Отзыв о компании PROTEXT
Добавлен: 22:27 22.04.2015
Сайт:  protext.pro
Регионы работы: Луцк, Харьков

Описание деятельности:  рекламное web агентство

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2014

Дружелюбний настрой
Офис находиться в центре

Напевно, кожен бачив на стовпах і парканах власноруч виготовлені "оголошення" про хтивих коханок, які спокушають чужих чоловіків, або нерадивих батьків, що не платять аліменти. Одного разу мені навіть довелося спостерігати неабияку щедрість душі: люди не поскупилися на цілий білборд, щоб уже все місто точно запам’ятало мерзотника. Чесно кажучи, мене такі меседжи веселили й засмучували водночас: від них віяло надмірною жовчю, розпачем і в якійсь мірі дурістю. А тепер прийшов і мій час розповісти про своїх "кривдників";) Є в Харкові така компанія як "ProTEXT" http://protext.pro/about-company/. На сайті зазначено, що вони вже 6 років на ринку (при зустрічі ж чомусь сказали, що рік) і мають аж 300 задоволених клієнтів. Що ж, буду першим незадоволеним. Лихий мене поплутав надіслати їм резюме на відкриту вакансію "Копірайтер". До речі, перший раз її було помічено ще в листопаді минулого року, але тоді мене Бог відвів від даремної трати часу. Іще в листопаді їхній офіс знаходився на Плеханівській 126/1, а нині – на Шекспіра 6, та й e-mail у них був тоді інший. Висновки робіть самостійно. Дана організація працює за такою схемою. Після розгляду резюме Вам напише людина, яка гордо себе величає "Менеджер із розвитку компанії "ProTEXT"" (посилання на сторінку "ВК" давати не буду з етичних міркувань) і розкаже про два можливих варіанти роботи: дистанційний або, пріоритетніший для них, в офісі. Після чого запросить на співбесіду. Вона буде проходити в кращих традиціях брейн-рингу: питання ставитиме вищезгаданий менеджер (чомусь ліньки копіювати повністю багатобуквенну посаду) і засновник компанії. Треба зазначити, що вони справляють враження серйозних і дружелюбно налаштованих людей. Дізнавшись від претендента на посаду про малу кількість написання знаків без пробілів за один день, пан відверто засмутиться, бо в них працюють по аутсортингу два десятки справжніх "альфа-копірайтерів, які продукують 20000 ЗБП/день". Проте серйозна невідповідність їхнім параметрам не стане завадою для початку проходження випробувального терміну тривалістю 1-2 тижні. І хоча шановне товариство зацікавлене в співробітниках для праці в офісі, проте зо два тижні чомусь маєш виконувати роботу дистанційно. Це теж дещо бентежить: краще ж із перших вуст почути відповідь у разі виникнення питання, ніж чекати поки наставник з’явиться онлайн. Випробувальний термін оплачується на картку або можна забрати гроші особисто. Тариф становить аж 10 грн. за 1000 ЗБП. Для розширення кругозору можна подивитись скільки коштують їхні послуги для замовників тут: http://protext.pro/services/kopirajjt/ і провети нехитрі математичні розрахунки. Тепер можна розповісти про відбиток компанії "ProTEXT" в окремому житті. Увечері після співбесіди мені було скинуто технічне завдання для написання 5 рекламних статей по 2000 ЗБП кожна. Для виконання дали 4 дні з урахуванням вихідних. До речі, перша компанія, де випробувальний термін триває не тільки в будні. Варто віддати належне: ТЗ дуже грамотне й детальне. Навіть людина далека від написання текстів із такими вказівками справилась би з будь-якою темою на відмінно. Але не в цьому суть. Згодом було прислано трішки критики й мені запропонували описати 10 товарів, тобто іще 5000 ЗБП. А тоді настала тиша. Лише після мого третього повідомлення вдалося її порушити. Відповідь була передбачуваною: "Порахуйте кількість знаків – і ми все оплатимо. Поки що можемо запропонувати дистанційне співробітництво, бо треба писати від 15 000 ЗБП/день". Не сперечаюся, середньостатистичний копірайтер продукує саме 10-15 тисяч знаків у день. Але здебільшого, коли він працює в офісі, а не вдома, де багато моментів, що відволікають. Гроші обіцяли перерахувати наступного дня після відмови, не було б їх і на третю добу, якби не систематичне нагадування про себе. І тут найцікавіше: рівно через три дні після дуже напруженого листування і нещирих побажань усіх благ одне одному, в моїй поштовій скриньці з’являється нове повідомлення із запитанням, чи не хочу іще завдань. Перша реакція – здивування. Безмежне. Але оскільки того дня особливо було зайнятись нічим, та й люблю я пересвідчуватись у правдивості приказки про горбатого, якого тільки могила виправить. Тож притримавши іронію про великий штат і альфа-копірайтерів, було вирішено трішки потрудитись. Після виконання завдання мені чемненько подякували, а про гроші навіть не заїкнулися. І знову ж нагадування, і знову ж "Завтра уже перерахуємо". А коли "завтра" почало плавно перетікати в глупу ніч, то знову довелося писати листи-голки, які мають чарівний вплив на пунктуальну компанію. І вуаля: гроші на рахунку, а в поштовій скриньці, в’їдливий коментар. А ще через два тижні після неприйнятних для нормальних людей інциндентів, вони написали чи не хочу я продовжити співробітництво. Наївні. Чи зовсім телепнів шукають. Висновок досить банальний: якщо Ви маєте купу вільно часу й мрієте подовгу чекати на свої гроші, а то й полюбляєте вибивати їх – милості просимо в "ProTEXT". Спамлю я тут цією банальною історією як пересічна й дуже зла людина, бо не маю грошей на білборд)) Але переслідую єдину мету: щоби в гонитві за роботою Ви ніколи не втрачали здорову долю скепсису й глузду. http://www.vnutri.org/protext/