Отзыв о компании «Клиника доктора Василевича»
Добавлен: 15:44 02.11.2011
Регионы работы:: Киев
Телефоны: (044) 520-02-55, (044) 520-00-25
Рейтинг компании:

Всего отзывов: 65
Описание деятельности:  Фитотерапия, пчелотерапия, ароматерапия, рефлексотерапия и т.п. ОСТОРОЖНО, НЕАДЕКВАТНЫЙ РАБОТОДАТЕЛЬ! Пишет бредовую клевету на владельца сайта на всех ресурсах что ему попадаются. По психотипу похож, на фекаливидную субстанцию от которой тяжело избавиться в случае контакта. Додаткова інформація:• сотні скарг та аналогічних коментарів на діяльність клініки доктора Василевича присутні на інших сторінках в Інтернеті ; <a target="_blank" rel="nofollow" class="body" href="http://www.psoranet.org/index.php?showtopic=2221&st=0">psoranet.org</a> <a target="_blank" rel="nofollow" class="body" href="http://community.livejournal.com/kiev_blacklist/13789.html">community.livejournal.com</a> • ліцензія МОЗ України №348899 видана 10.08.2007р. доктору Василевичу,на яку він посилається на сторінці клініки за адресоюhttp://moyray.com/108.html, 15.06.2009р. була анульована Наказом №426МОЗ України, в чому можна пересвідчитись на офіційному сайті МОЗ тут:<a target="_blank" class="body" href="http://www.moz.gov.ua/ua/main/docs/?docID=13320" >http://www.moz.gov.ua/ua/main/docs/?docID=13320</a>• недостовірність вказаних даних про звання власника клініки, а самевідсутність доктора Василевича В.С. в списку дійсних членівНаціональної академії наук України (офіційна сторінка НАН України –<a target="_blank" class="body" href="http://www.nas.gov.ua/members/Pages/Academicians.aspx%29" >http://www.nas.gov.ua/members/Pages/Academicians.aspx)</a>• в бюлетнях (можливо через обмежене представлення їх в мережіІнтернет) відсутня інформація щодо кандидатської та/чи докторськоїроботи Василевича В.С.• на відповідних Інтернет-сайтах розміщення оголошень про набірмедичного персоналу до цієї клініки носить перманентний характер з2007 року, що в певній мірі підтверджує правдивість коментарівстосовно «текучки» кадрів.

Автор: аня вавринюк (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Сентябрь 2009
Стартовая зарплата $500
Текущая зарплата $850
Дата увольнения: Август 2011
Количество просмотров: 121
Полезность отзыва: 1 - 2 = -1
Всего комментариев: 3
Положительные стороны

Андрій, а чому би тобі не прийти в клініку і в приватному порядку не познайомитися зі справжніми власниками оставлених тут відгуків? гарантую, мав би потім спокійний сон!
за два роки в клініці василевича я підтверджую справжність оцих осіб: тамара іванівна - це головний бухгалтер клініки, яка там вже працює цілих шість років. тарас михайлович - це юрист та адвокат клініки. наталя станіславівна - прибиральниця клініки. є там ще багато і інших осіб, зі складу медсестер та лікарів. на скільки я це власними очами бачила та своїми вухами чула від згаданих тут співробітників, то вони надзвичайно були задоволені своєю роботою в клініці. їх влаштовувало все: і заробітна плата, і відношення адміністрації клініки, і фантастичний соціальний пакет.
тепер напишу те, що мене стосується.
особисто я була в клініці на дошці пошани. при співбесіді я просила зарплату в 2000 тисячі гривень, а реально отримувала з першого місяця роботи по 500 доларів сша. крім того, в якості винагороди за хорошу роботу, я отримала по першому року роботи 3 (три) тури на оздоровлення (ізраіль, єгипет, саки). по другому року роботи я отримала 4 (чотири) тури на оздоровлення (єгипет, ізраіль, хорватія, закарпаття). і все це оплатила адміністрація клініки. також я отримала гроші на кишенькові витрати: по першому року - 1700 долярів, по другому - 2300 долярів! звільнялася я з клініки через розбудовування власного бізнесу, на що адміністрація клініки віднеслася теж з мозумінням. доктор василевич для мого бізнесу виділив за просто так 10000 гривень. цей добрий жест робився в присутності терапевта олени іванівни, медсестри юлі та ані. я могла би тут писати цілі оди про цю неймовірно райську клініку. але не с
стану, бо написаного мною та моїми співробітниками тут вже хватає для мудрих людей, а для збоченців - доста щоб все це перетворити на бруд та отраву! нічого не пробиш, виродків всюду хватає на землі. алена небесах - цим виродкам не сховатися від божої кари. ця небесна кара буде і на чадах тих, хто не заслужено поливає брудом
найкращих світу цього!

Отрицательные стороны

ніколи не було і зараз нема!

Оценки компании
Коллектив и корпоративная культура
Начальство и его уважение к сотрудникам
Рабочее место и условия работы
Социальный пакет и льготы
Перспективы работы в компании

Расскажите своим друзьям:

Комментарии к отзыву

Вы считаете, данный отзыв полезным и правдивым ?

# Аноним 22013-12-02 15:57:12
Вот это да! Все бы так работали!
# Мерчик класса GOLD2013-04-01 10:20:34
1)"за изобретательность и за добровольные переработки она всегда получала жирные премиальные"
2) +10000 грн "запросто"
А какого рода добровольные переработки были? Анечка, можно вас на пару часиков?
# Андрей2011-11-03 21:13:36
Ага, Василевич, рассказывай дальше сказки. Я на тебя уже много насмотрелся чтобы верить в эти бредни. На будущее: старайся не писать в своих фантазиях, что кто-то получал от тебя зарплату в долларах, а то ведь по законам Украины расчеты в долларах на территории Украины запрещены, не ровен час обэп к тебе нагрянет. Они, конечно же, ничего предъявить тебе не смогут так как ты никогда не платил своим работникам зарплату выше 1000 гривен, но нервы тебе потрепают.
Реклама