Отзыв о компании Благодійний фонд Небайдужі серця
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации

Регионы работы: Киев, Кировоград, Львов, Одесса

Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2015

Я - небедный человек и когда такое происходит в стране – считаю своим долгом, помогать нуждающимся. Ко мне позвонили из благотворительного фонда «Небайдужі серця» с просьбой о помощи на нужды наших военных. Теперь регулярно по возможности помогаю. Я – человек недоверчивый, по-этому постоянно требую отчеты о том куда пошли мои деньги, как подтверждение они присылают чеки, оплаченные счета и даже предлагают съездить с ними на Донбас, посмотреть что там происходит собственными глазами, увидеть насколько наши солдаты рады любой помощи.

Я там не работал

# Гость2015-08-14 17:57:00
Нахабні шахраї з благодійного фонду Небайдужі серця (Небайдужі серця) сподіваємось, що в агонії намагаються відбілити самі себе позитивними відгуками в Інтернеті. З чого все починалось? З часів януковщини, пан Кокуєв, права рука Ляшка створив міжнародний благодійний фонд Допоможемо дітям разом, відомий нам як шахрайський фонд. Пізніше таким «бізнесом» займались їх клони з фонду Оживи мрію, обдзвонюючи довірливих громадян з проханням допомогти грошима для лікування хворих (глухих) діточок. Звісно, що допомога залишалась у кишенях власників псевдо-фондів, а дітки були у аферистів як приманка. Після широкого резонасу про злочинну діяльність згаданих фондів, бандити перемалювались на фонд Небайдужі серДця, з літерою «Д» у слові серця, щоб ввести в оману пересічних громадян. На щастя і в небайдужих сердець не все добре склалося, знову резонанс. Обурені люди підняли питання про незаконну діяльність фонду. Було проведено журналістське розслідування українського телевізійного каналу 24, завдяки якому громадськість тільки переконалася у злочинних намірах чорних волонтерів. Цікавим є те, що ці фонди нібито допомагають батальйонам Торнадо, та Свята Марія, у створенні яких був замішаний той же Ляшко. Торнадо з останніх новин здається не зовсім чистим, м’яко кажучи. Можливо Торнадо є прикриттям шахрайської діяльності фондів. Наразі ця банда намагається через нову назву «Світла Україна» далі лохотронити Україну. Чекаємо реакцію правоохоронних органів на телефонних шахраїв, які створюють для нас масштабну фінансову пастку.

Відео про шахрайство Благодійного фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

Ще відео про шахраїв з фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=M4i_ygNrvTQ