Отзыв о компании TIENS GROUP CO
Добавлен: 18:33 23.05.2015
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  tiens.ua

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Май 2015

Дівчина, з якою я розмовляла на співбесіді, була досить привітною, і особисто про неї у мене склалося хороше враження. Проте я розумію, що в цьому і полягає її робота - бути гарненькою і всім посміхатися, бо інакше взагалі ніхто до їхньої контори не піде :)

Ця так звана компанія - один суцільний негатив. Передусім, до сих пір не можу зрозуміти, як вони вийшли на мене, бо резюме я у цю нору не відправляла точно. Отже, вони телефонують і навіть не представляються, хто вони і що вони, а відразу пропонують прийти на співбесіду. Якщо робити нічого, то заради цікавості можна і сходити :) Приходиш, значить, а там такий шум і гам, купа людей, і в тому шумові і проходить співбесіда. Але перед тим тобі дають заповнити дурнувату анкету (навіщо її заповняти, якщо вони типу "розглядали" твоє резюме), після перегляду якої і відбувається так звана співбесіда. Під час цієї миленької розмови тобі не кажуть ні як точно компанія називається, ні чим конкретно вона займається, але пропонують (ну, звісно!) чудову зарплату і навіть (та ви що!) кар'єрний ріст. О, і навіть це вони, виявляється, не просто співбесіду проводять, це у них називається конкурсний відбір. Тобто після розмови з усіма кандидатами вони сидять і думу гадають, кого ж обрати, адже фірма у них "не как либо-что", а "что либо-как" :) Але ж звісно, я така крута і суперова, що мені ввечері передзвонюють і повідомляють бомбезну новину, що мене беруть на навчання. І я маю приїхати завтра, взяти ручку, зошит, 2 фотографії і бейджик. Ах, ну звичайно, в мене в хаті ціла купа бейджиків, просто навалом, я їх кожен день міняю :) Але нічого, якщо в тебе його немає, то сходи і купи. Я то купити можу, декілька потрачених гривень - то фігня, але ви вже вибачте, якщо ви така супер-пупер класна фірма, то самі можете видати людям все, що необхідно. Коротше, то є кумедія :) Почула я, що мене беруть на навчання, підстрибнула аж до стелі і подумала, що коли вже я така крута і суперова, то вже знаду якусь іншу нормальну роботу :) І знайшла :) Так що, люди, як тільки почуєте Тієнс, - біжіть якнайдалі і обходьте десятою дорогою. Лохотрон - він і в Африці лохотрон, а у нас - так тим більше.

# Марта2015-09-24 17:57:00
100% лохотрон,була там, тільки людей дурять шахраї довбані!!!!!!!!!
Ось так ми йдемо до Європи!!!!!