Отзыв о компании «Эпицентр»
Добавлен: 00:59 12.01.2010
Другие названия: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты
Страна: Украина
Регионы работы:: Киев, Винница, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Ивано-Франковск, Каменец-Подольский, Кировоград, Краматорск, Кривой Рог, Луганск, Луцк, Львов, Макеевка, Мариуполь, Мукачево, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Севастополь, Симферополь, Сумы, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Шостка
Рейтинг компании:

Всего отзывов: 380
Описание деятельности:  Торгівля

Автор: Олександр (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2009
Количество просмотров: 4471
Полезность отзыва: 1 - 0 = +1
Всего комментариев: 1
Положительные стороны

Я не зміг їх побачити

Отрицательные стороны

Влаштовували мене туди на роботу 4 місяці, першу співбесіду пройшов в кінці червня, менеджер з персоналу старалась випитати інформацію (як зробити те, се), тобто вона сама могла її використовувати для себе в майбутному в комерційних цілях, но не на дурачка натрапили, чекаючи другої співбесіди пройшло 3 місяці, як виявилось вона забула і поїхала в луцьк набирати людей, а на її місце взяли маряну, це просто кошмар, сама щойно вилупилась з яйця а вже такий гонор, і людину з величезним досвідом керівної роботи саме з буд матеріалами пхати на продавця, я був в шоці, але більше я не був на співбесіді, спочатку вона про мене забула, потім забила, потім не було начальника і потім не брала трубки, я був в шоці........Тут вже її згадували на сайті, я тішуся що не пішов працювати на них, щей з понаднормовим робочим днем, ніякою їжею (гімно) і постійними докорами, як їх продавці розказують. Маряна жесть !!!!!!

Расскажите своим друзьям:

Комментарии к отзыву

Вы считаете, данный отзыв полезным и правдивым ?

# Семен2013-04-28 03:28:17
Да Маряна ето - шото з чимто. Тупа як пробка - говорить завченими фразами. А гонору в такому "г...ны" аж занабто - скоро через вуха полизе.
Реклама