Отзыв о компании Благотворительный фонд "Світла Україна"
Добавлен: 01:22 21.05.2015
Другие названия: Happy Pit, Medical Team
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Лекарства

Телефоны: 067 220 6811

Описание деятельности:  медицинское оборудование, благотворительный фонд

Никнейм: Руслан (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2015
Полезность отзыва: 2 - 2 = 0

ВНИМАНИЕ Мне сегодня типа c Благотворительного фонда "Світла Україна" звонила некая Полякова Леся Викторовна. Просила пожертвовать денег на лечение девочки Супрун Лизоньки http://vk.com/club80126663 с диагнозом ДЦП. Типа еще надо собрать до десятка тысяч грн. на реабилитацию.
По роду своей деятельности в продажах, ориентируясь в технологиях продаж по телефону, инструменты «холодных звонков», как «пройти через секретаря и выйти на лицо принимающее решение» и пр. Не сложно было прочувствовать эти заготовленные алгоритмы звонков в разговоре с этой молодой девочкой (менеджером по привлечению). Хотя по началу не придал этому большого значения.
Убили вопросы:
- сколько вы готовы пожертвовать?
- когда могу вам перезвонить.
Прислала мне на почту кучу копий регистр. док-тов БФ "Світла Україна". Копии паспорта мамы Лизоньки и пр. справки для массовки.
Приблизительно через час перезвонила спросить. Не посмотрел ли я док-ты.
Типа «Ну, что? Готов жертвовать?»
Обычно так ведут диалог менеджеры по продажам, не давая клиенту много времени на размышления. Чтоб не «слетел».
Да! И смутило то, что деньги они просят перечислить на свой расчетный счет. Логичнее сразу маме на карточку, без каких либо посредников.
Обычно доверяю. Но в этот раз решил проверить.
Первое что сделал зашел на сайт vk.com и буквально сразу нашел страницу http://vk.com/club80126663
И что я вижу на странице.
Мама пишет, что сбор уже закрыт, Всем спасибо и все такое.
Эти подонки, собирают "бабло" подставляя реальные истории, реальных людей. И тем самым дискредитируют в глазах людей, добросовестных волонтеров и благотворительные организации.
Таки аферистов как БФ "Світла Україна" надо очень жестко наказывать.
Пора подать заявление в прокуратуру.
Просьба ко всем, кто хочет реально помогать и творить добро.
ПРОВЕРЯЙТЕ правдивость информации на сколько это возможно.
Большая просьба, перепостить эту инфу, дабы по возможности уберечь более доверчивых людей от «лохотрона» этого гребаного БФ "Світла Україна".
А в добавок к своей истории добавлю ссылки на отзывы других людей имевших отношение с этим «лохотронским» фондом БФ "Світла Україна"
Лохотрон.

Убили вопросы:
- сколько вы готовы пожертвовать?
- когда могу вам перезвонить.
Приблизительно через час перезвонила спросить. Не посмотрел ли я док-ты.
Типа «Ну, что? Готов жертвовать?»
Обычно доверяю. Но в этот раз решил проверить.
И что я вижу на странице.
Мама пишет, что сбор уже закрыт, Всем спасибо и все такое.
Таки аферистов как БФ "Світла Україна" надо очень жестко наказывать.
Пора подать заявление в прокуратуру.
Просьба ко всем, кто хочет реально помогать и творить добро.
ПРОВЕРЯЙТЕ правдивость информации на сколько это возможно.

# Віталій2015-12-07 17:27:31
Повинен розчарувати - "накритий" фонд працює досі. Сьогодні, 07.12.15. після дзвінка отримав документи на допомогу для Супрун Лізи. БФ "Світла Україна".
# ави2015-05-31 14:44:31
Не перераховуйте кошти псевдо-благодійному фонду Небайдужі серця (Небайдужі серДця). Це шахраї. Чорні волонтери з БФ Небайдужі серця видурюють гроші у довірливих громадян. Допомога не надходить адресатам, гроші привласнюють представники телефонних шахраїв з Небайдужі серця. Небайдужі серця - це клон сумнозвісних фондів Оживи мрію. Відтепер намагаються вести свої чорні справи під назвою БФ Світла Україна.

Відео про Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

Ще відео про шахраїв з фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=M4i_ygNrvTQ

В Україні діє організоване злочинне угрупування, яке під виглядом благодійності краде чималі гроші у свої кишені. За день сума видурених грошей може сягати мільона гривень. Зазвичай це оператори call-центру, що є звичайнісінькими телефонними аферистами. Фінансову пастку для довірливих громадян створюють так звані фонди: Небайдужі серця, Небайдужі сердця, світла Україна, оживи мрію та допоможемо дітям разом. Давайте зупинимо цей злочин разом!
# аумп2015-05-23 13:58:46
Телеканал "24" викрив нечистих на руку благодійників і просить правоохоронців покарати злочинців
Телеканал новин "24" у своєму сюжеті викрив псевдо-благодійну організацію "Небайдужі серця", яка прикриваючись благими намірами допомоги воякам, виманювала гроші у довірливих громадян.
За результатами власного журналістського розслідування Володимир Рунець, журналіст телеканалу "24", написав заяву до правоохоронних органів із проханням дати оцінку діяльності цієї організації.
Натомість, як стало відомо редакції "24" з власних джерел, так звані "Небайдужі серця" і далі продовжують свої махінації і розбудовують цілу мережу по збору коштів, використовуючи різні назви для своїх організацій, і цим самим порушують закон і нівелюють роботу тисяч справжніх волонтерів.
Телеканал новин "24" звертається до правоохоронних органів — розберіться у цій справі і покарайте злочинців! Ми зі свого боку готові всіляко сприяти розслідуванню.
Джерело: Телеканал новин "24"
Теги: Політика, Волонтери, скандал, Розслідування, благочинність

Як "благодійні фонди" здирають гроші з українців

Війна на Сході кардинально змінила українців. Тепер Україна займає перші місця у світі зі збору коштів для допомоги як військовим та вимушеним переселенцям, так і всім, хто потребує допомоги. Але для декого війна — непоганий шанс заробити грошей.

Підозра БФ "Небайдужі серця" у шахрайстві
Повідомлення про нечистих на руку волонтерів і благодійників щодня з’являються у ЗМІ. До редакції Телеканалу новин "24" звернулися глядачі і попросили перевірити один з фондів, який допомагає АТО. Мовляв, є дані, що представники організації збагачуються за рахунок допомоги небайдужих.
До того ж, методи, якими добродії користуються, аби збирати кошти, викликають багато запитань. Щоби розібратися у ситуації, в офіс фонду ми запустили інсайдера, який пропрацював там тиждень. І були вражені результатом його роботи.
Благодійний фонд із промовистою назвою "Небайдужі серця" начебто допомагає і хворим дітям, і бійцям, які захищають нашу країну на Сході. Про що на офіційному сайті організації свідчать численні фото та звіти. Та реальна діяльність фонду дуже схожа на звичайне шахрайство.
Шпигуни у фонді
Нам погодилася допомогти Київська самооборона. Одна з активісток — Леся Шеповалова влаштувалася до фонду на роботу. На практиці офіс-менеджер БФ "Небайдужі серця" має функції оператора call-центру.
Завдання Лесі — обдзвонювати підприємства та простих людей, здебільшого в селах, і просити в них гроші для благодійних цілей. Аби легенда, яку згодовують людям, звучала переконливіше, новачку дають цілий стос пам’яток та інструкцій, які треба вручну переписати і вивчити.
Прихованою камерою дівчині вдалося відзняти всю "кухню" волонтерської організації зсередини. На записі ввічливі молоді люди представляються своїм співрозмовникам за ім’ям та по-батькові, після чого розповідають заздалегідь вивчену історію.
У батальйоні "Торнадо" підтвердили, що БФ "Небайдужі серця" їм допомагає, але легенду спростували. Щоправда, яку саме допомогу привозять і в якій кількості, журналістам не розповіли. Представники call-центру у розмові з людьми прикриваються Міністерством оборони.
Прикриття Міністерством оборони
У Міністерстві оборони не знають про діяльність БФ "Небайдужі серця". Окрім цього, батальйон із такою назвою не входить до Збройних сил України, а підпорядковується іншому відомству. Разом із самооборонівцями журналісти Телеканалу новин "24" завітали до call-центру. Але розмовляти працівники офісу відмовились і втекли через задні двері.
Благодійники намагалися переконати, що їхні працівники працюють на безоплатній основі. Поки працівники поспіхом намагалися втекти з офісу, їхні "ватажки" викликали міліцію. Та лише за час перебування журналістів у приміщенні фонду на співбесіду прийшли три дівчини. Одна з них розповіла, які умови праці їй обіцяли горе-роботодавці.
Коли на місце прибули правоохоронці, журналісти написали заяву з проханням розібратися у діяльності Благодійного фонду "Небайдужі серця" і з’ясувати, скільки грошей зібрали їхні чи то "волонтери", чи то штатні працівники.

# Александра2015-05-21 06:50:24
Была на собеседовании, сразу хотелось уйти, но потом ради информации осталась. Итак, Світла Україна, берет свои истоки еще го-го! еще до всплеска волонтерских взносов, до майдана. Клоны Благодійна організація "Благодійний фонд Світла Україна" - это и МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця.. В моем присутствии некий Денис Юрьевич представлявшийся по телефону как Уй Володимир Іванович, методом манипуляции, спекуляции обстановкой в ато и здоровьем детей с дцп, и внимание(!) смены голоса (парень лет 27 говорил как дядька 50 лет) развел не одну компанию восновном с регионов (там и Полтавская, Харьковская, Сумская, Ровенская и т.д.). И только один руководитель поинтерисовался фондом, а не вслепую перечислил деньги. Штаб небольшой, смотришь на людей и в голове не вкладывается как среди нас ходят такие твари. Телефоном пользоваться запретили, сейчас мошенничают по адресу: ул. Михайловская 18В, вакансию размещают от БФ небайдужі серця, не попадайтесь, соискатели! И, предприятия, проверяйте информацию, не позволяйте вами манипулировать!!!