Отзыв о компании ООО Глобинский мясокомбинат
Добавлен: 17:23 16.11.2015
Другие названия: торговая марка "Глобино"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Кременчуг, Луганск, Полтава, Севастополь, Симферополь, Умань, Херсон, Львов
Телефоны: 80536525250

Описание деятельности:  Мясоперерабатывающая отрасль.Цель компании:получение максимально возможной прибыли и удовлетворения соц. и экономических потребностей сотрудников за счет обеспечения населения продуктами питания.

Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2015

Хароший колектив

Я не можу понять, чого з Києва звільнилося стільки водітєлів і ніхто не розбирається чого вони звільнилися. А звільнилися ми із-за того, що у нас появилася криса по названію Лашко. До того як його і новоспеченого логіста не було, всі трудилися і получали по заслугам. З приходом Лашка скільки б ти не робив і як би ти не робив получиш в лучшем случаі 4000 гривень. Лашко нам ще й угрожав, що якщо хтось з нас пожалується на центральний офіс , то він напише погані рекомендації. Але нам вже все рівно, так як він нас змусив нас звільнитися. Він усім нам говорив не нравиться звільняйтеся, я найду на ваше місце других.

Вибачте мене у мене немає економічного образованія, але тут по логіці можна навіть понять, що на Глобино саме головне доставка, після продаж, чим бистріше ми доставимо, тим ми обійдемо наших конкурентів і загрузимо магазини нашою продукцією.А якщо буде така текучка кадрів, коли ж ці водітєлі будить успівати запоминать маршрути і документацію, яку треба правильно оформити. І взагалі яка мотивація у работника, якщо він за свою таку важку роботу получає копійки, тому що по сьогоднішньому курсу це копійки. І якщо жити по соображеніям Лашка, його соображеніє, що всі работнікі в Києві не должні получать більше 3000- 4000 тисяч, то скоро на Глобино будуть робити відброси общества-гопники, які будуть приходити поробити місяці два , а потім позбиратиють гроші на маршруті і просто будуть кидати Глобино на гроші, бо по іншому у Києві не виживеш за такі гроші. А нормальні люди, яких дєйствітєльно по магазинах уважають розійдуться до конкурентів. До нього були набагато освіченіші директора, реально з великим опитом , які реально їздили по переговорам, тобто розвивали Глобино і ми получали даже по 6500 , а іноді і до 8000 тисяч. Для сравнєнія попередні директора знали усіх водітєлів по іменах, а цей не виучив по сей день як нас звати і кажи ей ти іди сюда. І я вам скажу я за своє життя перебачив багато директорів, ото були дєйствітєльно продажникі, а це так багато брехні і понтів і заучених фраз, а по ділу нічого, йому тіки жувачкі продавать, які він до цього і продавав. Але їх по звільняли, я не можу понять за що його держать, він не їздить на переговори , цілими днями тиняється в офісі і лапає дівчат –оце його робота. Ну і ще займається собствєнним бізнесом, а на Глобино йому наплєвать він оживляється тільки тоді коли приходять дополнітєльні гроші, я так розумію для нас, отоді він оживає і починає їх дєрєбанить.

От скажіть мені здравій людині, як людина яка на роботі вже в 06-00 ранку загружає сама в машину 1-2 тони ковбаси, розвозить її по точкам, а тоді сам же її і розгружає 1-2 тони, і це до вечора, має декілька виходних в місяць, може получати 4000 і то єслі не оштрафують. Для сравнєнія в Кока-колі водітєль їздить на нових машинах і получає 7-8 тисяч, на Оболоні 8-9 тисяч.У всіх після такого тоннажу вилазять діски і ти вже з такої спиною фактіческі інвалід.

Всі знали , що приходять ще якісь дополнітєльні гроші, преміальні чи як їх назвать, но ніхто їх не бачив. І не тільки ми не бачили ці гроші , а й на складі люди не бачили і так само торгові стали з приходом Лашка получать набагато менше. Правда може ці гроші бачили шестери нашого логіста, які отдають йому половину. А про логіста окремий розговор, багато хто з нас служили в армії , но такої дєдовщини не бачив ніхто як на Глобино. У Калюжного є отдєльні любимчики, яким за окрему плату повидавалися нові Крафтера, і з учетом того , що у них нові Крафтера , їх ставили на самі легкі маршрути і грузили максимум 1 тону, а нам видавалися убиті Газелі у яких на повороті виривалися мости і ставили на маршрути самі важкі і грузили в Газель 2 Тони, якщо грузоподємність цієї газелі 1,2-1,5 тон. Я знаю ще багатьох водітєлів , які работають по кілька років, знають декілька маршрутів і вже шукають собі роботу, бо думають звільнятися. Дві людини Лашко і Калюжний збагачуються , а всі остальні скоро ноги протянуть.

# Водій2015-09-04 13:00:00
І взагалі Калюжний ти мене вивів, тому я збираю водітєлєй, ми не пожалієм гроші, поїдем зустрінемся з Кузьмінським і все йому розкажемо і після цього побачимо хто з нас вор.
# Водій2015-09-04 12:36:00
А тобі Ольга, вона же Таня не слабо підписатися власним імям. Нехай я безграмотний, але маю людську гідність, а ти подстілка Лашка, не понімаєш, що тебе держать тільки із-за того, що ти роздвигаєш ноги перед Лашком.
# Водій2015-09-04 12:35:00
Калюжний, від чого одмиться, це ти з Лашком не одмиєшся ніколи, бо дерьмо в тебе всередині і щоб ти знав ми всі написали за власним бажанням і ніхто нічого не крав.
# Сергей Витальевич2015-09-04 05:23:00
А вот и подтиралы(Александр, Ольга) директора Киевского отделения Глобинского мясокомбината объявились.
Глобинский мясокомбинат прогнил, начиная с центра - завода в г.Глобино. Воровство заместителем директора по производству Пруненко А.В. продукции для продажи, продажа колбасы на сторону начальником колбасного цеха Артеевым Евгением и его женой - зам.главного технолога, пособничество по леваку ст.мастера экспедиции Константиновой А.А., самоволие охраны и начальника охраны. Хамство, лицемерие, ложь, подставы, воровство. Весь набор негативных характеристик, и всё в самом сердце - на заводе. Региональные директора ставятся с руки хозяина(Кузьминский), естественно, ставятся те, которые подходят ему, "по своему образу и подобию", так сказать. Чего от них ждать ещё?
# Александр2015-09-02 13:25:00
Братишка наверно попался на воровстве, а теперь не знает как отомстить. Не подходит работа, дуй в другую контору. Обгадить людей легко, отмыться трудно.
# Ольга2015-09-02 13:07:00
А не анонимно слабо, да?
Номер телефона указали не корректный. В таком случае, уважаемый, ваш отзыв рассматривается, как лживый.
Не мудрено, что таких как вы увольняют или делают все для того, чтоб уволились 'самостоятельно'. Безграмотность ваша - поразительна! Таким, как вы не место на Кока-кола, или Оболонь, или Глобино. Вам - метла в руки и молча улицы подметать, чтоб не блестеть своей безграмотной речью и не отпугивать людей.