Отзыв о компании MAXI-MODELS
Сайт:  maxi-models.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: +380634807185, 0678613080

Описание деятельности:  модельне агенство

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2014

офіс знайти не тяжко

назначають час і місце, а самі приходять із запізненням на годину і більше... вчать незрозуміло чого, розраховують на те щоб моделі самостійно платили за фотосесії та переїзди.. тоді виникає питання яка ж то робота?? Таня та Сергій ще ті пройдисвіти, заробляють розводячи маленьких дівчаток на бабло. Організаційні якості відсутні. Якщо випадково натрапите на них то ліпше обходьте десятою дорогою. Це зовсім не перспективне агентство без натяку на професійність. Ви тільки втратите час і нерви.

# женя2015-12-22 14:59:06
уроды... да скажите вы правду и наведите факты почему эти люди аферисты а не пишите бред всякий ! нормально они работают в мире и с людьми в Украине ! это конкуренты решили сделать антирекламу и не больше (
# Николай2015-07-08 23:43:00
Ложь , ложь и еще раз ложь о Тане и Сереже ! Это приятные и веселые трудолюбивые люди которые очень хорошо ведут свое дело и профи в нем а москали они да - уроды специально выставляют вот такие гадости чтобы люди к ним обращались и платили денег чтобы снять такие мерзости ! Побольше б таких модельных агентств в Украине как МАКСИ-МОДЕЛС - все б модели имели хорошие работы ! Успеха МАКСИ-МОДЕЛС !
# Влада2015-06-24 21:05:00
Всем догодить сложно и всегда найдутся вот такие убогие которым и так сложно в жизни и они еще и себе ее усугубляют и другим не желают счастья и себе его не хотят ! Люди, что вы вообще тут пишите ? Вы от этого счастливее не станете ((( Это кстати очень хорошее агентство и самое лучшее на западе ! Моя дочь в нем училась и работает и по контрактам летает и я лично знаю и Татьяну и Сергея и могу сказать лишь хорошее об этих людях - они держат свое слово ! Успеха им и добра еще побольше ! А автору... а его жизнь накажет !!!
# Валєра2015-06-18 12:50:00
Дура ти і овца тупа . якщо ти чогось не розумієш до лікаря ходи шоб мозги вправляв ! і реально халявщиця ти якась хоче шоб за неї і за інших всі все платили . і хто зара в бізнесі не розводить ? якась реально дурепа пише ту хрєнь ! обіжена тьолка без грошей шукає роботу ха-ха-ха і то тебе тре обходити дуру таку . я нейтральна людина і читаю тут собі оголошення і не можу шоб не відреагувати на тупорилі такі смс . зрозумійте правильно .
# Аліна2015-06-13 02:00:42
І аж через рік воно згадало що його так сильно образили ((( Подивіться на дату співбесіди! Та й офіс знайти насправді не важко а от мозги твої ще треба пошукати і то не один рік )
# Аліна2015-06-13 01:58:17
І до речі - уявіть собі , що ж треба зробити людині (як себе погано повести ) , щоб за одну співбесіду вона таке написала ??? Менеджери Максі моделс трясуться над моделями щоб ці співпрацювали з агенцією а тут таке ще й пише то створіння (((
# Аліна2015-06-13 01:56:05
Господи.... бувають же люди наскільки дурнуваті , що навіть обманювати нормально не можуть навчитися ((( Ти був чи була лише на співбесіді то ж звідки ти чудо-юдо можеш знати , що навчає агенція ця а що ні ? звідки ти за співбесіду зрозумів чи зрозуміла , Сергій та Таня розводять і на чому маленьких дівчаток ( і чому лише дівчаток у них і хлопчики є - мабуть тобі про це взагалі невідомо ??? чи дівчаток розводять а для хлопчиків окремі привілегії ??? ) точно дурне створіння якесь ! ще й про організацію щось карлюкає ((( звідки воно може знати як там робота побудована взагалі лише з однієї співбесіди ( ??? Як бачимо - КОНКУРЕНТАМИ ЩЕ ТРЕБА ВМІТИ БУТИ ))) Неуки )
# Сергій2015-06-10 02:28:28
Ми назначаємо час на співбесіди від 15-00 години до 18-00 години і ніхто не запізнюється на них тому,що всі знаходяться на місці - робочий час в агенції від 11-00 години до 18-00 години ) І якщо у вас АНОНІМ була лише співбесіда то звідки ви могли б знати , що ми вчимо а що не вчимо ??? ) Це ж смішно все - ви хоча б брехати навчіться ) І знайдіть мені агенцію в Україні яка б платила всім моделям за фотосесії по 50 доларів і більше ( якщо у професійних фотографів) і тим більше за якісь переїзди ( уточніть доречі що ще за переїзди ) ! І ми постійно тримаємо контакт з батьками тих дітей , які у нас навчаються і в нормальних відносинах з ними і ніхто ще з них не скаржився на те , що хтось їх у нас кидає ! І звідки у вас в дійсності скільки інформації за одну співбесіду ? наші працівники вам негативну інформацію зливають на себе і на нас , що входить у співбесіду ??? ))) І батьки і діти оплачують гроші на рахунок нашого підприємства за інформаційно-консультативні послуги ( хто не розуміє то це навчання і інфо про поїздки в перевірені модельні агенції світу! Ів цьому заключається бізнес і так працюють усі підприємці ! Раніше це називалася спекуляція а зараз бізнес ) Що в цьому поганого і протизаконного ? У нас ПП юридично оформлене , договори , документація , ми платники податків , у нас є дозволи на діяльність - хіба це зле , коли ми маємо такі підприємства які законно працюють ( це доречі єдина агенція на західній Україні , у якої є повний пакет документів ) ??? Якщо потрібно ми з задоволенням можемо їх показати або передати в копіях представникам цього сайту ! І що ви за співбесіду встигли побачити , які в нас організаційні якості ? То ж аргументуйте це все і розпишіть конкретно чому наші організаційні якості були відсутні ? ) Дуже цікаво (але в подробицях а не загалом так як ви вмієте ))) І задайте собі запитання - ЧОМУ Я ТАК БАГАТО БРЕШУ В ЦЬОМУ ЖИТТІ І ЧОМУ МЕНІ ТАК ЗЛЕ ЖИТИ З МОЄЮ ЗАВИСТЮ ??? ) і куди її подіти )