Отзыв о компании Благодійний фонд Небайдужі серця
Добавлен: 17:20 16.11.2015
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации

Регионы работы: Киев, Кировоград, Львов, Одесса

Никнейм: Serg Horunjiy (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015
Полезность отзыва: 3 - 3 = 0

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ – допомога дітям!
Статистика благодійного фонду «Небайдужі серця» по захворюванням дітей-сиріт

На сьогоднішній день за підрахунками експертів в Україні налічується приблизно 150 тисяч дітей-сиріт, третина з яких виховуються в умовах дитячого будинку. Показники їхнього здоров’я залишають бажати кращого. Так 90% дітей мають неврологічні розлади і майже половина - рахіт та важкі розлади харчування. Четверте місце за поширеністю у дітей цього віку займають розлади психіки та поведінки (690 на 1000 осіб). Саме ця патологія у віці 3-7 років виходить на перше місце та становить 769,5 на 1000 дітей. Це являється реальністю наших днів. На жаль, у наш нелегкий час, не кожен може забезпечити щасливе майбутнє для своєї дитини,зазвичай, через важке фінансове становище.
У нашій країні від несвоєчасно наданої медичної допомоги щорічно вмирають тисячі дітей. Ті батьки, які стикалися з цією бідою, не з чуток знають, що таке пережити своїх дітей.

Мета благодійного фонду «Небайдужі серця»

Метою благодійного фонду «Небайдужі серця» є надання своєчасної допомоги дітям для лікування важких захворювань, виліковних при сучасному рівні розвитку медицини. Допомога благодійного фонду «Небайдужі серця» дозволяє забезпечити дітей-сиріт , малозабезпечених з інтернатів та реабілітаційних центрів, підтримувати не тільки харчуванням та одягом , а й забезпечувати повноцінне навчання і увагу. Саме завдяки цій програмі дітки з обмеженими можливостями і складними захворюваннями можуть відчути себе повноцінними членами суспільства, не дивлячись на відсутність турботи з боку своїх батьків.
Завдяки фінансовій підтримці небайдужих людей благодійний фонд «Небайдужі серця» постійно розвивається.

Діяльність благодійного фонду «Небайдужі серця» по допомозі дітям

Благодійний фонд «Небайдужі серця» закупив 17 ліжок та ортопедичних матраців для “Прилуцького навчально-реабілітаційного центру”.

До благодійного фонду «Небайдужі серця» звернулося керівництво “Прилуцького навчально-реабілітаційного центру” з проханням допомогти придбати ліжка з ортопедичними матрацами. Благодійний фонд «Небайдужі серця» не зміг залишити без подарунків наше молоде покоління і передав для них розвивальні іграшки, які водночас забавляють малюків та сприяють їх розвитку. Сподіваємося на гарний настрій та міцне здоров’я дітей!!!

Благодійний фонд «Небайдужі серця» допомагає хлопчику з діагнозом ДЦП

До благодійного фонду «Небайдужі серця» знову звернулися батьки Давида Спірочкіна, з проханням допомогти оплатити курс реабілітації в Міжнародній клініці відновленого лікування ім. Козявкіна в м. Трускавець. Через загрозу переривання вагітності, гіпоксії, хлопчик з’явився на світ на восьмому місяці вагітності, шляхом кесаревого розтину. Дитині поставили діагноз: ДЦП, спастична диплегія. Маленький Давид потребує постійної уваги і піклування, для одужання необхідно проходити реабілітаційний курс раз в півроку. Один курс такої реабілітації в клініці коштує майже 8000 гривень. Батьки не мають змоги самостійно оплачувати постійну реабілітацію, через скрутну ситуацію в родині. Хлопчик має всі шанси на одужання. Благодійний фонд «Небайдужі серця» зробив все можливе і за декілька днів знайшов, і відправив батькам Давида всю необхідну суму. Допоможемо дитині разом, не залишайте своє серце байдужим до чужого горя.

Будуємо майбутнє України разом з благодійним фондом «Небайдужі серця»

Головна місія благодійного фонду «Небайдужі серця» - забезпечити своєчасною допомогою всіх нужденних, а особливо дітей, створити всі умови для гармонійного та повноцінного розвитку дітей, та умови для кращого життя всіх українців. Вже не перший рік, волонтери фонду збирають кошти для дітей-сиріт, для діточок з малозабезпечених сімей, які мають різні захворювання ДЦП, гепатит, лейкемія та ін. Неможна позбавляти дітей шансу, на здорове, повноцінне життя. Благодійний фонд «Небайдужі серця» закликає Вас допомагати дітям, разом ми зможемо подарувати їм шанс на щасливе і безтурботне дитинство !
Благодійний фонд «Небайдужі серця» хоче відновити правильні сімейні цінності, повернути в серця людей добро, врятувати якомога більше життів. Тому волонтери фонду так відчайдушно допомагають всім дітям, на чию долю випали важкі випробування. Щоб діти могли повноцінно розвиватися і мали щасливе дитинство і виросли справжніми людьми з великої літери. Станьте для малечі прикладом доброї і щасливої людини. Діти, як ніхто інший, вірять у дива, давайте творити дива разом з благодійним фондом «Небайдужі серця».

# Serg2015-07-01 09:45:00
Псевдо благодійний фонд Небайдужі серця насправді називається БФ Небайдужі серДця, з літерою Д у слові серця, шахрайську діяльність розпочинали ці аферисти з фонду Допоможемо дітям разом, пізніше, після широкого резонансу від їх злочинної діяльності з»являлись клони чорних волонтерів: Оживи мрію, Світла Україна. Іменували себе ще просто благодійною фундацією, або представлялись чиновниками державних структур. Проте суть телефонних шахраїв зводиться до одного: Фінансова пастка. Будьте обережні! Не перераховуйте кошти брехунам. Фінансуйте АТО та хворих діточок напряму!

Відео про шахрайство Благодійного фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

Ще відео про шахраїв з фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=M4i_ygNrvTQ
# Serg2015-07-01 02:53:00
Принципи роботи благодійного фонду «Небайдужі серця»

Головним принципом благодійного фонду «Небайдужі серця» є всебічна допомога людям, особливо дітям. Благодійний фонд «Небайдужі серця» намагається створити гідні умови для життя, розвитку і відновити в суспільстві правильні сімейні цінності. Благодійний фонд «Небайдужі серця» допомагає людям з різними проблемами, наприклад, гуманітарна допомога для бійців АТО та соціальних верств населення, фінансова допомога на лікування, допомога дитячим установам тощо.
На офіційному сайті благодійного фонду «Небайдужі серця» є повна інформація про діяльність фонду, напрями роботи, звіти про роботу, документи, фото та відео звіти, містяться нові заявки на допомогу, реквізити фонду та відгуки про фонд. Щоб перевірити реальність допомоги благодійного фонду «Небайдужі серця», достатньо зв’язатися з будь-ким, хто вже отримав допомогу і запитати про співпрацю з фондом. Благодійний фонд «Небайдужі серця» - благодійна організація, якій можна довіряти. Тисячі людей вже приєдналися до благодійного фонду «Небайдужі серця» і допомагають людям.

Виконана робота благодійного фонду «Небайдужі серця»

Благодійний фонд «Небайдужі серця» вже реалізував більш ніж з десяток благодійних допомог. Крім того благодійний фонд «Небайдужі серця» постійно підтримує зв'язок з тими, хто отримав допомогу і за необхідністю надає повторну допомогу. Допомогу від благодійного фонду «Небайдужі серця» вже отримали ГО «Правий сектор Поділ», добровольчий батальйон «Торнадо», «Луганськ-1», рота «Торнадо», батальйону міліції Луганської обл., «Житомирський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», «Прилуцький навчально-реабілітаційний центр», збірна команда зі змішаних єдиноборств м. Артемівська, Мартиненко Анастасія, Спірочкін Давид, Витвицька Тетяна, Костюк Марія.
Найбільша винагороді для благодійного фонду «Небайдужі серця» бачити, що виконана робота допомогла людям, підтримала їх в скруті і дала надію на кращі зміни. Благодійний фонд «Небайдужі серця» бажає всім міцного здоров’я, великих перемог і мирного неба.

Допомагайте людям разом з благодійний фонд «Небайдужі серця»

Благодійний фонд «Небайдужі серця» - це організація, яка допомагає людям на долю яких випали тяжкі випробування. Не можна залишатися байдужим до чужого горя, ніхто не може бути впевним, що горе не прийде до його сім’ї, тоді допомога може знадобитися Вам. Благодійний фонд «Небайдужі серця» впевнений, що за добрі справи життя нас винагороджує. Люди, робіть добрі справи і Ви побачити, що життя змінюється на краще і наповнюється сенсом.

Допомагайте людям разом з благодійний фонд «Небайдужі серця»
# Валерия2015-06-30 17:18:00

# Валерия2015-06-30 17:09:00
Мне сложно поверить, что есть бессовестные люди, которые пишут такой бред про фонд! Сейчас настало сложное время для каждого человека нашей страны, и мы должны сейчас как никогда быть заодно за мир в нашей стране. Но, к сожалению, есть люди, которые не только не хотят помогать, а еще ставят палки в колеса тем людям, у которых голова занята тем как бы, облегчить жизнь нашим защитникам. Я знаю это не понаслышке, я лично работала в этом фонде и знаю как это сложно морально, когда нашим защитника зимой место воды приходилось, есть снег, пить воду из луж, что бы хоть как то утолить жажду, и вы должны понимать, что это самый маленький пример как они там живут! Я пошла, работать фонд только раде того, чтобы понимать, что я своей работай, хоть как то в это сложное время могу протянуть руку помощи людям, которые так в этом нуждаются, а главное заслуживают, нашего внимание! Мне очень неприятно видеть как один «умник» пишет о благотворительном фонде. Мне вот интересно, где же вы были, когда помощь нужна была нашей армии или же кому-то из детей с детдома, наверняка, писали вот эту чушь или занимались своими какими-то делами? Писатель, серьезно, после бездействия вы думаете, что имеете право писать о тех, которые делают все для того, чтобы скрасить какому-то человечку жизнь. Стыдно за вас!

# Наташа2015-06-30 15:25:00

Відео про Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

# Наташа2015-06-30 15:02:00
Говорят, сколько людей - столько и мнений - ну конечно, поскольку в КУ четко прописаны права человека на выражение своего мнения: свобода слова, мысли и тд. И тем не менее, эта свобода переходит все границы, поскольку это мнение начинает выражаться на заборах, окраской зданий, в соц.сетях и даже в пабликах! Люди, не переходите черту дозволенного! Благотворительный фонд "Небайдужi серця" - это фонд, в котором я проработала два года и именно поэтому могу с уверенностью вас заверить, что всю гадость, которую тут пишут - это всего лишь только проплаченное баловство конкурентов и только! Фонд работает и делает это со всей положенной на него ответственностью!