Отзыв о компании Благодійний фонд Небайдужі серця

Мошенники с большой дороги

# Гость2015-07-22 18:52:00
недобайдужі серця - бандюки
# Гость2015-07-22 16:09:00
Столько разных действий происходит в государстве, а вы зациклились на деятельности благотворительного фонда «Небайдужі серця»! Да оставьте волонтеров в покое – они качественно делают свою работу, они помогают людям, вместо того, чтобы как вы, придумывать сказки для той организации!
# Гость2015-07-22 11:42:00
Организаторы фонда просто мошенники, хамы и не честные люди. Постоянно обманывает и кидает своих сотрудников. Текучка в фонде просто фантастическая... За три месяца работы так и не мог понять чем же конкретно занимается фонд, сплошное мошенничество

абсолютное отсутствие совести у директора, экзальтированное хамство и жлобство если слышит мнение не совпадающее с собственным, абсолютная потеря памяти оного персонажа при задолженностях по выплате денег

Люди, не ходите туда даже на собеседование! не тратьте своё время! ЭТО ХОЛОДНЫЕ ЗВОНКИ! Шла я туда на вакансию «Секретарь», офис маленький, вроде чистый, но как по мне абсолютно не обустроен, на собеседовании тебе описывают обязанности абсолютно соответствующие обязанностям секретаря и администратора офиса, но когда дело доходит до "стажировки" - выясняется, что всё, что от тебя требуется-это целый день сидеть на телефоне и обзванивать кого не попадя, звонить и клянчить деньги) не очень приятная перспектива каждый день наблюдать косые взгляды а может и высказывания в свою сторону, мол зачем вы меня пригласили вообще сюда прийти, это же полный обман… Эта Шарашкина контора прикрывается помощью детям, АТО и тд, а на самом деле их работа заключается в том, чтобы новенькие, ищущие работу молодые люди обзванивали кого угодно и выклянчивали деньги, мол мы волонтёры, давайте поможем, ну а потом думаю вы догадываетесь куда эти деньги идут…

Мошенники. Набирают персонал без разбору, обещая нормальную зп. Отработав месяц, вы не получите ничего, и можете судиться хоть до посинения. Могут маскироваться под другие организации и фонды после раскрытия.

Обіцяють ставку 4000 грн, але після співбесіди умовляють перейти на відсотки 10% від тих коштів, які тобі нададуть люди на благодійність. Вбігаються до обману змінюючи голоси на старі під час розмови з людьми по телефону, та вимагають в них кошти яко би на підтримку бійців в зоні АТО. Організатор фонду росказує що це бізнес, та кожен може в його бізнесі побудувати свій бізнес. Але одне питання виникає, який бізнес якщо це благодійний фонд? Організатор фонду їздить на крутій тачці, який добродії надали на потреби АТО. По суті як я зрозуміла фонд займається шахрайством на чолі з головою.
# Олена2015-07-22 01:36:00
Мене звуть Олена, мені 49 років, з яких близько 15 я займаюсь благодійністю. Співпрацювала з багатьма фондами, які надавали фінансову підтримку у різних напрямках і у яких були різні підходи до даної діяльності. Проте 2 роки вже пройшло як я співпрацюю з однією єдиною організацією, яка мене ще ні разу не розчарувала як у своїх намірах, так і в діях - це БФ "Небайдужі серця". Скільки всього було зроблено спільними зусиллями разом з волонтерами цього фонду, скільки вдячних поглядів і щирих усмішок діток, листів-подяк від батальйонів, малюнків із будинків-інтернатів було вислано в знак подяки за нашу діяльність, що просто неможливо передати словами, тут потрібно відчувати серцем! БФ "Небайдужі серця" - це фонд, якому я насамперед довіряю та вдячна!.
# Гость2015-07-21 10:24:00
Не вірте жодному позитивному слову про фонд Небайдужі серця, вони шахраї.
# Наташа2015-07-20 18:13:00
Проблеми у нашому суспільстві є, та якщо про них не говорити – вони так і залишаться проблемами, тільки вже колосальних масштабів. Споконвіків, відбувалося розшарування суспільства на багатих та бідних, долю останніх можна простежити у всіх історичних джерелах, які збереглися до наших днів. Благодійний фонд "Небайдужі серця" наголошує на цьому і шукає вирішення цих проблематичних питань. Адже рішення існує, головне лише відповідально та свідомо підійти до активних дій запобігання цих проблеми. А проблеми усім відомі, наприклад, неможливість держави утримувати наших солдатів. Проблема? – звичайно, особливо для тих людей, у кого в батальйонах служать і син, і чоловік. Але, на жаль, сім»ї, які залишаються на тривалий час без «годувальника» не можуть собі дозволити фінансово забезпечити всім необхідним свого захисника. Саме тому так актуальна та необхідна нашим співвітчизникам, діяльність благодійного фонду "Небайдужі серця"