Отзыв о компании Благодійний фонд Антона Цвіркуна
Сайт:  atfoundation.org.ua
Эл. почта: tsvirkun-fund@ukr.net
Регионы работы: Киев
Телефоны: +38 094 9289977, 0672402777, 0986951499

Описание деятельности:  Call-Центр по сбору средств "на АТО"

Никнейм: Анна (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2015

Непоганий офіс у подвалі ( який знімається за кошти благодійників )

Обіцяють савку 4000 грн, але після співбесіди умовляють перейти на відсотки 10% від тих коштів, які тобі нададуть люди на благодійність. Хлопці вбігаються до обману змінюючи голоси на старі під час розмови з людьми по телефону, та вимагають в них кошти яко би на підтримку бійців в зоні АТО. Голова фонду росказує що це бізнес, та кожен може в його бізнесі побудувати свій бізнес. Але одне питання виникає, який бізнес якщо це благодійний фонд? Також голова фонду їздить на БМВ Х-5, який добродії надали на потреби АТО. По суті як я зрозуміла фонд займається шахрайством на чолі з головою Антоном Цвіркуном.

# Кристина2015-07-07 16:53:00
Я тоже работала в фонде. Ушла,так как еще учусь. Родители настояли уйти с работы.
Ничего плохого о фонде, сказать не могу. Ребята действительно помогают людям, и не только на АТО. На мою просьбу показать документы, в первый день работы, отреагировали спокойно,я их видела и ничего подозрительного не нашла.
По поводу вымагания денег- бред. Все ребята вежливо и тактично общаются с людьми, никто,никого, ни к чему не принуждает.Благотворительность - дело добровольное. На первых порах мне помогал инструктор-Серёжа,он давно работает там. Он рассказал, что и как говорить. Либо тот, кто написал отзыв, ничего не понял из того, что ему обьясняли и рассказывали, либо кто-то намеренно хочет осквернить имя фонда. Не будет человек называть фонд своим именем заведомо собираясь обманывать людей- это глупость.В этом фонде работают честные люди.
# Евгений2015-07-07 12:49:00
Был в этом фонде, проработал неделю. Ушел из-за того что, много негативной информаций от людей которым звонил, тяжело это целый день слушать. Насчет фонда, на мой взгляд, все очень хорошо и коллектив добрый, смотрел их документы не чего не заподозрил со стороны видно, что все честно. Вообще ребята, молодцы очень красиво и тактично общаются, не напрягая людей, просят о помощи без негатива. Глава фонда действительно ездил, в АТО отвозил помощь бойцам, это рассказывали ребята, которые там работают, да и я сам видел фотографий. Ребята молодцы
# Марія2015-07-06 21:56:00
Рєбята, якщо ви за 2-3 дні роботи не зрозуміли, що вам говорив голова фонду з приводу того, чим вони займаються і яким чином, то у вас проблеми з головою.
А з приводу самого відгуку про фонд - скажу так:
Про відсотки: тут надаються всі умови для подальшого розвитку, і всі прекрасно знають, що цьому більше сприяють відсотки, ніж ставка.
Анно, якщо ти ТАК досконально все знаєш про цей фонд, то ти повинна б згадати про те, що у Антона Цвіркуна крім благодійного фонду, є його основна робота, за допомогою якої він і заробив на свій БМВ Х-5(фото хоч би показала), я надіюсь хоч на це право він має?А то вже так все погано, що далі нікуди...і те що є багато фото-доказів і документів про те, що фонд допомагає одним і тим же хлопцям, до яких той же Антон їздить про це ти не згадала..І якщо ти, Анно, там працювала, то ти прекрасно знаєш, що всю цю інформацію можна підтвердити, зв`язавшись з ними!
Я знаю цей фонд, знаю цих людей, також працювала в цьому фонді і знаю його зсередини,(якщо цікаво, чому там не працюю-сімейні обставини) а ви своїми негативними відгуками про фонд, чи то від нестачі мозку, чи то від нестачі совісті, заважаєте робити людям добру справу!В мене все.
# Настя2015-07-01 23:54:00
Немного там работала, но ушла по тому что не могу обманывать людей. С отзывом согласна.
# Игорь2015-07-01 20:16:00
Я тоже устраивался на работу в этот Call-центр. Сразу заподозрил не ладное и покинул его. С отзывом согласен, фонд и его глава наебщики каких поискать еще нужно. За машину не знаю, не видел но я не удивлюсь если это правда, эти могут.