Отзыв о компании TIENS GROUP CO
Добавлен: 13:32 27.05.2015
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  tiens.ua

Никнейм: Анна (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Май 2015

Немає. Крім просторного красивого офісу в центрі міста, який дана група знімає

То все велика Афера.
Вирішила написати для тих, хто цінує свій час, свої гроші і є чесним.
В Ужгороді дана група перебуває вже 3 міс. За цей час принаймні 2 рази змінювали офіс. На сайтах працюють під різними ФОПами. (Стадник, Порох, Петах, Козачишин, і т.д.). Вакансії виставляють різні: бухгалтер, помічник керівника, асистент, і т.д. Перезвонюють зразу (навіть якщо ви їм не відсилали резюме. вони знайдуть вас самі, якщо ви в пошуках роботи). Запрошують на співбесіду до керівника (причому прізвище не співпадатиме з жодним ФОПом). Співбесіда проходить галопом - тобто всією толпою в одному кабінеті (по 2). Професійно промивають вам мізки (втираються в довіру. знаходять болючу ниточку з попередньої роботи чи життя і працюють в цьому напрямку. приклад: бачите як ви віддано працювали там, а скільки лиш отримували. Але у нас ви досягнете зразу і швидко і т.д.). На питання про компанію нічого не розповідають, мотивуючи це комерційною таємницею. За то постійно "чешуть" про щоквартальний закордонний відпочинок свої колег. Дохід обіцяють більший ніж ви бажаєте. Кожен хто проводить співбесіду називає себе регіональним керівником. По закінченню співбесіди вам обіцяють перезвонити з 9 - до 10 в разі якщо ви пройшли конкурс. Вечором перезвонють ВСІМ. Запрошують на навчання - дні 4. В перший день ви платите грн. 50 (залог за брошуру). Про компанію ні слова, лиш про хороше життя і туризм. 2 і 3 день аналог РЕКЛАМА. Навчання проходить також толпою. на 4 говорять що вони готові прийняти вас на роботу за умови придбання на 3000 грн. їх продукції. Далі типу піраміди.
Також, дана група в одномі місті не затримується більше ніж на півроку. З березня в Ужгороді, у вересні - уже інше місто України.
Отже, загальні висновки
1. Чим займається група - "розводняком", побільше запросити на співбесіди людей (причому різні вікові категорії) і вговорити залишитись на навчання.
2. Хто їх клієнти (в розміщених вакансіях значиться робота з клієнтами) - Це ВИ, ті хто прийде на співбесіду і поведеться.
3. Якщо ви дійдете до кінця, то в чому полягатиме Ваша робота - "розводити " таких же як Ви.
Отже, висновки робіть самі.
Думаю що це стане в пригоді ВСІМ і розводняк не получиться, адже Ужгород - це маленьке містечко, де аферу по "крупному" зробити не получиться.
Також цікаво чим займаються правоохоронні органи та прокуратура країни, якщо дана група "колесить" просторами країни вже більше 3 років.

# Воланд2015-11-09 23:31:00
Півроку тому був на Швабській, розводняк, просять 300 зелених, щоб влізти у піраміду. Напевно платять комусь з правоохоронців, може і Москалю вже занесли,щоб не чіпав їх.
# Олександр Олегович2015-11-01 16:18:00
Не можу добавити сюди свій коментар....
# Лариса2015-09-30 14:17:00
Спасибо за статью,согласна с коментариями,предупредили меня,теперь необходимость ехать в другой город на "собеседование" отпала.Нашла вакансию на Work.ua,написала жалобу,вакансию и работодателя заблокировали!
# Гость2015-09-17 14:41:00
Там на Митній, 60 (ззаду Фліпа, навпроти першого гуртожитку) така ж афера намічається.
Шахраї з Корони кажуть, що то не їхні)
Так що або вони переїздять, або нова піраміда.
# Студентка2015-09-10 17:24:00
І мені телефонували...дякую за попередження і пояснення..залишала резюме на якомусь сайті рік тому і тут сьогодні дзвіночок....мдааа...і нічого не можемо зробити з такими "пірамідниками".дуже жаль:(
# Гість2015-09-10 16:59:00
А я сьогодні на співбесіду в 17.00 не прийду. Дякую всім хто попередив
# Роман2015-05-28 12:15:45
Дякую за опис!
Так воно і є!
Люди, не ведіться на черговий лохотрон!!!