Отзыв о компании Фуршет Смела
Добавлен: 17:24 16.11.2015
Другие названия: Сеть супермаркетов « Фуршет »
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки
Сайт:  furshet.ua
Регионы работы: Смела, Черкассы
Телефоны: +380 4733 25100. 0800 201 400

Описание деятельности:  Всем привет !!! Да, как-то приходилось мне работать в этом прекрасном магазине продавцом. Ну что я могу сказать. Зарплата там очень маленькая, 1200-1300, делят её на два раза. Самая низко оплачиваема работа наверное по всей Смеле . А вкалываешь там как ишак, на одном человеке висит в лучшем случаи один отдел, а то бывает по два и три отдела, в особенности когда не хватка людей. Текучка людей там постояно. Причина. 1:) Очень маленькая з/п. 2:) Скодское отношения руководителей. 3:) На одного работника магазина, куча всяких начальств. Как говориться некого и нах*й послать. 4:) Штрафуют за...<a href="/feedback/list/company/109175"></a>

Никнейм: Аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2014

З позитивних відгуків можу тільки сказати !!!
Головна позитивна сторона - завжди вчасно платять зарплату, ніколи не треба її очікувати, як було у мене на інших місцях роботи. По-моєму, це найголовніше в будь-якій роботі. Крім того, дуже дружний колектив, і те що дуже звикаєш до колективу приходжу на роботу завжди в гарному настрої до роботи. Крім того, дуже дружний колектив, приходжу на роботу завжди в гарному настрої, поки його не зіпсують

А так більше немає позитивних сторін !!!!!!!!!

Люди, я прекрасно Вас розумію, я сама працювала в данному магазині з самого відкриття Фуршета. Дуже багато начальників і заступників перемінювалося. А також дуже багато співробітників в цілому помінялося І надивилася там як состорони покупців так само і з боку працівників ...

Повністю погоджуся з попереднім коментарії. Сама низькооплачувана робота напевно по всій Смілі, а ще й єдиним магазин де людям дуже давно не піднімают заробітну плату

Що стосується охорони!
Занадто прискіпливі контролери, яким важливіше виконати план щодо порушень, ніж розглядати реальні проблеми, ну і може ще якісь дрібниці, які не істотні). Просто варто прижитися з ними, не всі контролери упорестие і ****** попадаються, є і цілком нормальні адекватні і позитивні особистості. А щодо перевірки та шаренье по сумках, так це не їхнє бажання, з них цього вимагають більш керівництво ...

Мені дуже сподобалося попередній коментарі з приводу ст.Контролёра, Сергій Станіславович Рябоконь.
Повністю погоджуся з усіма висловлюваннями щодо Сергія Станіславовича.
Дуже добре знайома по роботі ця особистість. Дуже вульгарная людина, в голові одна вульгарщина куди не плюнь все пошласті.
Чесно кажучи, особисто мені він нічого поганого не зробив, так як я намагалася з ним без потреби не пересікаться.

А взагалі працюю в залі, я постійно за ним спостерігала і за його повіденія і культурою його спілкування . Так до речі, працювали у нас на касах контролерами два молоденькі хороших хлопця, Віталька і Сергійко, так він їх постояно пеліл щодня, і вони на нього постійно скаржилися. Хоча наскільки мені відомо було, роботу вони свою робили дуже добре, завжди ловили різних злодюжок.
Але ні, він їх вже так дістав що вони звільнилися. Якось недавно заходила в магазин, бачила там працюють зовсім нові контролери (один хлопець і дві дівчини) Вот им уж и не повезло з Сергієм Станіславовичем. Я ім якщо чесно кажучи дуже співчуваю.
Сергієм Станіславович не пропустить жодну спідницю. Особливо якщо це ще дуже молода або юнная дівчина. Вона йому в дочки годна, а він на неї заглядає. Не приємно на нього дивитися з боку на всі його дії ...
Був ще такий випадок якось випадково побачила і підслухала розмову як він з кимось з контролерів сперечався.
Я ще таких психів як він не чула. репетує, піна зі рота летить, плюється. Боже, і хто таких психів бере на роботу?
Це ж людина психічно хворий на всю голову. Йому лікуватися потрібно в терміновому порядку.

Я б сказала концтабір а не робота , говорити по тел тільки коли ти на обіді, на обід 1:00. Перекур 5 хв. через кожні 2:00, це все записується в журнали, запізнення 1 хв -2грн (здається, або 1 грн). Якщо ти виклав весь товар, переглянув цінники, все на відділі нормально, все одно прідерутся Бог знає до чого.

Касирам буває не дають розмінні гроші, з причини їх просто немає.
ст.Кассіри у банку замовляють, а банк не видає, і де накажете взяти дрібниця, коли покупець не дає, а простягає тобі купюри 200-100 грн, а один у одного не завжди теж є. Через що буває не сходитися каса з усіма витікаючими.

Що я ще хочу сказати? Що роботодавці просто не цінують своїх співробітників, і замість того що б як то заохочувати, що б у людини з'являвся стимул хоч якийсь до роботи вони зайвий раз можуть нагнути і оштрафувати з приводу і без приводу.

Мінус-кулінарія, навіть у їдальні ви можете гарненько отруїтися (на собі випробувано), що вже говорити про покупку їжі вже готової до вживання. Так до речі, так дати перештамповуются на товарах з датою на фарбі (змивається аццетоном небудь здірается папірчик з датою і клеется нова), будьте акуратні. Власний торгові марки-економ клас, якість не дуже.
Ось що касаеться Хлібобулочні виріб та кондитерські зроблені на славу, дівчата молодці це ВЕЛИЧЕЗНИЙ ПЛЮС, дуже стараються, продукти свіжі і дуже смачні....

Вообщем підведу підсумки: Браво - Фуршет!
1:) Ви шукаєте вищу ступінь кумівства в компанії? Тоді вам сюди!
2:) Ви шукаєте компанію, де вам ніколи не платять обумовлену на співбесіді суму? Ласкаво просимо!
3:) Ви хочете робити чужу роботу і працювати під керівництвом лізожопих лизоблюдів? Тогда вас Вітаю!