Отзыв о компании ООО"Максима-Сервис"
Добавлен: 17:24 16.11.2015

Регионы работы: Киев, Умань

Описание деятельности:  уборка в магазинах

Никнейм: Оксана (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Июль 2015
Дата увольнения: Август 2015

із позитивного тільки хороший колектив!

менеджер - Капелюх Михайло Володимирович - наскільки брехлива і підла людина! З першого дня брехав,шо зарплата буде виплачуватися в перших числах наступного місяця. потім ці сроки переносилися, в результаті - не виплатив ні копійки. Ховається, бо боїться скандалів, часто не бере трубки,а як візьме,то постійні обіцянки: "я віддам гроші,коли вони будуть", "не задовбуйте мене,грошей нема".
влаштовувалась на роботу адміністратором, ні посадову інструкцію, ні договорів мені не давали, все було на словах. Потім виявилося,шо вся його робота на словах! Дуже скоро виявилося, шо я не адміністратор і маю так само прибирати і мити весь магазин.вихідних майже не було. працювати із 7 ранку до 22 вечора - це верх його наглості. трималася заради колективу,а потім увірвався терпець. ця скотина (по іншом не назву) нам не заплатив ні копійки, зате сам жив у готелі, дуже часто ми його бачили п"яним біля цього готелю, щодня він скуплявся у "Фуршеті" - окорочок, ковбаски, виходить,шо на це в нього гроші були, а шоб виплатити нам зарплату - то ні.
поговорити з директором даної фірми мені не давали!
Надіюсь, шо скоро цю контору закриють і оштрафують, а цю тварюку - Капелюха М.В. взагалі треба садити до в"язниці!!!!