Отзыв о компании "OPIUM GROUP"
Добавлен: 17:26 16.11.2015
Другие названия: ООО "Opium group"
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки
Сайт:  coffeeopium.com
Регионы работы: Киев

Описание деятельности:  Компания занимается импортом и реализации высококачественной колумбийской и бразильской продукции.

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Ця компанія є ще зовсім молодою, та тільки почиє стрімко розвиватися на теренах українського ринку продаж. Багато людей які є лінивими та безвідповідальними пишуть, що це лохотрон, але це не так! Компаніє дає хороший старт для цілеспрямованих та наполегливих людей, які вміють працювати. Колектив дуже дружній та радий новим працівникам. Люди, котрі не пройшли й першої співбесіди, це вам варто задуматись над цим, можливо це з вами щось не так, а не з компанією.
Тепер щодо кави. Кава дуже смачна та якісна. Ця кава складає сильну конкуренцію для провідних українських компаній, які вже давно просунулись на ринку. Звичайно, що кава не з дешевих, але вона того варта!!! Також компанія випустила 20 видів чаю! Я з впевненістю можу сказати, що це найсмачніший чай який я коли небуть куштувала.
Тому, я думаю що ця компанія є перспективною для розвитку. З кожним днем вона все міцніше та надійніше закріпляється на українському ринку!
Чудова компанія! Гарних вам звершень!

Робота не для лінивих!