Отзыв о компании Бюро адвоката Низенко
Другие названия: Адвокат Низенко Вадим Юриевич
Сайт:  nyzenko.com.ua
Эл. почта: advokat@nyzenko.com.ua
Телефоны: (098) 123-82-11, (098) 734-01-61

Описание деятельности:  Услуги адвоката, адвокатские услуги, представительская деятельность в гражданских, хозяйственных, административных и криминальных делах

Никнейм: Вадим Низенко (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Март 2012

Я, честно говоря, в шоке от того к какому черному пиару опускаються люди. Но пиар, даже черный это пиар! Уважаемый Василевич, Вам до сегодня не понять, что я не защищаю людей, которые насилуют своих внуков. Мне искренне жаль Вас. Что касается, всего бреда, который написан. Это сложно коментировать и, по моему, безсмысленно.

Рутина

# Дмитро2015-09-07 18:22:00
Вадиме, краще зроби висновки та не займайся самовиправдовуванням. Невже ти вважаєш себе настільки професіональним адвокатом, що комусь потрібно ганьбити твою репутацію заради конкуренції? Задумайся, чому бруд лльється саме на тебе, а не на інших.
# Психиатр2015-08-30 14:43:00
вельмишановний низенко вадим юрієвич. при чому тут захищаю чужі інтереси чи не захищаю. я тривало працювала з вами і неодноразово бачила, як ви берете у лбдей гроші а потім відмовляєтеся від роботи, за яку брали гроші. чому б не зразу відмовляти людям в послугах до моменту взяття грошей, а не після того? і чому назад не повертаєте взяті кошти, раз даєте слово їх повернути при неможливості виконання взятих на себе обов'язків? до того ж, чому погрожуєте своїм своїм клієнтам вбивством? В інтернеті гуляє повно матеріалів із вашими погрозами вбивством! І накінець, чому дружина вас вигнала жити в орендований офіс? чому двоє малолітніх ваших діточок страждають в голоді, в той час як ви тратите гроші своїх клієнтів на наркотики? чому рідний тато голодує в психдиспансері, а ви до нього роками не приходите і не приносите передач? у якій причині двічі лежав пан низенко вадим юрієвич у глевасі на лікуванні? чому рідна мама щодня визиває психіатричну бригаду до пана низенка вадима юрієвича? так що це не піар низенку, а попередження людей від того, щоби вони не потрапили до недоумка, наркомана, збоченця і крадія!