Отзыв о компании ПП "РЕКОРДФІН"
Добавлен: 19:12 01.04.2015
Другие названия: ПП "Депозитгруп", ПП "Сучасне Спіробітництво", ПП "Енергетична Стратегія", Кредит Маркет, ПП "Славія Люкс", ПП "Медвар", ПП "Лексворд", ПП "Зедос" ПП "Лав Ласс", ПП "шансор", ПП "Фінвесткор", Ренессанс, Сity Credit, Credit Invest, Альфа гроші

Регионы работы: Киев

Описание деятельности:  Кредитное мошенничество

Никнейм: sindikat (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015

Сеть организаций, занимающихся кредитным мошенничеством. Размещают обьявления, где предлагают кредиты наличными от 10 до 600 тыс. грн. гражданам с проблемной кредитной историей. Под предлогом необходимости оплатить "обязательную страховку", внести "залоговый платеж" итд обманом выманивают у людей деньги. Кредиты, при этом, не выдаются. Адреса офисов:
Киев: ул. Димитрова, 5, корпус 10А, 4 этаж, оф. 405; ул. Петрозаводская (Кирпы), 2А, 4 этаж, оф. 407; Стратегическое шоссе, 16; ул. Попудренка, 52, оф. 709; ул. Дегтяревская, 8А, оф. 513; ул. М. Расковой, 23, оф. 216; ул. Спасская, 9А, оф. 56; пр-т Краснозвездный, 119В, оф. 5; бульвар Дружбы Народов, 23.
Белая Церковь: ул. Гордынского, 2, оф. 215; ул. Ярослава Мудрого, 38/12, этаж 3, оф. 14.
СМИ про кредитных мошенников: https://www.youtube.com/watch?v=1_V17po2G3s

Если вы пострадали от действий кредитных мошенников, срочно свяжитесь по тел. (063) 417-43-30 (Правозащитное обьединение "Синдикат", http://www.sindikat.info/).

# клієнт2015-04-08 22:54:14
і я отримав, тав все написано...
# гість2015-04-08 22:51:57
наприклад я отримав позику по договору даної організіції, без відсотків.....
# Марина2015-04-02 14:00:03
Хочу додати ще одну адресу ПП "Рекордфін" - м. Рівне, вул. Київська, 21 (ТЦ "Політон" офіс 405). Представник компанії Назорук Руслан Олександрович
Ситуація така ж(((
Звернулися за кредитом, заплатили перший внесок за начебто надані консультаційні послуги на адресу ПП "Депозитгруп" в сумі 2500 грн.
Чесно кажучи навіть не можу тепер сама пояснити як можна було взяти і заплатити ті кошти, наче затьмарення якесь найшло.
Як пояснили юристи, повернути їх або не вдастся або зробити це буде дуже складно.
Страховку ми не заплатили, вчасно зрозуміли що це шахрайська організація.
Як пояснили страхові агенти однієї із компаній нашого міста - при несплаті хоч одного разу страхового внеску страхова компанія розриває договір страхування автоматично сама, а страхують шахраї життя - це найдорожчий вид страхових послуг, сплачується щороку. Не платіть страховку. все рівно не отримаєте ніякого кредиту!!! Телефонує жіночка і дуже морально давить, каже що при несплаті страховки не побачите навіть сплачених перших коштів, а при сплаті страховки, вони ніби їх повернуть. та не поверне ніхто і нічого!!!
Писали ми листи на розірвання договорів, все безуспішно - повертаються назад - поштарі не можуть розшукати адресата.
Будьте всі обачні. таких офісів навіть в нашому невеликому місті Рівне дуже і дуже багато!!!