Отзыв о компании MAXI-MODELS
Сайт:  maxi-models.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: +380634807185, 0678613080

Описание деятельности:  модельне агенство

Никнейм: Я_там_була! (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Февраль 2015
Дата увольнения: 2015

безкоштовна кава

На співбесіді обіцяли ставку в 1000-1500 грн + % від роботи. Сказали розраховувати орієнтовно на 3500-7000 грн.
Через місяць офіційно не оформили, хоча це теж обіцяли, ставку не виплатили.
Наш колектив складався з 3 менеджерів з пошуку дівчаток- моделей ( які, як виявилося , змінювалися раз на місяць стабільно !), З двох фотографів ( які змінювалися ще частіше ) і з адміністратора по фото студії. Так само у нас були запрошені викладачі.
Менеджери- Начебто кожен один одному посміхається і відважує компліменти, а насправді справжне Зміїний кубло . Особливо це стосується дівчинки, яка в агентстві з самого початку. Пліткарка ще та, а на облича- янголятко.
Ми всі вже давно звикли , що потрібно виконувати не тільки свою роботу, але ще й роботу кур'єра і дівчатка на побігеньках.коли у, так називемий , боса (власника всієї цієї справи ) наступали проблеми, він, зрозуміло, відшкодовував все на нас. Що б це не було: посварився з дружиною (яка була у нас директором) , не приїхали моделі, мало знайшли нових людей в школу моделей, не хочуть працювати за безкоштовно візажисти (це взагалі нормальна справа , вважається тут . Візажист косметику отримує безкоштовно , навчання його теж безкоштовне , працює він безкоштовно і харчується повітрям - мабуть саме такі поняття про візажистів у " боса ".
Таня і Сергій (директор і власник . Чоловік і дружина з пост- ПОЛОГОВИМ- синдромом) - абсолютно не кваліфіковані , нічого не розуміють в модельному бізнесі люди , зате з великими понтами, абсолютно нічим не обгрунтованими.
Так само Таня брала на себе роботу викладача з дефіле.
Як говорили самі учні , вона нічого не робить , сидить з пилочкою для нігтів і не звертає уваги ні на кого. "Ви ходите туди-сюди, а я подивлюся . " А як ходити , що не ходіть- нічого не пояснює. А потім наші моделі не можуть на показах нормально представити колекцію одягу жодного дизайнера.За словами тих же учнів , Сергій так само вів заняття , але тільки по фото позування .
І так само нічого не розповідав і не показував. Всі лекції проходили в режимі " я цар і бог , а ви усі лохи, нічого не вмієте і тільки через мене вам буде дорога в Світ . В іншому випадку вам картоплю продавати на ринку, або колотися в під'їздах".
Таке ж звернення було і до фотографів , яких ми постійно шукали . Справа в тому, що Цей Сергій посварився обсалютно з усіма іншими модельними агенціями міста Львів , і з більшою частиною фешен - фотографоф , яких і так не багато. Іноді до нас приходили хороші , іноді середні, а іноді й відверто огидними фотографи , АЛЕ з усіма ними Сергій лаявся завжди , намагаючись їх принизити з приводу і без . Комплекс маленької людини на обличчя ( до слова сам Сергій метр з кепкою зростанням )) ))).

Останніми при мені фотографами були сімейна пара, які знімають як мінімум на 2 рівня вище ніж до того звик сам Сергій . Зрозуміло, вони назвали свою ціну в перший день роботи . Як я потім з ними спілкувалася, казали, що беруть по 50 $ ( зараз 1200 грн) за модель , але на перший місяць згодні знімати за 700 грн.
Наші моделі так і платили 800- 1200 грн. Але фотографи з цих грошей отримували тільки 400, а іноді взагалі 100 грн !!!! Всі інші гроші собі забирав ..вгадайте хто )) ))) Людина наживається взагалі на всіх і на всьому. Економить на речах , яких не можна економити!
Останні фотографи пішли зі скандалом. До речі їм теж давали завдання , які абсолютно ніяк не належать до їхньої роботи , за це не доплачували . А коли вони , нарешті відмовилися займатися цією нісенітницею безкоштовно - їх звільнили.
Вимоги були такі : треба відзняти дівчинку на Китай (або хлопчика) , Вони нічого не вміють , камеру бачать вперше, але нам їх треба продати терміново ! Приходьте фотографувати в 11 ранку і працюйте з ними весь день, обробите 20 -30 фото так, що б їх можна було друкувати на біг- бортах . Ось вам за все 100 грн. Готовий матеріал потрібен до ранку і мені все рівно , що ви думаєте з цього приводу,а ще самі знайдіть візажиста і оплатіть йому свої гроші, тому що я не буду оплачувати цю дурницю .

Зараз в тій агенції знімає інший фотограф. За чутками, який, як раз , відноситься до тих самих криворуких майстрів. Власне знімає він рівно на стільки, на скільки йому платять.
Унікальне явище - це коли з роботи на одному тижні звільняється 5 осіб, хоча в офісі всього їх 7 (не рахуючи босів ) . Варто замислитися , може справа , все таки , не в поганих працівників, а в керівниках ?!
Ще у нас є наряди , в яких фотографують всіх підряд. Про гігієну нарядів говорити не можу, тому що точно не знаю, як там справи . У всякому разі підлоги в залах завжди брудні.

Моделі, пам'ятайте, якщо ви хочете працювати за кордоном і отримати гідну роботу, після гідного навчання,
«MAXI-MODELS» - це не те, що вам потрібно !!! Там ви нічого не знайдете і нікуди не поїдете. Це марна трата часу і трата грошей в нікуди. Ваші вчителі повинні вчити і вкладати в вас!
Якщо ви шукайте фотографів, то шукайте самі собі, тому що ви самі відповідаємо за своє робоче портфоліо.
Якщо з вас беруть за щось гроші, а ви якими були, такими і залишились, крім того, що вам ще сказали, чт ВИ ніхто і звати вас ніяк, то це що завгодно, але не модельна агенція.

# антоха 2016-04-11 21:15:08
а это видно даже что пишет разменная на мелочь дешевая монета ! Ей кофе подавай безплатный и все также бесплатно ! курица тупая и конченная ! И тут вы меня извините за мой русский но как смог по справедливости так и обратился по отношению к такой курвице !
# Женя2015-12-22 14:54:20
Скажи ко ты денис если ты денис ... если ты не оправдываешься а тебя хотят оклеветать - то что остаеться а ? умный ты ... скок тебе лет - 25 от силы наверное ? и какого ты милого сюда вклинился ? кто ты ? обиженный макси моделс ? сотрудник или модель ихняя ? чего ты суешь нос куда не просят ? может ты конкурент и не больше ( а если девушка не первая кто пострадал и еще возможно ты - то кто еще ? скольких ты знаешь , откуда знаешь такую информацию и откуда вообще ты можешь знать ее ! ты обычный лгун как с все кто любит гонять клевету на людей ( чмо ты денисовое ( любого человека с тусовки ... ты смешен и глуп ... конечно что люди из конкурируещего агнтства никогда не скажут -- ооо это супер агенция ) ну ты и дурень ! знал о ком говорить - какая то непонятная тупая лиля киш какая нифига собой не представляет кроме тупых понтов ) она понятия не имеет что такое фешен ) разве что минимальное о фешене во львове ! и то ей в интервью рассказали такие же деятели как и она ( деградантка ( как и ты ( и Сережа и Таня нормально зарабатывают в этом направлении и никого не дурят никогда и все у них оформлено документацией а люди всегда имеют выбор который они предоставляют а если с чем то несогласны так не рвитесь по контрактам кто просит овцы тупые ( я лишь о тупых) чтобы потом выписывать непонятно что и почему ( уродв противные ( и если у людей хорошие статки и бизнесса то почему это не ихнее если у них в перспективе многое есть в отличие от безпонтовых многих агентств на западе ??? вопрос логичный ! дай ответ логичный и точный олух денисовский ?
# Денис2015-11-08 03:02:00
Не удержался. Ещё хочу заметить, маленькая так сказать ремарка. Посмотрите какие длинные ответы - опровержения, мол это всё лож. Видно что люди ОПРАВДЫВАЮТСЯ. Как говорится : "На воре шапка...":)))
# Денис2015-11-08 02:59:00
Есть в этих строках много зерна. А опровержения смешны. Девушка не первая кто пострадал. Вы спросите любого человека из фешен тусовки (во Львове) об этом агентстве - и в ответ услышите : ах ха ха ха ха, там от модельного агентства одно название. p.s лично слышал из уст Лилии Кишь...(еще в 2012). Без обид Серега и Тань, но факты упрямая вещь. Ну не ваше это.
# Женя2015-06-24 23:07:00
це ж треба скільки тексту строчити , скільки часу тратити бо не догодили бідолашці ;) відкрий собі якийсь магазинчик чи ще щось і працюй сама на себе а не можеш то пристосовуйся до умов ! такі як ти лише язиком вміють працювати ( і то не у всіх напрямках ))) і писати ще вміють багато а вартують ... а нічого не вартують ! бо кожна нормальна адекватна людина знає , що оці писанини нічогісінько не дають крім реклами тому кому хочеш зробити зле ( але питання - якщо вже навіть з тобою і поступили зле - то навіщо відповідати тим же і що це змінить ??? А в людини реально напряг з грошима але вона ще знаходить час щоб видумувати і складати такі промови в сторону обідчика ( хоча тут все так розписано що невідомо хто ще там кого обідив) !!! Якесь ще молоде і не досить розумне створіння ! цікаво якби от такі керували своїм бізнесом ?!!!
# Влада2015-06-24 21:08:00
Ни единого слова правды здесь нет ! И если кто-нибудь захотите поверить в это то пожалуйста приедьте в это агентство и вы с первых же минут пребывания там полностью переубедитесь в обратном ! Всем угодить сложно и всегда найдутся вот такие убогие которым и так сложно в жизни и они еще и себе ее усугубляют и другим не желают счастья и себе его не хотят ! Люди, что вы вообще тут пишите ? Вы от этого счастливее не станете ((( Это кстати очень хорошее агентство и самое лучшее на западе ! Моя дочь в нем училась и работает и по контрактам летает и я лично знаю и Татьяну и Сергея и могу сказать лишь хорошее об этих людях - они держат свое слово ! Успеха им и добра еще побольше ! А автору... а его жизнь накажет !!!
# Аліна2015-06-13 01:35:04
Не вірте цьому ! сволочні конкуренти які думають щоб лише нагадити нормальним людям ( працюю в даній агенції вже пятий рік , літаю час від часу по контрактам модельним і заробляю гроші ! ставлення нормальне їх ! не вірте злим язикам((( Ще й Сергій метр з кепкою ))) аж смішно !!! Сергій достатньо накачаний і далеко не метр з кепкою )
# Сергій 2015-06-10 16:26:07
Ааа... і що саме цікаве - подивіться на от тих ніби то підписчиків , які підтримують автора Анну Дєньгіну ( така фамілія цієї невдоволеної дівчини , яку я не взяв на роботу бо вона байдики била і розказувала всім як треба працювати - ВЕЛИКИЙ АС ))) і яка почала зганяти свій гнів з власної ж неправоти на нас ) А працювала б то і гроші немалі б мала як і всі інші у нас ! ( а попасти до нас насправді важко а не так як вона розписує ) , у них підтримка і голоси за автора жертву дані в один день у вечірній час з 21-05 години до 22-24 години 8 квітня 2015 року ) Тут і сумнівів вже немає що це сфальсифікований відгук ! Але ми не переймаємося - фамілію Анни Дєньгіної і її чоловіка , який вміє погрожувати розправою і то лише на словах і кликати серйозних як він сказав пацанів , щоб вибити з нас гроші , які ніби то ми завинили , ще почують )
# Антон 2015-06-10 16:07:25
Не погоджуюся із написаним - це повна маячня ( сам працюю моделлю в даній агенції уже третій рік і в них досить добра школа не тільки навчання модельній справі а й життю загалом і досить багато цікавого я взнав , літав по контракту два рази і заробив досить непогані гроші ! І власники знають свою справу і вони молодці !
# Сергій2015-06-10 04:28:41
Вибачте, але ми офіційно влаштовуємо на роботу людей , які нам підходять і приносять прибутки на підприємство , з яких і не шкода платити чесно зароблені гроші працівникам ( і так , зауважте , на кожному підприємстві, організаці, установі - працівники приносять прибуток значить вони цікаві керівництву а якщо ні то значить не достатньо працюють або байдики бьють а кому такі люди цікаві ? То ж і собі таке ж питання поставте ! Роботу нашого підприємства з середин не знав ніколи і не знає жодний менеджер - то з якої радості вас посвятили у таку інформацію ? і хто до речі ? ) І як це вам ставку не виплатили , коли ви написали вище що фінальна зарплата 100 доларів ? Ви якось звертайте увагу на те що пишете бо навіть брехати нормально не вмієте - вже не хочеться навіть говорити про те як працюєте ) І у нас не два фотографи а набагато більше і викладачі не запрошуються а вже давно співпрацюють по договорам трудовим ! Менеджерам не рекомендується ходити і плітки ганяти одна з одною в робочий час і робота в них насправді конкурентна то ж про яку дружбу в бізнесі можна говорити ??? А те що ви розцінюєте погляди людей не позитивними так подивіться тепер на свій вчинок - досить позитивний від дуже доброзичливої людини як ви і чесної , яка от скільки всього написала не задумуючись навіть над змістом а керуючись лише власними королівськими амбіціями ) І наскільки я знаю то буваю я в офісі досить не часто оскільки маю не лише цей бізнес ) і проблеми свої я явно ніколи в люди не виносив - тим більше що їх у мене практично немає бо я щаслива і самодостатня людина як і моя сімя ) Ой ... вибачте - вам і це не подобалося ,коли люди завжди веселі і щасливі ) ну... бажаю і вам бути щасливою ) Людей у нас на навчання завжди достатньо ( а от роботи я вимагаю багато від працівників як і кожен власник - це нормально в бізнесі - не подобається ідіть на другу роботу а подобається то працюйте і дорастайте до вищого рівня ! це в порядку речей в кожному бізнесі ! Але то таке ! Інформація вам і так непотрібна ) і уявіть собі - працівники завжди на побігеньках у боса як ви там написали - в іншому варіанті - створюєте собі власний бізнес і робите як вам необхідно ! Бачите як все просто ! І візажисти які у нас працюють зарплату дістають своєчасно а ці які хочуть працювати мають показати свій рівень ( якщо рівень їхньої роботи нам підходить то ми беремо їх на двох основах - комусь підходить варіант ДАй за ДАЙ - вона візаж нашим моделям а ми їй фото з її ж візажем які вона собі ставить на свій сайт в свій альбом і т.д. ! І на платній основі але все при попередній домовленості на папері ! Тому , людино про що ви тут пишете я не розумію ? жодних підстав для таких звинувачень і нарікань ! Чи ви конкурент чи горите там від своєї зависті чи злоби необоснованої я думаю що поважаючи себе ви не мали б писати стільки брехні ((( І аргументуйте те що ви написали про Тетяну як не про професіонала своєї справи ( з пилочкою сидить - вона не користується ніколи пилочкою для нігтів на виду у людей і манікюр чи педікюр робить в салоні до відома ) в чому ж це проявляється і звідки ви так сильно орієнтуєтеся в модельному бізнесі _ можливо ви як і ТАня колишня модель , яка обїздила півсвіту по контрактам і заробляла немалі гроші на зйомках в журналах та на показах ??? Хто ви , щоб так судити і ображати людину що ніби то вона з пост пологовим синдромом ? Знаєте - у вас теж , дай Бог , буде дитина і можливо не одна і не думаю що ця дитина чи ваш чоловік захоче щоб вас так ображали , чи не так ? ((( І ви вже якось визначтеся - я економлю на всьому (ходжу як бідося ))) і з понтами ??? то в чому вони тоді проявляються як не в статку фінансовому і фізичному ??? ( я ж метр з кепкою ))) Можете всі завітати до нас і побачити мене з моїми 180 сантиметрами ( тепер це метр з кепкою ) і з 86 кілограмами живої маси ))) і вже по цьому можете зрозуміти ,що людина ця не більше як брехуха ((( Тільки навіщо бути такою злою і чим оце все допомагає ??? ) Можливо від написаного ви заробили багато грошей , ваш моральний дух піднявся на невизначену вершину , у вас мязи стали гарнішими ??? ))) І коли ж був такий час , що менеджер наш був присутнім на уроці у будь-якого викладача ? я відповім - НІКОЛИ ) тому звідки ви можете знати таку інформацію що Таня викладає моделям на уроці ? аргументуйте - конкретика ??? ) І як це я так вів урок і сам нічого не показував і ще й не розказував - я там що літав чи мявкав ? ))) А фотографів які б робили фешн зйомку у такому напрямку як потрібно нашим замовникам ( зауважте це не наша примха ) тут у Львові практично немає а нових талантів відкрити невдається то ж маємо те що маємо але я цього і не утаюю ні від кого і ніхто на них не кричить а просто показуємо що ми хочемо і що вони не роблять та і все ! І дійсно УНІКАЛЬНЕ ЯВИЩЕ коли людина наскільки не думає над тим що пише коли перший раз пише що ми маємо трьох працівників а потім вже сім зявляється з неба і ще пять кожного тижня ми звільняємо ))) сміх та й годі ! Уявіть собі скільки клопотів це приносить а особливо документативних - взяти людину на роботу а потім звільнити і так пять в тиждень ))) ще й на це все час треба мати - тільки тим і займатися ) А останні фотографи чоловік Костя Черненко і його співбутильниця які були на випробовувальному терміні випросили у мене особисто в борг 100 доларів ніби то заплатити за квартиру оренду ( сказали , що більше нікому їм допомогти крім нас а жити треба ж десь бо самі з Донецька приїхали ) от я і пожалів гадюк які грошей не віддали а фотографій не обробили і я змушений був платити свої гроші щоб інший фотограф Олександр ЛОзовий їх зробив і про ситуацію інформацією володіють і батьки тих дітей яких Черненко ніби то фотографував ! ТОму ... я присвятив достатньо часу цій немаленькій статті а не своїм дітям чи спорту але виклав те що насправді а не повітря чи брехню зігнилу ! А ви прийдіть в офіс і побачите як я економлю на всьому а особливо на одязі і на чому я катаюсь ( вибачте , додому не запрошу - там жахливо теж )))))) А тобі ЛЮДИНО - успіху і твоїй сімї ! ( але починай ставати успішною з голови )
# Ірина2015-06-10 03:36:24
І нас працює лише двоє по трудовій книжці і вже цілий 2015 рік ,ще плюс директор , заступник директора, бухгалтер і юристи ! ТО ж звідки ви взяли , що у нас лише 3 менеджера ? тому що ви були третьою і були на стажуванні а таких в нас було на трьох пальцях порахувати за цей рік і жодна нам не підійшла , оскільки насправді у нас нелегкий бізнес і не кожен може впоратися з задачами , які ми ставимо , але всетаки є ці які працюють не перший рік - значить нас все влаштовує !
# Тетяна2015-06-10 03:24:54
Так скажіть , будь-ласка , ви вказали інформацію , що вам заплатили фінальну зарплату 100 доларів що зараз у співвідношенні 2100 гривень ( при чому це все було за період стажування і не кожне підприємство зобовязане навіть платити за період стажуванння а вам заплатили ) то таке ) а поті пишете , що вам обіцяли ставку ( але коли ви приступите до роботи після стажування ) в 1000-1500 гривень ( то вкажіть будь-ласка конкретну суму - або 1000 або 1500 гривень що є досить суттєвим а заплатили вам 2100 гривень за стажування то вже не обдурили а ще й накинули ) і поясніть мені тупій от такій - як це буває от так в житті що вам обіцяють зарплату 1000-1500 гривень і зразу ж кажуть що можете розраховувати на 3500 - 7000 гривень ??? Людино ... з якої ви планети ? чи можете самі зрозуміти що написали ??? І як це розраховувати ? Треба працювати, виконувати добросовісно робочі обовязки , приносити прибутки на підпрємство і лише тоді отримувати чесно зароблену заробітню плату чи у нас тепер просто розраховують на ніби то обіцяні зарплати ?
# Сергій2015-06-10 03:15:51
І кава безкоштовна щодня і так три тижні це така розкіш для вас і позитивна сторона будь-якого підприємства чи організації ? )
# Сергій2015-06-10 03:13:47
О... а ці всі Маші, Олі , Дарини і т.д. - хто вони ? звичайні сторінки які може створити тут будь-хто ? ) і підтримують вас без наявних фактів і підтверджень , ще й утаюють свої фамілії ? Навіщо ? А якщо підтримуєте то напишіть хоча б в чому саме - чи у вас рівнозначно у всіх саме така проблема виникла з нами як і в бідолашної Анечки ? І слово в слово було так же як і з нею ? )
# Сергій 2015-06-10 03:09:46
Ого.... це ж треба так старатися і такий текст придумувати ? ) мабуть багато часу пішло на це ) Ви , мабуть , досить зайнята і старанна людина для такого чи я неправий ) ? По-перше - аргументуйте оцю казкову зарплату в 1500 доларів - скиньте ссилку хоч на один сайт роботодавців , де ми виставляємо таку суму грошей на зарплату ! Нехай люди бачуть ! Треба підтверджувати свої слова а не просто писати щонебудь ! І платимо ми не в доларах ) а в гривнях ! Ми такі погані а зірок нам немало наставили ви - ви вже й не такі погані люди виявляється ) І ви в нас всетаки просто були чи всетаки працювали чи байдики били і звати вас Анна ! ) Людина , яка прийшла до нас на співбесіду , пройшла її ( не роздивилися добре на жаль ) приступила до стажування - сиділа в неті в гороскопах, інтернет магазинах , тренувалася робити мейк-ап , використовувала фотографів для безкоштовних зйомок і т.д. ! На роботу взята не була ! На період стажування принесла прибуток у розмірі 1000 гривень а захотіла зарплату у розмірі 2000 гривень ) Скажіть хто-небудь - це справедливо ? Кому потрібний такий працівник ?
# Маша2015-04-09 01:24:04
Власне, все правда
# Оля2015-04-09 01:06:27
дуже пiдтримую!
# Дарина2015-04-09 00:44:54
А я була в них вiзажистом та отримала лише 50 грн з обiцяних 350.
# Мар'на2015-04-09 00:43:04
Агенство дiйсно нiкудишнэ. Фотографам якi поважають себе i свою працю я б не радила там працювати. Там Вас не оцiнять(((
# Акiлiна2015-04-09 00:24:42
Була вiзажистом,пообiцяли гарну зарплату.
Нiчого вiд них не дочекалася. Навiть елементарного "дякую".
Гpoшi так i не отримала.
# Алина2015-04-09 00:19:31
Пiдтримую.
# Настя2015-04-09 00:18:13
Агенство действительно не порядочное!
# Анжела2015-04-09 00:15:34
Спосибо за конструктивный отзыв