Отзыв о компании Трек Артемчук Анатолій Поділля
Добавлен: 19:56 30.11.2015
Другие названия: ТОВ "Трек", ГО "Поділля", Громадська Організація "Поділля", Артемчук Анатолій
Сфера деятельности:  Торговля

Описание деятельности:  ТОВ "Трек" - гральний бізнес Громадська Організація "Поділля" - передвиборча компанія

Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2015

Обіцянки як на виборах: зарплата велика, кар'єрне зростання

Доброго дня.
Розповім про "контору" під назвою ТОВ "Трек" та громадську огранізацію "Поділля".
Обома цими "організаціями", фактично, керує одна особа Артемчук Анатолій Володимирович. Слід відзначити, що майже за місяць перебування в офісі, який, доречі, спільний для цих контор на червень - серпень місяць 2015року (а може по сьогоднішній день) крім працівників цих "організацій" громадяни НЕ приймалися і вхід до офісу лише якщо тебе впізнають у камеру і відчинять замок і це після того, що треба пройти охорону на вході будівлі. Да, і невідомо коли працює "громадська організація" - розклад роботи відсутній, а в інтернеті і адреса відсутня. Тож і висновок - ширма ця для піару. Цікаво, інші громадські організації (які містяться на його стрінках в інтернеті на вересень 2015року) якими керує Артемчук теж так працюють?
"Директором" ТОВ "Трек" вважається Андрощук Богдан. Чому так спитаєте - та дуже просто без наказу Артемчука Анатолія цей "директор" і чхнути не сміє, а про прийняття рішень годі й казати.
Зато з юридичного боку не предирешся - Артемчук Анатолій (що їздить на мерсі s550matis і це не одне його авто, і не тільки ...) "громадський діяч" який числеться в партії Ляшка і до гральної діяльності ТОВ "Трек" (може і ще якоїсь) відношення "не має". І звідки у нього мерс s550matic (самий дешевий вартістю 94 000 доларів США)? Однак якщо ви вважаєте, що цей псевдоблагодійник який керує "громадською" організацією нарешті буде щось робити для людей - доведеться вас розчарувати, хоча ні - Артемчук Анатолій вас грабуватиме.
Як факт можна навести, що для Артемчука Анатолія ненормований робочий день і не нормований робочий тиждень абсолютно однакові поняття, а оплата за понаднормові робочі години взагалі відсутня.
Люди які пропрацювали робочий місяць та ще й з понаднормовими робочими годинами, та ще й додатково у вихідні дні - можуть отримати заробітну плату розміром в 4/5 обо 3/4 від заробітної плати ОФІЦІЙНО робочих днів (тобто 5-и денному робочому тижні і 8-годинному робочому дні). Тож готуйтеся працювати 18годин на день 7 днів на тиждень і заробляти при цьому менше заробітної плати обумовленої при працевлаштуванні ( 5-и денному робочому тижні і 8-годинному робочому дні ). Звісно ж, якщо ви не із "свїх" або ж ваше право відмовитися мати з ними справи. Наймаючи студентів він може не виплатити при звільненні заробітну плату за остнні кілька змін.
А ось і ще один факт який зачіпає окрім заробітної плати ще й конституційні права громадянина - якщо відмовляєшся від участі у мітингу організованому або за участю радикальної партії Ляшка від псевдоблагодійника Артемчука Анатолія то з тебе вираховують кошти з заробітної плати.
І на додачу при працевлаштуванні навіть якщо у вас візмуть трудову книжку в ТОВ "Трек" її запросто можуть не оформити і відрахувань в різні фонди не надходитимуть, і вам ці кошти не доплатять, а підуть вони в кишеню - кому? - правильно Артемчуку Анатолію на ще один мерс чи може вже золотий батон обо ж ....
І цей псевдодіяч уже кілька разів балатується на виборах різних рівнів (у шевченківському районі), а почитати його офіційну біографію і обіцянки - то мало не янгол. Дізнавшись трохи більше, виплив і той факт, що це колишній член партії регіонів ( Артемчук Анатолій навіть хизувався своїм портійним квитком у 2013-у, а потім - раптом став членом радикальної партії Ляшка і почав підчищати згадки про те, що був регіоналом) партійний квиток номер 8-72201 виданий 24.06.2013 хмельницькою обласною організацією партії регіонів. От вам і ВОВК В ОВЕЧІЙ ШКУРІ.
Тож, будь ласка, поділіться даною заміткою зі своїми знайомими, особливо якщо вони голосують у Шевченківському районі. Збережіть цю замітку до наступних виборів і подумайте за кого голосувати?
P.S. Я не агітую за когось. За кого голосувати вирішуйте самі. Я, наприклад, відмовляюсь підтримувати кандидатів зі списків у бюлетнях вже як кілька виборів.
Просто відмовляюсь повторювати помилки більшості (особливо з радянського періоду) коли подібні факти про таких от псевдогромадських діячів замовчувались чи приховувались і люди боялись про це розповідати, а вони користуючись цим робили все, що їм заманеться і тепер це розгрібати моєму поколінню, а може й ще молодшим за мене.
Людина якій ДОВЕЛОСЯ мати справи з цим псевдогромадським діячем.