Отзыв о компании Фабрика меблів "Нова"
Добавлен: 15:28 11.02.2011
Другие названия: ПП "Фабрика меблів "Нова"
Сайт:  nova.ua
Эл. почта: info@nova.com.ua
Регионы работы: Киев, Тернополь, Токмак
Телефоны: (80352)433808

Описание деятельности:  Виробництво та продаж меблів.

Никнейм: Богдан (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Февраль 2011

Не встиг скласти позитивних вражень

При заповненні анкети багато запитань про сім"ю (батьки, діти, брати і сестри)- не ясно для чого це потрібно. Анкету додому не дозволили взяти щоб вдома заповнити - може зміст анкети також комерційна таємниця, дивно...
Заповнив анкету, здав охоронцю - він почав читати анкету і задавати запитання по ній - не ясно, чому цим займається він, а не відділ кадрів.
Заходжу в кабінет директора. Перше запитання - прізвище. Друге запитання - чому не заповнив інформацію про сім"ю - я спитав нащо це робити - він зразу ж сказав, що я не підхожу їм. Вся розмова тривала від буквально 1 хвилину. Вразив фамільярний тон директора і його зверхнє ставлення, яке навіть в такий короткий термін було добре видно.
Ось і весь мій досвід працевлаштування в даній фірмі.

# Валера2015-06-09 21:48:45
Це все правда. хоча і дуже сумно(
# Magnum2012-09-25 20:59:33
Дивує ше й той факт шо перший місяць роботи не заносять в трудову про що повідомляє працівниця відділу кадрів відкрито відразу при прийомі на роботу. А це пряме порушення трудового законодавства за що мала би нестися юридична і фінансова відповідальність. Цю інформацію я пишу тут до відома відвідувачів сайту а також органів контролю таких як управління праці та соціального захисту Тернопільської області, які за це відповідають.
# келлар2011-05-01 03:47:45
ага, знайомі запитання під час співбесіди. жаль не вказано який то саме був директор, бо там директорвів різних штук з 50 є.
# володимир2011-03-21 22:14:03
Богдане,згоден з тобою на 100 відсотків. В РЕКЛАМІ ціни в євро а зарплата в гривнях