Отзыв о компании Волонтерська сотня, БО
Добавлен: 17:22 16.11.2015
Другие названия: Благодійний Фонд «Волонтерська Сотня».
Сфера деятельности:  Услуги: Маркетинг, реклама

Телефоны: 063-923-49-00, 063-365-66-91, 067-473-33-20

Описание деятельности:  Збір фінансових, матеріальних та інших засобів начебто для надання допомоги та підтримки нужденним і хворим дітям, дітям з обмеженими можливостями здоров’я, учасникам АТО, тощо. Компанія є двійником благодійної організації "Волонтерська Сотня, Україна - Світ" і жодного відношення до неї немає.

Никнейм: Анна (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Офіс знаходиться поряд з ст. метро Лівобережна

На співбесіді мені розказали про вакансію Офіс-менеджера. Дівчина Вікторія, запевнила, що в обов'язки входить робота з пк, принтер, організація роботи офісу, тощо. Так, як компанія займається "збором коштів" потрібно буде звітувати перед меценатами на що і куди були витрачені гроші. З її слів офіс-менеджер веде документацію для звітів і не займається пошуком нових "меценатів". Зарплата перший місяць 3000, другий 3500-4500 (це ставка + % від перерахованих коштів). Відразу ж запропонувала прийти на стажування, так як у них одне вакантне місце.
Насправді ж, це такий собі call-центр, де вам дають в руки мобільний телефон, "Жовті сторінки" з номерами телефонів, папку з набором фраз типу "ПРАВИЛЬНИЙ СПИЧ" і все. Ви займаєтеся тим, що "клянчите гроші" у всіх. Кімната розміром 5 на 5, де одночасно знаходиться близько 20 людей з телефонами і невпинно телефонують.
При зверненні до офіційної організації "Волонтерська Сотня, Україна - Світ", мене запевнили, що жодного відношення до них не мають. А кошти повинні перераховуватися виключно на рахунок людини, що потребує допомоги без будь-яких посередників у вигляді організацій.

# Константин2015-09-24 14:17:00
Ребята вы просто неудачники!!!
Я работаю в этой организации очень давно и знаю что к чему!!!!
Вам искрене желаю найти хорошую РАБоту в таких сферах как кухня быстрого приготовления или курьер по найму)))) Удачи
# Вика2015-09-06 17:45:00
Мені також дзвонила дівчина на імя Вікторія тел.0639957300
Запропонувала вакантне місце, 4000гр в перший місяць стажування, потім ше +10% від замовлень.
короче лохотрон конкретний.
# Сергей2015-09-02 22:02:00
Только вернулся с собеседования оттуда - ничего никого не интересует, параллельно собеседовали еще пять человек, обещали ставку 4000, думал завтра выходить посмотреть в чем дело, спасибо, не буду тратить время впустую
# Роман2015-08-26 21:36:00
Анна, дякую за відгук
# Галя2015-08-26 18:26:00
Спасибо за отзыв
# Виктория2015-08-05 19:21:00
Анна, спасибо - благодаря Вам узнала о "подводных" камнях и не буду тратить время