Отзыв о компании Благодійний фонд Небайдужі серця
Добавлен: 14:23 03.06.2015
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации

Регионы работы: Киев, Кировоград, Львов, Одесса

Никнейм: Костя (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015
Полезность отзыва: 6 - 6 = 0

Очень много организаций, которые занимаются добродетельностью, но очень, к сожалению, мало тех, кому действительно можно верить! Благодійний фонд"Небайдужі серця" - это уже проверенная организация, с которой я не однократно имел общее дело! И поверьте, это тот коллектив, который действительно знает свое дело! Очень приятные, образованные люди, которые достойны похвалы! Спасибо Вам за это!

Нет

# Валерия2015-06-30 17:19:00
Псевдо благодійний фонд Небайдужі серця насправді називається БФ Небайдужі серДця, з літерою Д у слові серця, шахрайську діяльність розпочинали ці аферисти з фонду Допоможемо дітям разом, пізніше, після широкого резонансу від їх злочинної діяльності з»являлись клони чорних волонтерів: Оживи мрію, Світла Україна. Іменували себе ще просто благодійною фундацією, або представлялись чиновниками державних структур. Проте суть телефонних шахраїв зводиться до одного: Фінансова пастка. Будьте обережні! Не перераховуйте кошти брехунам. Фінансуйте АТО та хворих діточок напряму!

Відео про шахрайство Благодійного фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

# Валерия2015-06-30 17:14:00
Мне сложно поверить, что есть бессовестные люди, которые пишут такой бред про фонд! Сейчас настало сложное время для каждого человека нашей страны, и мы должны сейчас как никогда быть заодно за мир в нашей стране. Но, к сожалению, есть люди, которые не только не хотят помогать, а еще ставят палки в колеса тем людям, у которых голова занята тем как бы, облегчить жизнь нашим защитникам. Я знаю это не понаслышке, я лично работала в этом фонде и знаю как это сложно морально, когда нашим защитника зимой место воды приходилось, есть снег, пить воду из луж, что бы хоть как то утолить жажду, и вы должны понимать, что это самый маленький пример как они там живут! Я пошла, работать фонд только раде того, чтобы понимать, что я своей работай, хоть как то в это сложное время могу протянуть руку помощи людям, которые так в этом нуждаются, а главное заслуживают, нашего внимание! Мне очень неприятно видеть как один «умник» пишет о благотворительном фонде. Мне вот интересно, где же вы были, когда помощь нужна была нашей армии или же кому-то из детей с детдома, наверняка, писали вот эту чушь или занимались своими какими-то делами? Писатель, серьезно, после бездействия вы думаете, что имеете право писать о тех, которые делают все для того, чтобы скрасить какому-то человечку жизнь. Стыдно за вас!

# Наташа2015-06-30 15:24:00

Відео про Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

# Наташа2015-06-30 15:06:00
Говорят, сколько людей - столько и мнений - ну конечно, поскольку в КУ четко прописаны права человека на выражение своего мнения: свобода слова, мысли и тд. И тем не менее, эта свобода переходит все границы, поскольку это мнение начинает выражаться на заборах, окраской зданий, в соц.сетях и даже в пабликах! Люди, не переходите черту дозволенного! Благотворительный фонд "Небайдужi серця" - это фонд, в котором я проработала два года и именно поэтому могу с уверенностью вас заверить, что всю гадость, которую тут пишут - это всего лишь только проплаченное баловство конкурентов и только! Фонд работает и делает это со всей положенной на него ответственностью!
# Вадим2015-06-25 21:50:00
Псевдо благодійний фонд Небайдужі серця насправді надивається БФ Небайдужі серДця, з літерою Д у слові серця, шахрайську діяльність розпочинали ці аферисти з фонду Допоможемо дітям разом, пізніше, після широкого резонансу від їх злочинної діяльності з»являлись клони чорних волонтерів: Оживи мрію, Світла Україна. Іменували себе ще просто благодійною фундацією, або представлялись чиновниками державних структур. Проте суть телефонних шахраїв зводиться до одного: Фінансова пастка. Будьте обережні! Не перераховуйте кошти брехунам. Фінансуйте АТО та хворих діточок напряму!

Відео про Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

# Вадим2015-06-25 21:19:00
Ціллю благодійного фонду «Небайдужі серця» являється допомога ближньому: не всім доля подарувала одинакові блага, але всіх нагородила людяністю, співпереживанням, взаєморозумінням; тому дуже важливо знайти ці якості в собі і при нагоді – надати підтримку тому, кому вона необхідна. Метою благодійного фонду «Небайдужі серця» являється благодійність у всьому її прояві; це не обов’язково повинна бути матеріальна підтримка, адже інколи сам факт підтримки несе у собі неабияку цінність у нашому суспільстві!
Благодійний фонд «Небайдужі серця» навчає
Волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» - це не тільки досвідчені спеціалісти своєї справи, а й носії тих людських якостей, про які в наш час люди часто забувають: доброта, порядність, тактовність, розуміння… Саме тому вони намагаються донести до нашої свідомості ці знання, як підґрунтя до початку нової реалізації відносин у суспільстві.
Програми благодійного фонду «Небайдужі серця»
Добра багато не буває, але тим не менше діями волонтерів лише одного із фондів досягнути загальних масштабів у сфері доброчинності не можливо. Ліпше сфокусуватися на кількох напрямках, в рамках яких діяти регулярно та якісно. Саме тому працівники благодійного фонду «Небайдужі серця» обрали найактуальніші питання, в яких нагально необхідна допомога. Загалом, існує декілька напрямків діяльності благодійного фонду «Небайдужі серця» та здорова нація. Лише спільними зусиллями Україна подолає ворога!!!

«Захисти країну» - сьогодні дана програма актуальна як ніколи. Адже на порозі активних воєнних дій, наші солдати спіткнулися з не приємною обставиною – обороняти країну потрібно, але чим? На жаль, як всім відомо, сьогодні держава не в змозі у повному об’ємі утримувати наших солдатів, тому підтримка благодійного фонду «Небайдужі серця» зараз дуже актуальна та необхідна. Волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» неодноразово забезпечували різні батальйони( особливо добровольчі) продуктами харчування, речами першої необхідності! З даною інформацією можна детальніше ознайомитися за офіційним посиланням на сайті благодійного фонду «Небайдужі серця»:
«Здорова нація» - зараз постало гостро питання із народжуваністю у нашій країні, адже згідно статистики, народжується дуже багато діток з вадами здоров’я або ж здорових діток, але, на жаль, без батьків( адже з різних обставин вони даючи життя – відмовляються від подальшого виховання). У будь-якому варіанті, доля цих діток мало кого хвилює, а якщо й хвилює, то багато обставин слугують проблемі вирішення цього питання. Як кажуть: «діти – це наше майбутнє», саме тому однією з головних програм благодійного фонду «Небайдужі серця» є саме дана тематика. Чимало дитбудинків відвідали волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» з подарунками та різними святковими програмами, багатьох діток, яким батьки не в змозі допомогти фінансово самостійно – допомогли з операціями - про що свідчить їх звітність та подяки батьків
# vfb2015-06-14 14:46:56
Випробувана методика шахрайства знову в дії!?
Чи можливо нам, в сучасному українському суспільстві, яке переживає величезне потрясіння у вигляді визвольної війни, вирватись із «зачарованого кола» незгод? Коли гинуть наші воїни: сини, батьки, кохані, які захищають Батьківщину, в самому серці країни знову народилась ерзац-благодійницька організація, що прикриваючись благими цілями видурює гроші у довірливого українця. Фонд Світла Україна (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) – організація, яка з перших кроків існування почала активно займати нішу псевдо благодійництва. Будьте пильні і не довіряйте шахраям! Якщо хочете допомогти людям, що потребують допомоги, то шукайте перевірені часом благодійницькі організації!

Що таке той новостворений фонд Світла Україна? Щойно утворився, а вже має потужну інформаційну базу приватних підприємств?! Вам ще не потелефонували ці аферисти? (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Не переймайтесь – у Вас ще все попереду!!! Вони вміють працювати із довірливим електоратом. Представники фонду, які телефонують до можливих «спонсорів» прекрасно усвідомлюють, що в теперішній напруженій соціально-політичній ситуації більшість українців прагне надати допомогу армії та добровольчим батальйонам. Будьте обережними і не станьте «спонсором» цих шахраїв! Хочете допомогти – особисто передайте допомогу тим, хто її потребує!

Знову за старе взялись організатори шахрайської організації Небайдужі серця, але тепер вони називають себе Фонд Світла Україна. (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Назва змінилась, але потворна сутність залишилась! У такий важкий час, коли існує безліч людей, які потребують допомоги (особливо сироти воїнів, які загинули в ході АТО на сході України) цей псевдо благодійницький фонд заробляє на доброті пересічних українців. Методи і форми видурювання грошей залишились такими ж – Вам телефонують та пропонують допомогти в організації допомоги армії. Ніяких гарантій, що перераховані Вами кошти будуть використані по призначенню у Вас немає. Попереджаємо, що, швидше за все, кошти осядуть у кишенях цих шахраїв
# Виктория 2015-06-10 16:52:14
я то-же читала, отзывы про этот фонд и меня удивило только одно, что кто-то пытается поливать грязью фонд и людей которые там работают! И кстати это очень заметно, что пишет это один человек а значит у вас нет претензий к фонду а просто вам за это платят деньги! Если вы утверждаете, что вас обманули, то вы имеете, полное право обратится в милицию, и пускай они этим занимаются! Я знаю этот фонд и мне так противно читать, что вы там пишите, потому что если не этот фонд, то непонятно как бы сложилась, судьба моей подруги они действительно ОЧЕНЬ ПОМОГЛИ! И считаю, что на таких как вы надо писать заявления в милицию, жаль, что они этого еще не сделали.
# герц2015-06-10 00:58:22
Увага! Шахраї! Чорні волонтенри з Благодійний фонд Небайдужі серця отзывы відгуки (БФ Небайдужі серДця) а також Благодійний фонд Світла Україна отзывы відгуки є клонами шахраїв з МБФ Оживи мрію та МБФ Допоможемо дітям разом. Хто кришує цих бандитів? Зупинимо телефонних шахраїв разом!
# Александра 2015-06-08 15:00:26
Благодійний фонд «Небайдужі серця» вважає своїм боргом допомагати бійцям АТО. Волонтери фонду вже неодноразово відсилали гуманітарну допомогу в зону бойових дій. Коли приходять листи від командирів підрозділів з проханням допомогти забезпечити бійців найнеобхіднішим для виживання, волонтери фонду і небайдужі люди об’єднують всі зусилля і шукають кошти. Кожна гривня на вагу золота. За останній час благодійний фонд «Небайдужі серця» відправив гуманітарну допомогу в зону АТО, у вигляді: зимового спецодягу, зимового армійського взуття (берці), спальних мішків, карематів, термобілизни, засобів гігієни, медикаментів, продуктів харчування та ін. дрібниць для дозвілля, щоб хоч якось відволікти бійців від постійних пострілів. Добровольчій батальйон спецпризначення «Луганськ-1», добровольча рота патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо» та 12 батальйон територіальної оборони Києва «Київ» дуже вдячні за допомогу всім меценатам і просто людям, які підтримують їх. Для бійців дуже важливо знати, що народ з ними, що їх не лишили помирати.
# Лиля2015-06-08 14:59:14
Я так вижу много «умников» сейчас комментируют благотворительный фонд «Небайдужі серця». Мне вот интересно, где же вы были, когда помощь нужна была нашей армии или же кому-то из детей с детдома, наверняка, писали вот эту чушь или занимались своими какими-то делами? Люди, серьезно, после бездействия вы думаете, что имеете право писать о тех, которые делают все для того, чтобы скрасить какому-то человечку жизнь. Стыдно за вас!
# vfbv2015-06-04 20:48:12
Увага! Не потрапляйте у фінансову пастку телефонних шахраїв – чорних волонтерів: це Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна. Всі вони члени організованого злочинного угрупування, і є послідовниками горезвісних фондів Оживи мрію та Допоможемо дітям разом. Не перераховуйте кошти цим Call-центрам, ваші кошти підуть у кишеню злочинцям. Кому війна, а кому мати рідна – це основний напрямок аферистів з Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна, Оживи мрію та Допоможемо дітям разом. Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна, Оживи мрію та Допоможемо дітям разом спекулюють на темі допомоги АТО та хворим діткам.

Не перераховуйте кошти псевдо-благодійному фонду Небайдужі серця (Небайдужі серДця). Це шахраї. Чорні волонтери з БФ Небайдужі серця видурюють гроші у довірливих громадян. Допомога не надходить адресатам, гроші привласнюють представники телефонних шахраїв з Небайдужі серця. Небайдужі серця — це клон сумнозвісних фондів Оживи мрію. Відтепер намагаються вести свої чорні справи під назвою БФ Світла Україна. Відео про Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0 Ще відео про шахраїв з фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=M4i_ygNrvTQ В Україні діє організоване злочинне угрупування, яке під виглядом благодійності краде чималі гроші у свої кишені. За день сума видурених грошей може сягати мільона гривень. Зазвичай це оператори call-центру, що є звичайнісінькими телефонними аферистами. Фінансову пастку для довірливих громадян створюють так звані фонди: Небайдужі серця, Небайдужі сердця, світла Україна, оживи мрію та допоможемо дітям разом. Давайте зупинимо цей злочин разом! Шахраї Благодійний фонд Небайдужі серця відгуки (Небайдужі сердця) отзывы псевдо-фонд Оживи мрію, Світла Україні, Допоможемо дітям разом — чорні волонтери Злочинці Благодійний фонд Небайдужі серця відгуки (Небайдужі сердця) отзывы псевдо-фонд Оживи мрію, Світла Україні, Допоможемо дітям разом — лохотрон Развод, лохотрон Благодійний фонд Небайдужі серця відгуки (Небайдужі сердця) отзывы псевдо-фонд Оживи мрію, Світла Україні, Допоможемо дітям разом — фінансова пастка Аферисти Благодійний фонд Небайдужі серця відгуки (Небайдужі сердця) отзывы псевдо-фонд Оживи мрію, Світла Україні, Допоможемо дітям разом — кримінал