Отзыв о компании Профитрейд-ЛТД / PROFITRADE-LTD
Добавлен: 17:22 16.11.2015
Другие названия: Profitrade
Сфера деятельности:  Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт:  profitreid-ltd.com.ua
Эл. почта: profitraid_ltd@mail.ru
Телефоны: 0503589739 0503589729

Описание деятельности:  Наливные полы, скинали, фотообои, декоративная штукатурка, 3Д полы, спортивные площадки.

Никнейм: Хороша (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

не помітила. Не гайте свій час.

Трохи збентежена, адже надана інформація повністю збігається з ЕВА, ООО МП НПКФ,+380503589739 від якої отримала запрошення на співбесіду, на посаду асистента керівника зі знанням польської мови. Виходить, що керівник замовчує справжню назву свого підприємства ще при знайомстві.
Сьогодні мала нещастя піти на співбесіду. Так, опис робочого місця, із вищезазначеного коментаря повністю збігається: брудне приміщеня, майже немає орг.техніки, дуже душно.
Розмова з керівником вийшла дуже не конструктивною, з неї я абсолютно не зрозуміла на якому небі знаходиться підприємство. Збентежило те, що офіційного працевлаштування немає, також мені сказали що підпиємство керівника не може надати документів, на підставі яких можна отримати робочу візу у Польщу.
Оформлення візи, також, залишило в мене безліч питань, адже мені повідомили що віза оплачується частково. На запитання, що означає "частково"?-відповіді не отримала.
Щодо моїх обов"язків, також, не отримала конструктивної відповіді.
Заробітня платня 4000грн ( це було вказано і в вакансії) але транспортні витрати не покривають і зарплата за роботу в Польщі буде 1700 злотих, але коли саме вона буде, керівництво не знає.
Все дуже абстрактно, на мій погляд, фірма не дуже перспективна.
Мені, як носію 2-х мов (англійської та польської) дуже неприємно, що деякі роботодавці не бажають за потрібне оформлювати комфортні робочі місця і вимагають високої кваліфікації за маленьку платню.
Наразі багато надійних фірм пропонують хороші умови навіть без досвіду роботи, але зі знанням мов. Тому я вирішила не зв"язуватись із таким сумнівним підприємством і нікому не раджу.