Отзыв о компании КАДО
Добавлен: 16:05 07.05.2015
Другие названия: ООО "КАДО"
Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  kado.ru
Эл. почта: КАДО
Телефоны: 540-67-76

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Май 2015

Так гарно все розповідали на співбесіді, що й не зрозуміла, що це лохотрон, доки не прочитала коментарі

вам теж казали,що робота полягає в тому, що: вести документацію, приймання телефонних дзвінків?? відпишіть хтось, допоможіть розібратися...

# Аліна2015-10-29 16:53:00
Сьогодні відсиділа першу лекцію...йшла на посаду адміністратора...дала 80грн в залог за "книги" які вони видають аби про прочитати...тепер думаю де голова була нашо мені це треба ...і як забрати гроші...Гарні костюмчики, привітні...але це не добавляє довіри...особливо на диво пусте необлаштоване неотоплюване орендоване приміщення...
адреса Ужгород, вул. Митна 60..за кафе Фліпом
# Оля2015-08-19 13:34:00
Я теж була 18.08.2015 на співбесіді, говорили що шукають помічника для регіонального керівника,робота офісна приймати замовлення від клієнтів, плюс 5 денні курси за рахунок фірми,за гроші поки що ніхто не говорив." Може хтось більше знає за цю фірму то підскажіть будьласка!!!"
# Надя2015-06-10 08:14:00
Аналогічно, так все красиво, аж казково описано)
# Лера2015-05-15 19:41:02
в Кам*янці - Подільському . вул. Проспект Грушевсьокого 36 а
# Лера2015-05-15 19:39:33
Я пару днів назад ходила на співбесіду . все теж саме !!!! Цей відбір , потім передзвонили , ті лекції!!!! Народ , не вірте !!!!!! це лохотрон !!!!!!!!!
# Яна2015-05-14 14:09:27
Ирина, оставлять левые телефоны, чтобы "обсудить" - это характерный признак Тяньши. Весь ваш высер это подтверждает. Хватит нам сказки рассказывать. Вместо работы надо ходить на идиотские лекции, а 300 баксов - это месячная зарплата джуниор девелопера.
Выдумайте что-то оригинальнее
# ирина2015-05-14 01:19:18
хотите разобраться - зайдите на официальный сайт www.tiens.ua , если эта информация полезна для вас - позвоните 098-022-81-08
# E.T.2015-05-13 19:27:23
Да, да, да. Біля студ. Гуртожитків так само організували лохотрон. Ця ж сама компанія. В інтернеті вакансія помічник бухгалтера висіла, а виявився китайський лохотрон. Шкода тільки часу на це вбивати.