Отзыв о компании Хортица, Івано-Франківськ
Добавлен: 15:19 06.02.2010
Другие названия: тд "Мегаполис"

Регионы работы: Ивано-Франковск

Никнейм: Артур (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Ноябрь 2009
Дата увольнения: 2010

в офісі було чисто і не було смороду, але вхід як на завод... це трохи не серйозно, так економити на офісі, кажуть що зарплати в торгових агентів високі - в межах 5000-7000 грн. в торгових агентів, але що вони отримують, ще не ясно

перші враження не зрозумілі... бо ніколи такого не бачив, пізніше я зрозумів, що це майже секта (пасторі і їхні проповідники по регіонах), літературка їхня нагадує літературу свідків єгови... кажуть за неї потрібно платити і не мало, фірмовий одяг весь платний, навіть наклайки з словом "ХОРТИЦЯ" на авто платні, по 30 грн. штука, а повинно бути мінімум 3 штуки (90 грн.) на авто. На інформаційному стенді в офісі висять фото "злочинців": торгових агентів які "вкрали" гроші, і ними займається служба безпеки і міліція - (очевидне залякування), зарплату можуть видати продукцією фірми, а саме, простроченим вином (пару ящиків)... і роби з ними що хочеш. Колектив на фірмі- нормальні хлопці, частково залякані і переконані що ніде нема кращого... в період кризи це реальність. Але все це мене дуже здивувало. Коли приходиш на роботу о 7.45 ранку хочеться сказати "АЛЕЛУЯ", а не доброго дня