Отзыв о компании ООО Глобинский мясокомбинат
Добавлен: 04:37 11.04.2015
Другие названия: торговая марка "Глобино"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Кременчуг, Луганск, Полтава, Севастополь, Симферополь, Умань, Херсон, Львов
Телефоны: 80536525250

Описание деятельности:  Мясоперерабатывающая отрасль.Цель компании:получение максимально возможной прибыли и удовлетворения соц. и экономических потребностей сотрудников за счет обеспечения населения продуктами питания.

Никнейм: Олександр (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Февраль 2013
Полезность отзыва: 2 - 2 = 0

Нема.

Якщо ви хочете працювати в оточенні дружних і чуйних людей, якщо вам потрібна висока зарплатня, кар'єрний ріст, навчання всього нового за фахом, якщо ви хочете домогтися висот, подорожувати по світу під час відпустки, працювати в повній санітарії та під керівництвом грамотних експертів, то на Глобинському м'ясокомбінаті краще не працювати. У народі м'ясокомбінат називають "Бойня". У Глобино мало хто наважується йти туди працювати, якщо є інші варіанти, навіть самі малоймовірні. Сам потрапив у ситуацiю, коли йти нема куди, а їхати з мiста - не варiант. Працюючи довгий час (більше 2 років), мною був вивчений весь м'ясокомбінат зсередини. Атмосфера всередині окремо взятого колективу - гірше, ніж у павуків у банці. Фарисеї і скнари, готові підставити будь-якого у своєму департаменті/цеху, якщо це скільки б то не було вигідно. Начальство відділу збуту та маркетингу - повні відморозки, нездатні підібрати правильний колектив для створення грунту з продажу продукції. Зробити закладку - половина справи. Треба ковбасу ще продати. А вони цього робити не вміють, від чого страждає весь м'ясокомбінат, починаючи з самих простих робітників. Начальству до цього діла немає. Зарплатня у робітників за два роки скакали від прийнятної для цих країв (невелике містечко, де можна прожити на 2000-2500грн в місяць) до дуже низьких останнім часом (На момент квітня середня зарплата простих робітників була 1300-1700грн). У передсвятковий час людей ставлять перед фактом: робоча зміна стає по 12 годин на добу. Не хочеш - бери ручку, аркуш паперу і звільняйся. Начальники цехів не бідують, отримуючи за рiзними даними вiд 9000 до 20000грн. У ковбасному цеху з часів смерті тодішнього Начальника з великої лiтери Бурікова поставили керувати маріонетку Артеева (в минулому - кутеровщік в цеху), який в тандемі iз зам.директора з виробництва і технологом змогли за спиною директора провести кілька великих махінацій з продажу "зайвої" ковбаси. В той же час, боягуз і, зайшовши в цех, може почати кричати на більш слабких і беззахисних робітників (прибиральниць, вагарів) просто тому що встав не з тієї ноги. Заступник директора з виробництва - окрема тема для статті. Незважаючи на зовнішність слабовільної і забитої людини, він цілком відмінно знає психологію людини, що допомагає йому в роботі. Брехня, махінації і все, що пов'язано з сірим кардинальством, - по його частині. Моторошний скнара. Зарплати у виробничих цехах з місяця в місяць стають лише менше, а контроль та умови праці - жорсткіше. Варто також згадати головного технолога, яка, користуючись потужностями заводу, активно сприяє розвитку бізнесу дочки в харчовій промисловості. Кадри вирішують все. І з кадрами на заводі великі проблеми. Мало хто залишається працювати довше року-двох. Важка обстановка, відсутність вільного та особистого часу (година у зміну на обід, один день на тиждень вихідний), постійні штрафи з боку вищестоячих чинів і шмон з боку охорони зрізають у простого народу 20-30% зарплати щомісяця. І спробуй тільки відмовитися від штрафу і написати в пояснювальній, що "не згоден". В ту ж мить з тобою будуть говорити зовсім інакше, залякуючи і переконуючи, що ти ніхто, звати тебе ніяк, а твій підпис - формальність, і так штраф буде записаний на твій рахунок. Культура поведінки та професіоналізм на рівні ділової розмови відсутній у всіх поголовно. Вищестояча особа вільно висловлюється матами в сторону нижчестоящого, поливаючи брудом і жорсткої лайкою на очах у інших співробітників, не обмежуючи себе у виразах. Це стосується і начальства, в тому числі і заступник директора з виробництва, який без емоцій на обличчі здатний своїми образами увігнати у фарбу навіть досвідчених вантажників.

# Ксения2016-09-24 11:45:00
Здравствуйте, отзыв, от 23.09.16 написала я. И хочу извиниться за свой чудовищный поступок. Своим отзывом, а он был на 100% не правдивым, я навредила человеку. Вернувшись с собеседования, после которого меня не взяли на работу, в порыве эмоций я написала гадость. Только теперь я поняла, что могу испортить человеку жизнь - его могут уволить с работы, вдобавок и по плохой статье, и со штрафами и т.д. Я была не права, из-за моей дурости может пострадать невиновный (если уже не пострадал) сотрудник. С моей стороны это было не правильно, не справедливо, и вообще ужасно. Мне очень жаль, что я повела себя так недостойно, включая еще тот факт, что выложила личные данные человека в сеть Интернет. Я попросила администрацию этого сайта удалить отзыв, которым я оклеветала данного сотрудника и компанию в целом. Я осознаю то, что была не права и лично попрошу прощения у девушки и у дирекции филиала Глобино в г.Днепре.
# Гость2016-09-23 08:53:46
В Днепре нынче открыта вакансия — оператор пк,офис- менеджер на Ленинградской,68. Я созвонилась с девушкой бухгалтером 0938878446- моим возможным непосредственным начальником. Мне назначили собеседование через два дня. Когда я пришла, она мне сказала, что на этом месте уже стажируется девушка, а если у нее вдруг не получится, мне перезвонят. Считаю, если вы уже взяли кого-то-перезвоните соискателю и отмените встречу. Почему эта Екатерина считает ценным только свое время? Мне так и не перезвонили, не смотря на то, что девочка отказалась от работы. Дальше-больше. Эта Екатерина, просмотрев мое резюме, по фамилии и месту жительства поняла, что я дочка знакомой ее мамы. Через свою маму она передала моей, что если бы она знала изначально, чья я дочь,- меня бы сразу взяли на работу. Ого, какие у вашей компании стандарты! Особо гордится таким персоналом как эта ЕКАТЕРИНА я бы не стала.
# Олексій2015-07-03 17:13:00
Важко не повірити... Від душі написано.
# САНЯ2015-04-14 00:56:58
ЦЕ ВСЕ ДО ОСТАННЬОЇ БУКВИ ПРАВДА. САМ СКОРО БУДУ ЗВІДСИ ЗВІЛЬНЯТИСЯ.