Отзыв о компании INGROUP
Сфера деятельности:  Услуги: Еда: кафе, рестораны, fast-food
Сайт:  infood.com.ua
Регионы работы: Львов
Телефоны: (097) 920-03-85

Описание деятельности:  Служба доставки їжі.

Никнейм: Оксана Гнатюк (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Сентябрь 2015
Дата увольнения: Октябрь 2015

Не відчула!

Компанія InFood, загадковий керівник, який спочатку говорить - "ти працюєш, молодець, супер, клас...", а потім придумує якусь невиконану задачу, яка була неозвучена і виганяє на вулицю з 1000 грн. на руках і це він робить просто, присилаючи повідомлення, цитую: "Дякую за ту роботу, яку ти зробила. Скинь номер приватівської карти якщо у тебе є. Я надішлю оплату за тих два тижні стажування які були. Якщо немає, можу залишити гроші в якомусь з ресторанів." Виявляється, що ти не працюєш, а це було якесь стажування чи то випробувальий термін про які навіть не йшла мова. Коли намагаєшся розібратися то в тебе летять всі шишки бо ти ніхто!
Кур"єрів в цю компанію набирають по принципу "а би був напівадекватний", видають поломаний велосипед, коли кур"єри починають робити керівникові зауваження, що щось поломане то він питає: "Ти можеш це відремонтувати? Якщо можеш я вже тобі даю інструмент, іди ремонтуй.", коли прозвучало зауваження, що немає чим кріпити піцу, керівник відповів: "Зайди в господарський магазин і купи шнурки, вони недорогі". Або ж коли було сказано, що у велосипеді всі передачі місцями поміняні то керівник колосально відмазався фразою: "То нічого, їхати можна.". Там навіть був, можливо ще є скутер, який їде максимум 20 км/год. Це такий робочий транспорт компанії, яка вважає себе №1. Коли один з кур"єрів попередив, що йде на іншу роботу то керівник почав возмущатись: "Він не потягне бо він нічого не знає, ще буде проситись назад!", тобто він вважає, що якщо людина прийшла попрацювати кур"єром то це дибільчик, який повинен все життя крутити педалі і розвозити піцу.
Склалось враження, що це компанія зажраних мажорів, які на всьому економлять, а самі пантуються в соц. мережах своїми відпочинками за кордоном і всією існуючою технікою Apple, яку вони собі прикупили.