Отзыв о компании ЭЛЬДОРАДО

Описание деятельности:  Магазины бытовой техники

Дата начала работы: Август 2008
Дата увольнения: Сентябрь 2008

Немає!

Доброго дня! Я сам певний час працював в компанії і пачив з першого дня як там дурять покупців. Половина товару, що знаходиться на вітринах є поломана. Особисто я був у відділі компютерів і мобільних телефонів. Були речі, які вже покупці по 5 разів уже опвертали і всерівно цей товар і дальше знаходився на вітринах, а консультанти і словом необмовляться, щоб попередити потенційного покупця. Продавцям вигідно продавати певні товари оскільки вних ставка+бонус. Ставка сама по собі невелика, а ось бонуси можуть бути досить високі, все залежить від товару. Був свідком одного випадку: покупці купили водонагрівач, через певний час (гарантія на нього була дійсна) повернули бо ненагрівав, з великими проблемами і криками на весь магазин повернули. Я одразу поцікавився, що роблять з таким товаром, який повертають (бо працював всього 2 дні), нащо мені відповіли поставили на вітрину і продаємо дальше! Неминало і дня без криків незадоволених покупців. Є товар і якісний, брехати небуду, але разом із тим дуже багато поломаного і продавці-консультанти і директори знають про це і мовчать! Можу дати одну пораду якщо на якийсь! товар є скидка більше як 20% з товаром щось не так, скоріше за все він поломаний.

# Сотрудник2013-03-01 20:55:06
согласен с отзывом правда он не полный кроме товара вы не упоменули про 13ти часовый робочие дни, уборку зала после роботы, 1 выходной и то если нормально продаёш услуги, засталяние чуть ли не силой пихать страховки и прочее говно!
# Винница2012-04-05 21:38:16
Ну ето уже перебор!!!!!!!!!!!
# фффок2012-01-13 22:48:21
автор - неудачник-аннонист
# маским2012-01-11 15:39:52
вот это Ты урод..., продавцу нет смысла продавать гавно-товар(БОНУСЫ ТО ОН ПОЛУЧИТ)..НО только вот возврат то все равно будет и теже бонусы заберут обратно...а время он потеряет так как обслужил покупку и возврат он же...
так что Баран ТЫ!!!
# Руслан2011-09-09 21:14:49
Абсолютно согласен с автором статьи. Имел я неосторожность клюнуть на новую акцию : " Два товара покупаешь по полной стоимости, третий за 1 гривну". Купили мы 3 ноутбука Леново. ОС установлена на нём не была, проверить его естественно небыло возможности . Дальше это долго рассказывать, вобщем не прошло и месяца, ноутбук уже в сервисном центре. Причина - монитор отображает цвета как в режиме защиты от сбоев, как оказалось уже в сервис центре заказаны запчасти. Когда я относил свой ноутбук , там уже были клиенты с подобной проблемой. Вобщем сливают в Украину всякое китайское гавно, которое нигде не котируется никак. Во попал. Менеджер отмахивается а сами консультанты , которые поняли что меня уже не переубедить в том, что их товар самый лучший, с улыбкой говорят что в Украине и в эльдорадо хороших товаров нет.
# анонім2011-05-13 01:08:30
Такі як ти недалекі, і псують той товар, а потім намагаються продати, щоб не платити за пошкоджений товар. Я теж працював в Ельдорадо (починав з магазину і доріс до офісу і не деякий час, а декілька років) і добре знаю що політика компанії направлена на підвищення якості обслуговування покупців, а те що окремі продавці невиховані хами і з байдужістю відносяться до товару (самі його пошкоджують) це не провина компанії, це батьки Вас так виховали, а ще наш словянський менталітет не моє не жалко. А те що в продавців бонусна система оплати, то я вважаю що це плюс. Працюєш нормально, отримуєш нормальну зарплатню, а якщо ледацюга то і не заробиш нічого. А несправний товар, такі як ти і повертають на вітрину, бо ліньки написати акт на брак та відправити для перевірки до сервісного центру, тому ставлять на вітрину (хай хтось інший пише, бо мені лінь), а інший продавець звідки знає що він не працює? Тому і продає повторно. Водонагрівач не телевізор, що включив і перевірив. І ще, на рахунок скидок: якщо з товаром щось не те (незначні пошкодження) то на ціннику так і пишуть "УЦІНКА пошкодження такі-то". Ати пропрацювавши два дні намаєшся судити про цілу компанію. Чудова компанія (хоча я зараз і не працюю в ній). А погана вівця кругом є.
# Аноним2011-05-06 00:36:17
Удивил тоже мне! Такая ситуация по всех маркетах всех сетей!