Отзыв о компании Плазматек
Другие названия: ПАТ Плазматек
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Стройматериалы, стекло
Сайт:  plasmatec.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Донецк, Умань

Описание деятельности:  Виготовлення електродів (марки MONOLITH, Standart, Арсенал)

Никнейм: Герам Трюханов (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Ноябрь 2009
Дата увольнения: Январь 2014

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.......,,,.,,,...,.......?...??....

Скажiть чому будьласка чому Яворiвських людей тих що працювали ранiше на Плазматецi неприймають на роботу.Я пропрацював на складi пять рокiв потiм звiльнивя думав що щось краще пiдшукаю,но нетак виходить як хочется,а теперь приходив проситися а мене неберуть на роботу,хоча набирають робочих,понабирали дiтей якихось а робити нема кому.Та хоча бог з ними ими дiтьми нехай працюють,тiльки нехай мене вiзьмуть нароботу,бо знаю треба на протяжений три чоловiка,i на приса будуть набирати людей,нехай i мене вiзьмуть бо я вiрою i правдою служив вам,нетак як деякi робочi що ми кранбалкою за штани пиднiмали будили бо сильно пянi були,а робити небуло кому,то цi люди i досi працюють,хоча яка зних польза вони бiльше пянi чим тверезi iнiчого нероблять лишь крутяться.

# Iван2015-06-11 13:55:47
Да це правда Бензелюки такi,меньший Алег п'е,а Руслан лишь по больничним сидить,i нiчим не хворiе,треба город садити значить iде на больнiчне,треба сiно кости значить тоже больнiчне,треба крови пасти тоже больнiчне.
# Наташа2015-06-09 01:55:42
Да це правда ,нетiльки чоловiки пють,а i жiнки тоже хорошо глотають самогон,i кiскаються пiд кожним вуглом з чужими чоловiками,Вася-Коля уже всiх жiнок перетрахав у парку.I Раю,i Таню,i Лiлю,
# Санек2015-06-07 12:50:39
Да це правда ми тоже колись Алега Бензилюка будили,бо був сильно пяним,i кранбалкою за штани чiпляли пiднiмали щоб проснувся.
# Валера2015-05-28 22:04:15
Да це правда,тих людей що ранiше працювали неберуть на роботу,а набирают нових неопитних,яких ще треба недiльки двi обучати.