Отзыв о компании сеть АЗС WOG
Добавлен: 17:24 16.11.2015
Другие названия: ТОВ "Золотой Экватор"

Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Владимир-Волынский, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Львов, Мелитополь, Николаев, Одесса, Полтава, Севастополь, Северодонецк, Сумы, Харьков, Черкассы, Ужгород

Описание деятельности:  Сеть автозаправочных станций, продажа топлива

Никнейм: Вікторія Василишин (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2015

Відсутні!.

Вельмишановне київське представництво "WOG Рітейл",прошу прийняти міри а Західному регіоні нашої держави!!!
Регіональний менеджер Ярема являє собою "персону"(а далі по тексту просто " худобу") ,що не має нічого святого і в помині.
По-перше : худоба не подає правдиву інформацію керівництву та не підпорядковується йому,приймаючи рішення (подекуди доленосні) автономно.
По-друге : худоба в кооперації із начальником АЗС в Калуші, в минулому регіональним менеджером(або "биком-запліднювачем" з косим оком) незаконно відбирають чесно зароблені працівниками гроші.
По-третє : ця спілка влаштувала справжню лавку продажу робочих місць.За їх мірками не достатньо просто пройти співбесіду,а потрібно заплатити чималеньку суму в грошовому еквіваленті чи пальним...
Висновок : Риба гниє з голови,то чим же займається та "голова" в Львові ?