Отзыв о компании Благодійний фонд Небайдужі серця

Регионы работы: Киев, Кировоград, Львов, Одесса

Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2015

Благодійний фонд «Небайдужі серця» допоміг військовій частині А3091
Військовослужбовці це сила та захист для нашої держави і нас з вами 24 години на добу в усі пори року. Залишаючись напоготові, військові завжди мають бути ситі, здорові та мати потрібне спорядження. Але нажаль, на сьогоднішній день в українській армії існують суттєві проблеми щодо забезпечення військовослужбовців необхідною військовою технікою і навіть елементарними речами, а саме теплим одягом та взуттям. Держава не виділяє кошти на закупівлю зимової форми одягу та оснащення для військовослужбовців. А в Законі України взагалі не вказано, що з настанням зими солдати мають право отримати від держави сезонне взуття та одяг. Можна тільки уявити, як почуває себе боєць, котрий вимушений хоча б добу просидіти в окопі без відповідної зимової екіпіровки, коли температура повітря менше десяти градусів.
Благодійний фонд «Небайдужі серця» отримав лист – прохання від військової частини А3091, м. Бердичів, Житомирської області. В листі йшлося про те, що військові цієї частини дуже потребують допомоги у вигляді теплих зимових речей, взуття для бійців АТО та медичних препаратів. Розуміючи існуючі проблеми і потреби українських військовослужбовців, БФ «Небайдужі серця» відкликнувся на прохання та закупив їм комуфляжні костюми – 13 шт., зимову чоловічу термобілизну – 80 шт., шкарпетки зимові – 125 пар, зимові берци – 250 шт., бактерицидну олію – 1 коробку, деззасіб – 5 літрів, тонік антисептичний – 20 шт.. Тепер, за допомогою БФ «Небайдужі серця», бійці військової частини А3091 забезпечені зимовими речами і зможуть в теплі та з гідністю захищати нашу країну.
Дивлячись на теперішню тривожну ситуацію, що існує на території нашої країни і у якій крім військового напруження відчувається невизначеність в завтрашньому дні, потрібно виразити велику подяку нашим бійцям, котрі днями і ночами доблесно захищають наші рідні кордони від нападу ворога і вселяють у серця українського народу віру та надію на краще. Кожен день військові стійко і з гідністю переносять усі труднощі військової служби, але всі ми знаємо в яких обставинах вони опинилися і що їм часто не вистачає елементарних речей. Бійці потребують нашої підтримки та допомоги, як в матеріальному, так і в моральному плані. Допомагаючи українській армії, ми з вами рятуємо життя і робимо свій вклад в майбутнє нашої країни.
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ – це віра!
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ – надія!
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ – любов!
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ – одяг воїнам АТО!
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ – взуття воїнам АТО!
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ – продукти харчування!
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ – лікування!
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ – допомога дітям!
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ ЗБИРАЄ КОШТИ НА ДОПОМОГУ
Нещодавно надійшов запит до БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ від командира батальйону «Київ-2» Войцеховського Б. Батальйон «Київ-2» сформований повністю із добровольців, більшість з них учасники самооборони Майдану в тому числі багато бійців з афганської сотні. Вони зараз знаходяться в селі Кримське, Луганської області на передовій. Як стверджують самі бійці,останнім часом кількість обстрілів зменшилось, але вони все одно на по готові. До батальйону прибули новобранці і набір продовжується і надалі. Тому бійці потребують підтримки у вигляді військового спорядження, медикаментів та продуктів харчування.

Ми звертаємося до всіх небайдужих людей, не залишатися в стороні та підтримати наших захисників.
ДОПОМАГАЙМО РАЗОМ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ

Нет