Отзыв о компании Мрія
Добавлен: 23:49 24.02.2011
Другие названия: ТОВ "Мрія Агрохолдинг", ТОВ "Мрія Агро Група", ТОВ "Мрія-Лізинг", ТОВ "М-Трейд", ТД ТОВ "АСКО", ТОВ "Новагріс", ТОВ "Мрія Центр" та ТОВ "ЕлАгрі — Деренівка"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  mriya.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Тернополь

Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Никнейм: Катерина Сучова (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2010

Дивлячись на „Мрію” зсередини, я бачу амбітну, динамічну компанію, яка цінує своїх співробітників.
В компанії працює молода, натхненна команда, об*єднана бажанням вдосконалюватись.
В нас є можливість навчатися та вирішувати цікаві задачі, працюючи в унікальній українській компанії, що будується за кращими світовими стандартами.

Як частина „Мрії”, я відверто здивована декількома відгуками, та через їх анонімність, на жаль, не можу поспілкуватись з авторами. Однак, якщо хтось з дописувачів або гостей сайту захоче дізнатись про „Мрію” більше особисто від мене – будь ласка, дзвоніть 044-220-13-70, вн. 1245, Катерина Сучова.

---

# Василий2012-11-08 21:33:39
Не поперше вона там дійсно працює. І ця дівчинка відома і як в Мрії так і поза нею :)
Відносно команди. Вона хороша. Правда не вся і не всюди. Для того щоб мати враження про компанію треба розуміти всі процеси такого бізнесу та розумітись в принципах побудови холдингових структур. У них є позитивні та негативні сторони. Ви, як людина з вулиці будете бачити гарний офіс, дорогі машини і це вам сподобається.. Як гравець біржі, та досвідчений брокер, ви оцінете її як стабільну компанії з плавним зростанням, проте рядом ризиків, властивим компаніям які працюють з кредитним капіталом, як фінансист і аналітик, ви задумаєтесь... і будете думати довго та поставите в кінці позитивний відгук. проте кожен з вас буде бачити тільки частину. частину відкриту для вас. Мильна бульбашка є милою ігарною ззовні, складною по процесах з середини, і термін її життя залежить від якості мила, його концентрату, середовища та підживлюючих основу факторів. я не порівнюю ні в якому разі Будь-яку компанію з Будь-якою бульбашкою, але на базі цього порівняння доводжу що все є відноснем і не об'єктивним без цілісного розуміння. Мій поклін та повага перед Миколою. Я Не бачив ще феєричнішого управлінця . У діловому підхваті та поглядах багато в чому він пересікається з Оззи з книжки "Торговый дом Гердлстон" Конан Дойля.
# Напрацювався2012-04-13 18:28:53
Згідний з Андрієм. Заказний відгук.
# Андрей Острожинский2011-12-07 02:29:01
Самореклама чистой воды... был на собеседовании... отзывы выше более чем правдивы. Компании ничем не отличается от других по отношению к трудовому ресурсу (именно как к ресурсу). Ну и кумовство рулит!