Отзыв о компании ТеремОК

Описание деятельности:  Кафе домашней кухни

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015

Якщо чесно їх немає

Колектив поганий. культури немає взагалі про неї і не чули.
Начальство це взагалі окрема тема. Ставка 13 грн в час- за ці 13грн ви будете орати як раби і ставлення сответсвующее, як бидло по іншому не можу сказати.
Зарплату постійно затримують і коментують це так-Грошей немає коли будуть не знаю, все розмова закінчена. Якщо ви звільнитеся з закладу, то ви повинні відпрацювати 2 тижні якщо хочете отримати зарплату і то не факт що вам її віддадуть. Мені не віддали і не тільки мені.
Поваги немає ніякого, людей постійно не вистачає, текучка страшно. Кухарі можуть покрити матом це у них добре виднощення. ще й знущатися люблять над новенькими.
Присісти можна, ви повинні вспречать клієнта стоячи. Те що у вас полят ноги всім наплювати.
Любі дівчата цінуєте себе, не ходіть працювати в цей заклад. У них з весни важить оголошення про те що потрібні люди, люди просто не приходять туди працювати або після 1го дня стажування біжать від туди. Платять там копійки і навіть ці копійки треба слізно випращівать, навіщо вам ці приниження, навіщо працювати там де вас не цінують і постійно кричать?
Працювала я там давно а неприємні відчуття залишилися досі.