Отзыв о компании «Мрія»
Добавлен: 02:39 16.02.2011
Другие названия: ТОВ «Мрія Агрохолдинг», ТОВ «Мрія Агро Група», ТОВ «Мрія-Лізинг», ТОВ «М-Трейд», ТД ТОВ «АСКО», ТОВ «Новагріс», ТОВ «Мрія Центр» та ТОВ «ЕлАгрі — Деренівка»
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:
Страна: Украина
Регионы работы:: Киев, Одесса, Тернополь
Рейтинг компании:

Всего отзывов: 64
Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Автор: Марина (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2011
Дата увольнения: 2011
Количество просмотров: 907

Положительные стороны

Я місяць була практикантом відділу маркетингу. І ще 5 моїх колег були у інших відділах. Всі ми дуже задоволені практикою,на якій ми не перекладали папірці, а займались дійсно цікавими завданнями.

Для мене особисто практика в Агрохолдингу Мрія була дуже корисною. І тепер я маю уявлення про те, як це – працювати в сучасній компанії зі світовим ім'ям.
Під час проходження практики я отримала нові знання, познайомилась з професіоналами. Колектив компанії надзвичайно дружній, всі працівники привітно ставились як до мене, так і до інших 5 практикантів. Завдання, які я отримувала під час практики, були дуже цікаві, такому не вчать в університеті. Мій керівник Яна Шевченко - дуже привітна та професійна, залюбки працювала б у її команді.
В мене було окреме робоче місце, прекрасно підготоване та обладнане всім необхідним. Дуже сподобались лекції працівників компанії - фактично справжні тренінги. Працівниками компанії були надані всі необхідні матеріали для написання звіту, який в університеті отримав схвальні відгуки.

Отрицательные стороны

Практика в «Мрії» залишила в мене тільки найприємніші враження. На мою думку, кожен студент, за час свого навчання, має пройти практику в такій прекрасній компанії як Агрохолдинг «Мрія»!

Оценки компании
Коллектив и корпоративная культура
Начальство и его уважение к сотрудникам
Рабочее место и условия работы
Социальный пакет и льготы
Перспективы работы в компании

Расскажите своим друзьям:

Комментарии к отзыву отсутствуют

Вы считаете, данный отзыв полезным и правдивым ?

Реклама