Отзыв о компании страховая компания "Провита"
Добавлен: 17:03 03.03.2010

Регионы работы: Киев, Харьков

Описание деятельности:  На вітчизняному ринку страхування компанія „Провіта” користується репутацією надійного та відповідального партнера. У своїх взаєминах з партнерами ми керуємося засадами порядності та чесності. Отже, сьогодні ТДВ „Страхова компанія „Провіта” співпрацює з багатьма провідними банками України: АКБ „Форум”, ВАТ "Райффайзен Банк Аваль”, ТОВ „Фінанси та кредит”, АБ „Факторіал-Банк”, ВАТ „КБ „Хрещатик”, ТОВ „КБ „Даніель”, АКБ „ТАС-Комерцбанк”, ВАТ „Родовід банк”, ВАТ „Кредитпромбанк”, АКБ „Трансбанк”, АБ „Банк регіонального розвитку”, ВАТ „КБ „Надра”, ВАТ „Державний ощадний банк України”, ВАТ „Державний експортно-імпортний банк України”, ЗАТ „ТАС-Інвестбанк”, АТ „Індустріально-експортний банк”, КБ „Експобанк”, ВАТ „Універсальний банк розвитку та партнерства”, АБ „Київська Русь”, ЗАТ „Перший український міжнародний банк”, АБ „Металург”, ТОВ „Партнер-Банк”, АКБ „Чорноморський банк розвитку і реконструкції”, ТОВ „Укрпромбанк” тощо. Cеред наших партнерів з перестрахування - провідні компанії України: ЗАТ „СК „Українська Страхова Група”, НАСК „Оранта”, ЗАТ „ПРОСТО-страхування”, ВАТ „СК „Алькона”, ТДВ „СК „Альфа-Гарант”, АТЗТ „СК „Лемма”, ВАТ „СК „Країна”, ЗАТ „СК „Арма”, АСК „Авіоніка”, АТ „Українська пожежно-страхова компанія”, ЗАТ „ФГ „Страхові традиції”, ЗАТ „Український страховий дім”, ЗАТ „СК „Кий Авіа Гарант", ЗАТ „СК „Бонус”, АСТ „Вексель”, СТДВ „Глобус”, НФСК „Добробут”, АТЗТ „Злагода” СК, ЗАТ „СК „Каштан”, ВАТ „СК „Орадон”, САТ „Остра”, ЗАТ „Поліська страхова компанія”, САТЗТ „Саламандра-Лтава”, ЗАТ „СК „Статус”, ЗАТ „СК „Ренесанс”, ВАТ „СТ „Іллічівське”, ЗАТ „СК „Крона”, ЗАТ „ВіЕйБі страхування”, ТДВ „СК „Кредо”, ТДВ „РОСНО Україна”, ВАТ „СК „Скайд”, Акціонерна Міжрегіональна страхова компанія, ВАТ „СК „Гарантія” тощо. Одним з найсперспективніших партнерів СК "Провіта" на сьогодні є корпорація "Міжнародний інвестиційний альянс". Слід зазначити, що це далеко не повний перелік наших партнерів. І ми пишаємося тим, що їх кількість постійно зростає. www.provita.com.ua/

Дата начала работы:
Дата увольнения: 2010

Очень граммотное руководство, с большим опытом работы в страховании.
Прекрасный коллектив, хотя и не очень сплоченный.
Конкурентноспособные страховые продукты.
Здание центрального офиса одно из самых комфортных (среди СК).
Вовремя выплачивается зарплата, без задержек.
Наличие страховки для сотрудников, хотя и за их счет, но по минимальным тарифам.
Наличие мобильной связи для сотрудников.

Очень длительный процес согласования любого рабочего момента.
Если вы понравились руководству - вы будете получать должности, почет и уважение.
Размер зарплаты в конверте.
Курение по расписанию.
Находи время для страхования, а все остальное время посвяти всевозможным отчетам.