Отзыв о компании FOX
Добавлен: 19:16 09.02.2011
Другие названия: Юридическая фирма FOX, Фокс
Сайт:  fox.com.ua
Регионы работы: Киев, Донецк, Харьков

Описание деятельности:  * защита интересов в суде; * разработка вопросов договорных отношений участников различных международных и крупных украинских проектов и сделок; * налоговое планирование, валютное и таможенное регулирование деятельности предприятий; * проведение необходимых согласований и регистраций, получение соответствующих лицензий и разрешений; * юридическое обеспечение страхования, кредитования и оформление связанных с этим документов.

Никнейм: Владимир Маринич (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Июль 2008

Меня зовут Владимир Константинович, и я являюсь одним из партнеров компании.

Я очень много прочитал в отзывах о компании и о ее руководстве.

Я не хочу оправдываться, - возможно недостатки и есть, хотя мы стремимся к лучшему. И за критику в любом случае спасибо, - и за справедливую и за лживую, - мы учимся на любой критике (одни недостатки устранять, другие - недопускать).

По поводу замечаний:
1. Все действительно работают много - но не потому что так хотят руководители, а потому что уровень знаний выпускников вузов сейчас настолько низкий, что они не способны во вменяемое рабочее время выполнить элементарные юридические задачи. Ко всему этому - идет ежедневное обучение сотрудников на базе решения определенных юридических задач. Естественно, что это требует большего количества времени чем обычный рабочий день. Но ведь это вы пришли сюда без опыта и учиться, познавать юридические тайны, которыми не деляться в других конторах - при этом вам за ваше обучение еще и платят деньги. И если вы бесперспективный и ленивый человек, то стоит сначала посмотреть на себя, а потом указывать на других.
2. По поводу бандитских авторитетов - это просто смешно.
Анна Сергеевна юрист родом со Львова, где понятие авторитет имеет несколько другое значение чем вы здесь используете.
Я - действетельно родом из Донецка, но если только это определение понятие авторитета, то мне очень жаль, что вы не учитывете, что моя семья уже 400 лет - потомственная интеллегенция, мои предки - реестровые казаки, а я имею четыре высших образования и 12 лет своей жизни отдал безупречной службе в правоохранительных органах на пользу государству.
3. По поводу неуважительного отношения и профессионализма - если у кого-либо из бывших сотрудников есть ко мне претензии, я прошу высказывать их здесь конкретно, а не общими брехливыми словами. И если я чем-то незаслуженно оскорбил человека, я с радостью прилюдно извинюсь за это. А мой профессионализ я предлагаю проверить в суде (до встречи).

P.S. Я за всю свою жизнь не подвел и не предал ни одного человека, и никто не может сказать мне в лицо что я плохой человек. Поэтому прошу Вас, относиться с уважением к людям перед тем как выливать здесь свой понос.

И еще, в отличие от большинства людей котрые здесь выливают свою желчь, понятие чести является для меня основополающим и поэтому, я готов отвечать за каждое свое слово в любое время дня и ночи.

Недостатки компании в том, что она не воспринимает юристов как отбросы и всегда пытается создать своего рода семью, - как результат, тратит очень много времени на обучение сотрудников, которые потом в погоне за деньгами переманиваются другими компаниями. При этом, на всех сотрудников очень много тратиться времени с целью помочь им подняться, а на перспективных тратиться времени в 5 раз больше - с целью создать будущих профи. Естественно из-за этого немного страдает время исполнения - но вспомните себя (это раз), а во вторых - за счет этого достигается качество

# Hell2013-07-10 06:00:26
Если вы находите уровень выпускников ВУЗов низким, тогда сами впахивайте. Хотя, вы же берете модных КНЭУвцев, которые вообще ни разу не покупают свои результаты экзаменов. Почитайте тексты своих "вакансий"! От вас попахивает гнилью! Ознакомьтесь со значением термина "юридическая этика" и "адвокатская этика"! Вы в своих "объявлениях" заранее унижаете потенциальных сотрудников, вот к вам и идут дегенераты! Так что, перед тем, как жаловаться на уровень подготовки выпускников, сначала со своим говном разберитесь!
# Юрист2012-06-24 16:10:51
Цікаво написа, але... декілька разів хотів відправити резюме на вакантну посаду, однак зупиняла оплата праці, навіть на випробувальний термін вона не те, що не відповідає ринковим стандартам, вона не відповідає затратам, які несе співробітник (кандидат на посаду) протягом місяця. Склалося враження (як і хтось писав в коментарях), що вакантна посада появилася тільки для того щоб розгрузити основних юристів, і використати нових, нічого при цьому в матеріальному плані сильно не втрачаючи.
Політика фірми побудована, як на мій погляд, неправильно (можливо вона навмисне так і побудована :) ), оплата випробувального терміну відсіює досвідчених, або хоча б тямлячих в юриспруденції і практиці юристів. Тим самим дає дорогу студентам (чи недосвідченим юристам), а отже і навантажує більш досвідчений персонал та керівництво по навчанню. Ви писали у описі вакансій, що вам не потрібні кандидати наук і практики з 10-и літнім стажем роботи, я вас підтримую в деякій мірі, якщо це проХфесори з короною на голові:) Але якщо це дійсно свідомий юрист, який знає як формується справа, як складати позовну заяву, і т.д., одним словом те, чого ви вчите 2-3 місяці, а комусь і пів-року буде замало, то підхід неправильний! Я, наприклад, вже обмежувався, жив в кредит, щоб отримати досвід, знову це проходити я не буду.

В мене в голові виник цікавий образ, коли бізнесмен відкрив ганделик із найнижчими цінами, хотів багато клієнтів, а потім взявся вчити відповідну публіку, яка там збирається, етикету, ділової мови і ін. Замість того щоб підняти ціни, покращити інтер'єр і зустрічати в себе на порозі багатих і щедрих гостей, які ще й чайові залишають. Ось так.
Удачі Вам, і можливо при зміні політики фірми, до зустрічі:)))
# Олег2012-05-17 00:28:51
Володимир Маринич, ду же розумна і працелюбна людина, а також хороший психолог, поспілкувавшись з ним на співбесіді я багато чого взяв для себе на виправлення та доопрацювання, впешу чергу над самим собою, я вже не говорю про право) потрібно вибирати чого ви дійсно хочете: розкішне буденно життя чи віддавши себе роботі стати чудовим перспективним та забезпеченим юристом?!!!
# Марина2012-03-07 21:35:36
Доброго дня! мене звати Марина Миклуш. Я працюю юристом в Юридичній фірмі ФОКС вже майже три роки і повірте, - знаю "усю кухню"=)Тому, вважаю за необхідне звернутись до усіх, хто залишив свої коментарі та бажає їх залити, із наступним.

Дане звернення обумовлене лише моїм власним бажанням, оскільки остогидли мерзенні речі, які пишуть люди.
Шановні особи, які залишають "позитивні" (в переносному значенні) коментарі, наберіться мужності і не ховайтесь за ніками типу "за справедливость", "администратор" і т.д.
Якщо бажаєте, щось сказати, то хоча б спершу зверніться до нас, а не будьте боязкими зайцями або пацюками, які нагадили (вибачте за грубість),а тоді - піджали хвости і сховались в кущах!!!
По-перше, хочу сказати, що принцип роботи офісу в м. Києві (ручаюсь за даний офіс, оскільки я співробітник саме цього офісу) - це чесність з клієнтами. Ніякого "кидалова" тут немає. Курівництво намагається максимально ефективно організувати виконання поставлених завдань і не ставить перед собою ціль – нажитись за рахунок чужих коштів!!! Навпаки, керівництво офісу, розуміючи ситуацію в країні та критичне становище ряду клієнтів, намагається створити умови, сприятливі для клієнтів, надаючи послуги в розстрочку і т.д.
Однак, повірте, нам трапляються непорядні клієнти! Так що, Ви пропонуєте створити інтернет – сторінки, на яких поливати цих людей брудом з лозунгами: «Ніколи не зв’язуйтесь з Васьою Пупкіним! Він такий мерзенний тип! Після нього залишитесь без штанів»????!!!!
Ми розуміємо, що немає ідеальних людей…і вважаємо, що непорядність «просто так» не зійде нікому з рук…
Повірте, ми не вважаємо себе ідеалами і як всі живі люди, - допускаємось помилок. Проте, при виникнення такого роду ситуацій, виправляємо їх і працюємо над помилками! Але ніколи не будемо мовчати, коли безпідставно звинувачують в непорядності, кидалові і т.д.

По-друге, вважаю за необхідне прокоментувати невдоволення «администратора» умовами вакансії.
Шановна (можливо, Шановний=), Вас ніхто не змушує йти працювати на дану фірму, не подобається – це ваша суб’єктивна думка і Ви маєте на неї право.
Однак, запам’ятайте перед тим, як зробити висновок про те, що особа, як Ви виразились «писих», подумайте добре, чи достатньо у Вас інформації для такого роду висновків.
Зазначена вакансія складена у такому дусі, оскільки керівництво втомилось від тупості і обмеженості кандидатів, які об’єктивно не оцінюють себе та свої можливості, і головне, - не бажають самовдосконалюватись.
Умови роботи на фірмі дійсно важкі, оскільки ми не просто «протираємо штани», а нас ще хочуть навчити!!! На співбесіді всі умови обговорюються, нічого не приховується.
В зв’язку із зазначеним і для того, щоб зменшити «стихійну розсилку тисячі резюме» у вакансії все чітко зазначено. Нам потрібні люди, які розуміють,для чого складено таку вакансію=)а ті, хто не розуміє, не витрачають ні свій, ні час фірми, що приємно радує=))

Окремо бажаю звернутись до особи під ніком "за справедливость", оскільки припускаю, що знаю,хто написав цей коментар. Шановний, Ви бездарно програли суд першої та апеляційної інстанцій!а коли звернулись до нас, то не набрались терпіння, щоб ми спокійно завершили процес в суді касаційної інстанції! ті,хто працюють в юридичній сфері, прекрасно розуміють, що боротьба, особливо в сучасних умовах, із судової системою, займає не один і не два дні ...і трапляються ситуації (погоджуюсь, не завжди приємні), які не залежать від юристів!!!Помірковані люди прекрасно це розуміють!Повірте, я прекрасно знаю, що Ви хвилюєтесь, оскільки звернення до юристів свідчить про те,що у Вас виникли труднощі… Однак, якщо Ви нікому не довіряєте і думаєте, що на кожному кроці «кидалово», а юристи не знають законів, так для чого Вам тоді юристи?? Ви ж настільки грамотний, що можете все зробити самотужки!!!!Тоді вперед!
Запам’ятайте, інколи, навіть в критичній ситуації, потрібно повірити і набратись терпіння.
А перебіжчик (Ви знаєте, що я маю на увазі), який отримав все в одних і думає, що хтось інший вже з підготовленими матеріалами, досягне бажаного результату, навряд увінчається успіхом, оскільки поступає підло, і при цьому, головне, йому вистачає наглості, звинувачувати когось!
Ви проаналізуйте ситуацію, включивши здоровий глузд і відкинувши емоції, без допомоги, як Ви на даний час думаєте, «порядних», і доті зрозумієте, надіюсь,ситуацію.

Ми розуміємо, що на даний час,на жаль, в суспільстві сформувалась думка про те, що юристи, м’яко кажучи, «не чисті на руку», однак ті,хто з нами ДІЙСНО працюють і працювали, розуміють, що ми не керуємось принципом «аби нажитись».
При зверненні за допомогою до нашої фірми, чітко висвітлюється ситуація, з зазначенням можливих наслідків. Ми ніколи не обіцяємо «золоті гори», а об’єктивно аналізуємо ситуацію.

Впевнена,що після всього сказаного, з’являться бажаючі облити брудом, покидати скептичні коментарі і т.д.=)
В такому випадку, прошу звертатись особисто, а не ховатись за ніками =)))
Будьте все-таки людьми!
# за справедливрсть.2012-02-27 14:25:50
Уважаемая фирма "ФОКС" Обещания, завтра, через день, через неделю, спустя месяц - это как называется?????????
# адміністратор2011-10-14 16:16:00
Предпочтительные характеристики при отборе кандидатов:
Резюме присылать только если вы уверенны, что физически и морально готовы много работать, постоянно задерживаться и много учиться - т.е. если хотите стать юристом (не путать с юристконсультом).

- людей, которые не имеют никакого представления о чести, благородстве и преданности;

- паталогических лжецов, сквернословов, любителей обсуждать своих товарищей за их спинами , лентяев и людей, желающих быстро разбогатеть;

- имеющих слабое здоровье и характер, не позволяющие много учиться и работать;

- имеющих меньше трех образований и опыт юридической практики меньше 10 лет, но считающих себя лучшим юристом на планете, в стране, в городе и так далее, и вообще считающих, что их знания хоть что-то стоят на момент трудоустройства;

- людей, считающих, что им должны платить большую заработную плату за то, что они ничего не знают и не умеют, и первые 12 месяцев работы, своей деятельностью наносят постоянный большой ущерб фирме, так как 12 месяцев они только учаться хотя бы не наносить ущерб фирме (ни о какой прибыли от вашей деятельности вначале речи не идет);
# адміністратор2011-10-14 16:13:28
не керівник, а писих!!!!!!!!!
# стар2011-10-14 16:08:07
Эдуард! Респект!+100!!
# Эдуард2011-03-30 20:22:53
К тебе Константинович лично претензий нет,а вот, так сказать, к твоей жене Анне Сергеевне то да.Она боков напорола ,упаси господь.Тюрьма по ней плачет.И ты овечкой не прикидывайся.Честным себя возомнил?А машины от неё принимал? Ездил?Кто тебя одевал,забыл?На ворованные Анной деньги жил.Так что давай не умничай-Альфонс!