Отзыв о компании Максі-моделс
Сфера деятельности:  Услуги: Дизайн, рекламные материалы
Сайт:  maxi-models.com.ua
Регионы работы: Ужгород
Телефоны: +380634807185, +380974226547

Никнейм: анонім (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Февраль 2015

Было несколько интересных лекций. На двух уроках нас бесплатно фотографировали и даже дали фото

Мой рост 165 см, пришла попробоваться моделью в это агентство. Оплатила обучение, прошла почти все занятия (которых было очень мало, и на которых мы собирались ,скорее, не для того, что учиться, а для того, что бы просто друг с другом пообщаться). У нас было совсем мало уроков по тем направлениям, по которым мы должны работать. В принципе на уроках было весело,но не сильно интересно.
зараз,коли пройшло вже трохи часу, я розумію,що мені ніякої контракт на роботу закордоном не світить, хоча мені його обіцяли з самого першого дня ,як тільки я прийшла. Мовляв і обличчя і все відмінно А зараз з'ясовується,що я даремно оплатила досить круглу суму,а зростом не вийшла і нікому я не потрібна така маленька, і тільки даремно витратилася!
враження зіпсоване, комплекси коротуна нажиті! Краще б з самого початку сказали,що я не підходжу зростанням , що б бути подіумної моделлю закордоном. Так би я взагалі не витрачала часу і коштів

# Сергій2015-06-10 03:05:10
Сильно вибачаюся , але ми не знаходимося в Ужгороді , хоча телефони нашого старшого менеджера ! Тому не знаю про кого ви пишете тут ! Но ви явно людина - редиска ! ) Вам краще від цього не стане у житті фінансів не прибавиться ) Так що йдіть краще кудись працювати а не займатися от таким паскудством (