Отзыв о компании УНТ
Добавлен: 10:11 04.04.2011
Другие названия: "Украинское Народное Телевидение "УНТ"
Сфера деятельности:  Услуги: Телевидение, радио
Сайт:  unt.ua
Регионы работы: Киев

Описание деятельности:  Телеканал "Украинское Народное Телевидение "УНТ"

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Май 2011

ДЕШЕВКА!!!!!!!!!!!!!!!

Абсолютно ніякої організації, начальство - хам, ще той! Їздила моя подруга на співбесіду , посада ведучої (вакансій в компанії багато), мусіла 2 год. чекати, щоб потім її за 5 хв., в тій же приймальні опустили "нижче плінтуса", але цього було ще мало, знаючи, що людина приїхала до Києва за 400 км. її заставили зробити ще завдання і за годину принести показати, і можливо тоді проведуть співбесіду((( (враховуючи, що на дворі зима, сніг). Завдання так ніхто і не дивився.
Зі мною було трішки по іншому, співбесіду запланували за 1 тиждень наперед. Я знову ж таки подолала цих 4000 км., для того щоб посидіти 40 хв. в приймальні, а потім послухати, :Вы свободны, эта должность занята!". Тепер бачу, що сьогодні ця вакансія знову висвітлилась на сайті, ось так там і приймають, а вакансії мабуть виставляють лише для дешевої реклами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# Вита2014-08-14 15:12:26
Запросили на співбесіду на секретаря, прочекала годину в прийомній, їхня секретар тричі говорила керівництву що прийшли на співбесіду після чого вийшов директор глянув на мене одним оком і сказав секретарю провести самій співбесіду зі мною. Секретар дуже хороша і адекватна дівчина, сказала зразу: Ви не модельної зовнішності а директор хоче щоб по офісу ходили тільки такі співробітники)))))Тобіто не важливо що ви знаєте чи можите, там критерії інші!
# правда про УНТ2012-05-21 04:57:45
УНТ - это ГИПНОЗ и ОБМОТКА СОЗНАНИЯ ЧЕРЕЗ РОДНЫХ, который заказывал ДИРЕКТОР УНТ в 80-90 годы по селам Украины через гадалок, чтоб дети в взрослой жизни несли ему 200 000 грн. в год, потому что ИМ ПИХНУЛИ это в головы! и еще для девушек - ПРИМАНКУ "СЕРЕЖА", на которого должны реагировать как сучки на кабеля ))) ЭТО ПРАВДА НАРОД !!! подтвердят все кто прошел через этот бред !!! УНТ - ЭТО БРЕД !!! ЭТО ПРИМАНКА ДЛЯ СТАСКИВАНИЯ 200 000 ГРН. В ГОД !!! ЛЮДЕЙ "ПРИНИМАЮТ НА РАБОТУ" ТОЛЬКО ТОГДА, КОГДА ОНИ ПРИНЕСУТ ДИРЕКТОРУ 200 000 ГРН. И БОЛЬШЕ !!!
# виктор2012-01-25 12:43:53
работал охраником а деньги не заплатили
# Оля2011-10-04 23:21:15
Повністю згодна, мене "угараздило" витратити на це місяць життя...враження - наче місяць приймала ванни з лайна
# Валентина2011-06-02 19:30:28
это просто ужас какой-то а не телеканал.... первый раз меня пригласили на собеседование, я приехала... и просидела в приемной 2! часа. Затем прошу секретаря напомнить руководителю что кроме меня его ждут еще 4человека... тоже 2 часа... бесполезно, он так и не вышел, так как был занят. Я, недождавшись, уехала. И на этом зареклась к ним больше не приходить.... Но прошел месяц и мне снова звонят и снова приглашают, я точно уточнила время и переспросила, не прийдется ли мне опять два часа ждать. Меня уверили что нет! На этот раз я прождала полтора часа.... уже уходить собиралась, как выходит к нам (нас было пятеро и все ждали) этот урод (толи Владимир Владимирович, толи Вадим Владимирович... не помню) Он принебрежительно заглянул каждому в резюме, даже не присаживаюсь и не представившись... кое-кому злым тоном сказал досвидание. А на меня взглянул и говорит, нам нужен человек с 2.5 года опыта. Я говорю-ну ведь вы видили мое резюме, зачем тогда приглашали. А он отвечает-мы отчитываться перед вами не обязаны.... и я ушла.... вот и судите сами.
Вынуждают часами людей сидеть, потом сходу опускают ниже некуда и выгоняют... уроды... а вообще канал никакой....
# Марина2011-06-01 14:35:27
Не раджу взагалі висилати їм своє резюме й витрачати на них час!!!! По-перше, гроші пропонують просто смішні, а робити треба ВСЕ!!! (над цим ВСЕ рекомендую задуматися ))) ), по-друге, відсутня будь-яка HR-політика, корпоративна політика, не кажу вже про відсутність поваги та вихованості! Не встигла ще зайти, а до мене по-хамськи ПОШЛА!!! за мной!! Я перепрошую, де й коли й з ким так розмовляють? І це ж виявився їхній керівник!!! Цікаво, він там з усіма так розмовляє? Чи це дешевий спосіб показати свою всемогутність? В останньому ох як сумніваюся!!! Дуже несерйозна контора! Та й взагалі хтось щось чув про УНТ хороше? навряд чи!! Совок і в Африці совок!!!!!