Отзыв о компании Глобал Капитал Груп
Добавлен: 23:58 27.04.2015
Другие названия: Global Capital Group

Регионы работы: Киев, Чернигов

Описание деятельности:  Инвестиции, консалтинг, аудит.

Никнейм: анон (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015

враження від даної компанії двоякі. є свої плюси та мінуси. мінусом є сама суть роботи, адже тут ти просто обманюєш людей, ти по суті крадеш в них гроші. ця робота хіба що підходить для аморальних тому що ти постійно брешиш, говориш якусь нісенітницю. суть роботи полягає в наступному приходиш перший день на роботу в один офіс потім переводять в наступний( головне що приводять багато людей, коли я прийшла нас було семеро). там зранку проходить симуляція. потім розподіляють по менеджерах. дають почитати якісь листочки і спіч( шедевр їх творчості, який потрібно говорити з відповідною інтонацією), більше знати нічого не потрібно. менеджери кажуть що решта стане зрозумілою в процесі роботи. далі насправді зрозуміліше не буде. окремим мінусом буде те що проходить на симуляціях в обід. керівник офісу викликає когось і той має при всіх продати. при цьому Вас будуть всіляко обзивати, що ти нище плінтуса планктон. беруть всіх підряд адже на наступний день із 10 людей, якщо один прийде це фантастика, багато не повертаються після обіду. заманюють на ставку в 2 тисячі, насправді це лише на перший місяць далі 1 тисяча і % (все залежить наскільки Ви вправно вмієти обманювати людей.кожного дня потрібно роботи 200-250 дзвінків по базі, і головне будьте готові що будуть посилати куди подалі тепер плюси офіс в центрі місті завжди чисто. є чай по ранках кава. будь . якого дня можна не приходити на роботу. А випробувальний термін 3 місяці. жалкую що потратила свій час на контору. Не ведіться на це кидало.