Отзыв о компании Відділ фундації
Добавлен: 17:22 16.11.2015
Другие названия: Небайдужі серця, Допоможемо Дітям Разом, Люди сильні духом, Люди в дії, Небайдужі сердця, Світла Україна, Туманяна, НЕРАВНОДУШНЫЕ СЕРДЦА, ОЖИВИ МРІЮ, СРЕСУ, AD UNITY, ЭД Юнити, премьера
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации
Сайт:  nsfund.com.ua
Эл. почта: info@nsfund.com.ua
Регионы работы: Львов
Телефоны: 0442214719

Описание деятельности:  псевдоблаготворительность, черные волонтеры, телефонные мошенники, финансовая ловушка, мошенники, благотворительный фонд

Никнейм: Оля (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2015

абсолютно нет

Лохотрон, развод на деньги, мошенники, воры

# Оля2015-08-08 17:06:00
эти мошенники еще себя называют благотворительными фондами Небайдужі серця, Небайдужі серДця, Оживи мрію, Світла Україна, Допоможемо дітям разом, люди сильні духом, люди в дії, працівниками міністерств, тощо

Як "благодійні фонди" здирають гроші з українців
Війна на Сході кардинально змінила українців. Тепер Україна займає перші місця у світі зі збору коштів для допомоги як військовим та вимушеним переселенцям, так і всім, хто потребує допомоги. Але для декого війна — непоганий шанс заробити грошей.
Підозра БФ "Небайдужі серця" у шахрайстві
Повідомлення про нечистих на руку волонтерів і благодійників щодня з’являються у ЗМІ. До редакції Телеканалу новин "24" звернулися глядачі і попросили перевірити один з фондів, який допомагає АТО. Мовляв, є дані, що представники організації збагачуються за рахунок допомоги небайдужих.
До того ж, методи, якими добродії користуються, аби збирати кошти, викликають багато запитань. Щоби розібратися у ситуації, в офіс фонду ми запустили інсайдера, який пропрацював там тиждень. І були вражені результатом його роботи.
Благодійний фонд із промовистою назвою "Небайдужі серця" начебто допомагає і хворим дітям, і бійцям, які захищають нашу країну на Сході. Про що на офіційному сайті організації свідчать численні фото та звіти. Та реальна діяльність фонду дуже схожа на звичайне шахрайство.
Шпигуни у фонді
Нам погодилася допомогти Київська самооборона. Одна з активісток — Леся Шеповалова влаштувалася до фонду на роботу. На практиці офіс-менеджер БФ "Небайдужі серця" має функції оператора call-центру.
Завдання Лесі — обдзвонювати підприємства та простих людей, здебільшого в селах, і просити в них гроші для благодійних цілей. Аби легенда, яку згодовують людям, звучала переконливіше, новачку дають цілий стос пам’яток та інструкцій, які треба вручну переписати і вивчити.
Прихованою камерою дівчині вдалося відзняти всю "кухню" волонтерської організації зсередини. На записі ввічливі молоді люди представляються своїм співрозмовникам за ім’ям та по-батькові, після чого розповідають заздалегідь вивчену історію.
У батальйоні "Торнадо" підтвердили, що БФ "Небайдужі серця" їм допомагає, але легенду спростували. Щоправда, яку саме допомогу привозять і в якій кількості, журналістам не розповіли. Представники call-центру у розмові з людьми прикриваються Міністерством оборони.
Прикриття Міністерством оборони
У Міністерстві оборони не знають про діяльність БФ "Небайдужі серця". Окрім цього, батальйон із такою назвою не входить до Збройних сил України, а підпорядковується іншому відомству. Разом із самооборонівцями журналісти Телеканалу новин "24" завітали до call-центру. Але розмовляти працівники офісу відмовились і втекли через задні двері.
Благодійники намагалися переконати, що їхні працівники працюють на безоплатній основі. Поки працівники поспіхом намагалися втекти з офісу, їхні "ватажки" викликали міліцію. Та лише за час перебування журналістів у приміщенні фонду на співбесіду прийшли три дівчини. Одна з них розповіла, які умови праці їй обіцяли горе-роботодавці.
Коли на місце прибули правоохоронці, журналісти написали заяву з проханням розібратися у діяльності Благодійного фонду "Небайдужі серця" і з’ясувати, скільки грошей зібрали їхні чи то "волонтери", чи то штатні працівники.
Джерело: Телеканал новин "24"
# Оля2015-08-08 16:49:00
Благотворительный фонд Небайдужі серця нас обманывают фейковыми сообщениями о якобы предоставленной помощи нуждающимся. Зарабатывают на войне и на больных детках. Детки и АТО у фонда Небайдужі серця — приманка для собственного обогащения. В Интернете пишут неправдивую информацию о себе, не верьте лестным отзывам. Не перечисляйте деньги мошенникам из фонда Небайдужі серця. Волонтеров у них нет, есть операторы колл-центра, телефонные мошенники обзванивают доверчивых предпринимателей, и на легенде, ложной информации попрошайничают деньги, которые по назначению не тратятся, а идут в карман организаторам аферистов. Небайдужі серця БФ — финансовая ловушка. Работники фонда работают неофициально. Надеемся, в скором времени псевдо-фонд черных волонтеров будет нести отверственность

Псевдо благодійний фонд Небайдужі серця насправді надивається БФ Небайдужі серДця, з літерою Д у слові серця, шахрайську діяльність розпочинали ці аферисти з фонду Допоможемо дітям разом, пізніше, після широкого резонансу від їх злочинної діяльності з»являлись клони чорних волонтерів: Оживи мрію, Світла Україна. Іменували себе ще просто благодійною фундацією, або представлялись чиновниками державних структур. Проте суть телефонних шахраїв зводиться до одного: Фінансова пастка. Будьте обережні! Не перераховуйте кошти брехунам. Фінансуйте АТО та хворих діточок напряму!
Відео про Небайдужі серця:
Ще відео про шахраїв з фонду Небайдужі серця:
# Оля2015-08-08 16:48:00
Нахабні «телефоністи» з колл-центру благодійного фонду «Небайдужі серця» продовжують випрошувати гроші в керівників підприємств та підприємців на нібито допомогу воїнам АТО або лікування діточок. Видурені чималі кошти одразу діляться між організаторами псевдо-фонду. Допомога тим, що її потребує не надходить. Ті, кому потрібна допомога, ніколи не чули про такі фонди-клони, як Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом, Світла Україна. Чорні волонтери з фонду Небайдужі серця – звичайнісінькі телефонні шахраї, які лохотронять Україну, створюючи розгалужену фінансову пастку. Волонтерів у фонді немає, є тільки неофіційно працевлаштовані оператори колл-центру. Плинність «кадрів» у фонді дуже висока через те, що до них власники погано ставляться, а також через те, що в когось ще є совість. Не дивно, що фонд «замаскував свою назву в статутних документах як «Небайдужі серДця»., з літерою «Д» у слові «Серця». Це щоб ввести в оману людей та правоохоронні органи. Разом з цим фонд Небайдужі серДця полюбляє представлятися по телефону чиновниками державних органів, або регіональним відділом фундації України, цим же розкриваючи своє недобросовісне нутро. Щодо «позитивних» відгуків в Інтернеті, одразу видно як фонд Небайдужі серця намагається самопіаритись, намагаючись відбілити свій кримінальний імідж через резонанс обурених та обдурених людей. Благодійний фонд Не допомагає українським військовим. Представники фонду ніколи не бачили шеврони "Укроп", та, мабуть, тільки побачивши київську Самооборону, тікали що ух від захисників вітчизни, патріотів України. Недобайдужі серця бояться також українського журналіста з українського відомого 24 каналу новин., що можна побачити на відео в Інтернеті. Псевдо- благодійники змінюють свою назву, та адресу. Кому війна, а кому мати рідна.