доста щоб все це перетворити на бруд та отраву! нічого не пробиш, виродків всюду хватає на землі. алена небесах - цим виродкам не сховатися від божої кари. ця небесна кара буде і на чадах тих, хто не заслужено поливає брудом
найкращих світу цього!

ніколи не було і зараз нема!

# Аноним 22013-12-02 14:57:12
Вот это да! Все бы так работали!
# Мерчик класса GOLD2013-04-01 09:20:34
1)"за изобретательность и за добровольные переработки она всегда получала жирные премиальные"
2) +10000 грн "запросто"
А какого рода добровольные переработки были? Анечка, можно вас на пару часиков?
# Андрей2011-11-03 20:13:36
Ага, Василевич, рассказывай дальше сказки. Я на тебя уже много насмотрелся чтобы верить в эти бредни. На будущее: старайся не писать в своих фантазиях, что кто-то получал от тебя зарплату в долларах, а то ведь по законам Украины расчеты в долларах на территории Украины запрещены, не ровен час обэп к тебе нагрянет. Они, конечно же, ничего предъявить тебе не смогут так как ты никогда не платил своим работникам зарплату выше 1000 гривен, но нервы тебе потрепают.