Отзыв о компании TIENS GROUP CO
Добавлен: 12:09 12.06.2015
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  tiens.ua

Никнейм: Микола Ярославович (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2014

Чому TIENS?
Коротко про себе, Я є консультант по організації продаж.
Працюю з реальним бізнесом, і бачу їх проблеми в живу.

Тому можу порівняти і цю модель і інші моделі.

1. Компанія працює в постіндустріальній економіці.

Постіндустріальна економіка - глобальна і національна реальність. Вона складається з економіки послуг і економіки знань, інформації, контролю, управління, її визначають як економіку, засновану на знаннях (knowledge-based economy).

Якщо ж говорити про реалії, то в промислово розвинених країнах частка зайнятих в сільському господарстві не перевищує 10%, а безпосередньо залучених в матеріальне виробництво - 20%.

Відповідно оплата праці залежить від кількості наданих послуг.

Яскравим прикладом роботи в цій галузі є компанії “Нова Пошта”, SoftServ, та інші.

Одним словом в нашій країні(Україна) зараз починати виробництво це смерть, або дуже важко.

2. Компанія TIENS!
Компанія працює в постіндустріальній економіці.
Щороку демонструє стабільний приріст по наданні послуг, в 2014-2015р приріст в Україні складає 34%.

3. В цій компанії на відміну від компаній індустріального типу, щоб стати керівником необхідно підбирати собі менеджерів нищої ланки.

В компанії індустріального типу(заводи, держустанови, і т.д.) у вас є можливість тільки змістити одного з наявних керівників верхньої ланки, або зайняти вакантну посаду в умовах росту компанії.

4. Графік роботи.
Графік роботи може бути постійний, або гнучкий.

Повний з 10-19 год, з понеділка по п”ятницю.

Гнучкий визначається з вашим керівником.

5. Навики, які потрібні для роботи.
1. Внятна українська мова.
2. Бажання працювати з людьми.
3. Дисциплінованість.
4. Бажання заробляти. Брати відповідальність за свій дохід.
5. Створити сервіс для клієнтів, тут основне бажання.

ВУЗи регалії тут немають абсолютно ніякого значення.

Тут ви відповідаєте за свої результати.

6. Оплата праці.
Оплата проводиться згідно кількості наданих послуг.
Отриманні гроші є наслідок дій котрі ви зробили протягом місяця.
Нема роботи, нема грошей.

По новій програмі чистий заробіток за перший місяць роботи може скласти 4700 грн і більше.

Зарплати 2000-3000 грн виконуються тільки на обслуговуванні постійних клієнтів без рекрутингу.

Через 1-3 роки роботи, для той хто хоче, виходить на рівень 1000$(USA) і вище, але далеко не всі так напрягаються.

P.S. Це все стосується офісу в котрому я працюю.
Виникнуть питання дзвоніть.

тел.: 068-525-8-999
e-mail: vendor.ts.lviv@gmail.com

Всім вонанеповинна подобатись, однак має багато переваг, у порівнянні із традиційними системами.
Наприклад по росту доходів.
Недолік.
Тут за протирання штанів(спідниці) за те. що у тебе зв"язки, батьки і т.д. грошей неплатять.

Платять тільки за результат.

# алиса2015-08-12 18:25:00
не ту кнопочку нажала))), конечно этому отзыву о том, какая распрекарсная эта контора, верить нельзя
# алиса2015-08-12 18:22:00
вы ж четко не говорите, что нужно т делать в вашей горе-компании)) все размыто, общие фразы.. а документы зачем сразу на собеседование брать-то?)) вы так прям всех принмимаете. ну да, чем больше дураков- тем лучше
# Евгения2015-07-22 02:11:00
Ого сколько слов, только толку мало... Если столько преимуществ в компании, почему людей обманом к себе привлекаете? И стоит ли гордиться результатом проделанной работы, если она никому, кроме вас пользы не приносит?! Правильно говорят, каждому своё...
# Кира2015-07-09 18:02:00
Хватит писать эту чушь про то как надо вкалывать в вашей конторе. На любой работе надо работать, но ваша контора преподносит себя как единственный способ нормально заработать деньги. Были я на "мего крутых" лекциях которые мнедолжны были открыть глаза, у меня высшее образование и я должна была удивляться той херне которую несли "лекторы"?) Радует что не повелась на этот лохотрон и работаю на нормальной работе.