Отзыв о компании Благотворительный фонд "Світла Україна"
Добавлен: 00:33 01.05.2015
Другие названия: Happy Pit, Medical Team
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Лекарства

Регионы работы: Киев
Телефоны: 067 220 6811

Описание деятельности:  медицинское оборудование, благотворительный фонд

Никнейм: Саша (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Апрель 2014

офис в центре города

Приехав на собеседование и найдя во дворах офис меня смутило отсутствие вывески перед входом и вообще какой-либо информации о компании внутри. Также не понравилось то, что соискателей было много, вместе со мной искала офис еще одна девушка, пока я сидела зашла еще одна, как выходила шло еще несколько, то есть они приглашает девушек просто валом.
При входе в маленькой комнатушек сидят сразу трое HR, вопросы задают одни и те же, все банальные, не понравилось, что пообещали доход "от 4000 и до бесконечности". Назвались компанией Kid Medical. Пообещали перезвонить сегодня же и пригласить на первый стажировочный день.
Перезвонили через 2 часа, сказали, что руководитель утвердил мою кандидатуру))) и сказали, что у них завтра не будет света в офисе на Майдане, поэтому надо приехать на Левобережную)))
Я спросила у HR есть ли у их компании сайт, так как не смогла найти информацию о них в интернете, она сказала, что есть, я попросила его назвать и она очень недовольным голосом еще раз повторила название компании Kid Medical по которой ничего нет.
И тут я понимаю, что это лохотрон, так как не раз на такое попадалась. Найдя по адресу офиса на этом сайте комментарии, выяснила, что они оказывается благотворительный фонд "Світла Україна" и выдают себя не за того...а сколько у них еще этих названий. Естественно уже никуда не поехала.
Дорогие соискатели, не тратьте свое драгоценное время и деньги на этот разводняк. Перепроверяйте всю имеющуюся у вас информацию в интернете, сэкономите время, деньги и нервы!

# jkjgkjg2015-05-01 16:21:34
Випробувана методика шахрайства знову в дії!?
Чи можливо нам, в сучасному українському суспільстві, яке переживає величезне потрясіння у вигляді визвольної війни, вирватись із «зачарованого кола» незгод? Коли гинуть наші воїни: сини, батьки, кохані, які захищають Батьківщину, в самому серці країни знову народилась ерзац-благодійницька організація, що прикриваючись благими цілями видурює гроші у довірливого українця. Фонд Світла Україна (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) – організація, яка з перших кроків існування почала активно займати нішу псевдо благодійництва. Будьте пильні і не довіряйте шахраям! Якщо хочете допомогти людям, що потребують допомоги, то шукайте перевірені часом благодійницькі організації!

Що таке той новостворений фонд Світла Україна? Щойно утворився, а вже має потужну інформаційну базу приватних підприємств?! Вам ще не потелефонували ці аферисти? (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Не переймайтесь – у Вас ще все попереду!!! Вони вміють працювати із довірливим електоратом. Представники фонду, які телефонують до можливих «спонсорів» прекрасно усвідомлюють, що в теперішній напруженій соціально-політичній ситуації більшість українців прагне надати допомогу армії та добровольчим батальйонам. Будьте обережними і не станьте «спонсором» цих шахраїв! Хочете допомогти – особисто передайте допомогу тим, хто її потребує!

Знову за старе взялись організатори шахрайської організації Небайдужі серця, але тепер вони називають себе Фонд Світла Україна. (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Назва змінилась, але потворна сутність залишилась! У такий важкий час, коли існує безліч людей, які потребують допомоги (особливо сироти воїнів, які загинули в ході АТО на сході України) цей псевдо благодійницький фонд заробляє на доброті пересічних українців. Методи і форми видурювання грошей залишились такими ж – Вам телефонують та пропонують допомогти в організації допомоги армії. Ніяких гарантій, що перераховані Вами кошти будуть використані по призначенню у Вас немає. Попереджаємо, що, швидше за все, кошти осядуть у кишенях цих шахраїв!