Отзыв о компании Благодійний фонд Небайдужі серця
Добавлен: 20:19 31.03.2015
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации

Регионы работы: Киев, Кировоград, Львов, Одесса

Никнейм: Катерина (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015

Ніколи не знаєш куди тебе приведе життя, з ким об’єднає у співпрацю пліч-о пліч. Мене звуть Катерина, я волонтер благодійного фонду «Небайдужі серця». У колективі благодійного фонду «Небайдужі серця» я зовсім недавно, але уже в захваті від цих, щирих, активних людей. Познайомилася з представниками фонду я у військовій частині, коли ми з родинами привезли племіннику продовольчі продукти, представники ж благодійного фонду «Небайдужі серця» - забезпечили батальйон необхідними речами.

не помітила негативних сторін

# Аноним2017-08-23 14:40:38
зареєстровано ряд благодійних організацій на підставних осіб, а саме: БО «Благодійний Фонд Об'єднана волонтерська платформа» (код ЄДРПОУ 40921111), рахунок: ПАТ «Приват Банк» МФО 380775 № 26003056126514; БО «Благодійний фонд Союз волонтерів України» (ЄДРПОУ 395455294), рахунок: ПАТ «Приват Банк» МФО 380775 № 26005056114740; БО «Благодійний фонд Врятуй майбутнє» (ЄДРПОУ 40857649), рахунок: ПАТ «Приват Банк» МФО 380775, № 26006052608932; БО «Благодійний фонд Світла Україна» (ЄДРПОУ 39557205), рахунок: ПАТ «Приват Банк» МФО 380775 № 26009055022669.

В подальшому на відкриті у ПАТ «Приватбанк» банківські рахунки вище вказаних благодійних організацій, надходять грошові кошти від не байдужих громадян та різноманітних підприємств, яких в свою чергу, через мережу Інтернет (соціальні мережі) за допомогою повідомлень про необхідність фінансової допомоги, вводять в оману для нібито потреб військових в зоні АТО.

Грошові кошти, які поступають на рахунки благодійних організацій без призначення платежу, за допомогою систему приват 24 «Приват-Банку», перераховуються на платіжні картки фізичних осіб підприємців. В подальшому зібрані кошти конвертуються в готівку та витрачаються на потреби учасників злочинної групи - придбання рухомого та нерухомого майна.
# Валерия2015-06-30 17:19:00
Псевдо благодійний фонд Небайдужі серця насправді називається БФ Небайдужі серДця, з літерою Д у слові серця, шахрайську діяльність розпочинали ці аферисти з фонду Допоможемо дітям разом, пізніше, після широкого резонансу від їх злочинної діяльності з»являлись клони чорних волонтерів: Оживи мрію, Світла Україна. Іменували себе ще просто благодійною фундацією, або представлялись чиновниками державних структур. Проте суть телефонних шахраїв зводиться до одного: Фінансова пастка. Будьте обережні! Не перераховуйте кошти брехунам. Фінансуйте АТО та хворих діточок напряму!

Відео про шахрайство Благодійного фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

Ще відео про шахраїв з фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=M4i_ygNrvTQ
# Валерия2015-06-30 17:16:00
Мне сложно поверить, что есть бессовестные люди, которые пишут такой бред про фонд! Сейчас настало сложное время для каждого человека нашей страны, и мы должны сейчас как никогда быть заодно за мир в нашей стране. Но, к сожалению, есть люди, которые не только не хотят помогать, а еще ставят палки в колеса тем людям, у которых голова занята тем как бы, облегчить жизнь нашим защитникам. Я знаю это не понаслышке, я лично работала в этом фонде и знаю как это сложно морально, когда нашим защитника зимой место воды приходилось, есть снег, пить воду из луж, что бы хоть как то утолить жажду, и вы должны понимать, что это самый маленький пример как они там живут! Я пошла, работать фонд только раде того, чтобы понимать, что я своей работай, хоть как то в это сложное время могу протянуть руку помощи людям, которые так в этом нуждаются, а главное заслуживают, нашего внимание! Мне очень неприятно видеть как один «умник» пишет о благотворительном фонде. Мне вот интересно, где же вы были, когда помощь нужна была нашей армии или же кому-то из детей с детдома, наверняка, писали вот эту чушь или занимались своими какими-то делами? Писатель, серьезно, после бездействия вы думаете, что имеете право писать о тех, которые делают все для того, чтобы скрасить какому-то человечку жизнь. Стыдно за вас!

# Наташа2015-06-30 15:23:00

Відео про Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

# Наташа2015-06-30 15:07:00
Говорят, сколько людей - столько и мнений - ну конечно, поскольку в КУ четко прописаны права человека на выражение своего мнения: свобода слова, мысли и тд. И тем не менее, эта свобода переходит все границы, поскольку это мнение начинает выражаться на заборах, окраской зданий, в соц.сетях и даже в пабликах! Люди, не переходите черту дозволенного! Благотворительный фонд "Небайдужi серця" - это фонд, в котором я проработала два года и именно поэтому могу с уверенностью вас заверить, что всю гадость, которую тут пишут - это всего лишь только проплаченное баловство конкурентов и только! Фонд работает и делает это со всей положенной на него ответственностью!
# Вадим2015-06-25 21:51:00
Псевдо благодійний фонд Небайдужі серця насправді надивається БФ Небайдужі серДця, з літерою Д у слові серця, шахрайську діяльність розпочинали ці аферисти з фонду Допоможемо дітям разом, пізніше, після широкого резонансу від їх злочинної діяльності з»являлись клони чорних волонтерів: Оживи мрію, Світла Україна. Іменували себе ще просто благодійною фундацією, або представлялись чиновниками державних структур. Проте суть телефонних шахраїв зводиться до одного: Фінансова пастка. Будьте обережні! Не перераховуйте кошти брехунам. Фінансуйте АТО та хворих діточок напряму!

Відео про Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

# Вадим2015-06-25 21:21:00
Ціллю благодійного фонду «Небайдужі серця» являється допомога ближньому: не всім доля подарувала одинакові блага, але всіх нагородила людяністю, співпереживанням, взаєморозумінням; тому дуже важливо знайти ці якості в собі і при нагоді – надати підтримку тому, кому вона необхідна. Метою благодійного фонду «Небайдужі серця» являється благодійність у всьому її прояві; це не обов’язково повинна бути матеріальна підтримка, адже інколи сам факт підтримки несе у собі неабияку цінність у нашому суспільстві!
Благодійний фонд «Небайдужі серця» навчає
Волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» - це не тільки досвідчені спеціалісти своєї справи, а й носії тих людських якостей, про які в наш час люди часто забувають: доброта, порядність, тактовність, розуміння… Саме тому вони намагаються донести до нашої свідомості ці знання, як підґрунтя до початку нової реалізації відносин у суспільстві.
Програми благодійного фонду «Небайдужі серця»
Добра багато не буває, але тим не менше діями волонтерів лише одного із фондів досягнути загальних масштабів у сфері доброчинності не можливо. Ліпше сфокусуватися на кількох напрямках, в рамках яких діяти регулярно та якісно. Саме тому працівники благодійного фонду «Небайдужі серця» обрали найактуальніші питання, в яких нагально необхідна допомога. Загалом, існує декілька напрямків діяльності благодійного фонду «Небайдужі серця» та здорова нація. Лише спільними зусиллями Україна подолає ворога!!!

«Захисти країну» - сьогодні дана програма актуальна як ніколи. Адже на порозі активних воєнних дій, наші солдати спіткнулися з не приємною обставиною – обороняти країну потрібно, але чим? На жаль, як всім відомо, сьогодні держава не в змозі у повному об’ємі утримувати наших солдатів, тому підтримка благодійного фонду «Небайдужі серця» зараз дуже актуальна та необхідна. Волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» неодноразово забезпечували різні батальйони( особливо добровольчі) продуктами харчування, речами першої необхідності! З даною інформацією можна детальніше ознайомитися за офіційним посиланням на сайті благодійного фонду «Небайдужі серця»:
«Здорова нація» - зараз постало гостро питання із народжуваністю у нашій країні, адже згідно статистики, народжується дуже багато діток з вадами здоров’я або ж здорових діток, але, на жаль, без батьків( адже з різних обставин вони даючи життя – відмовляються від подальшого виховання). У будь-якому варіанті, доля цих діток мало кого хвилює, а якщо й хвилює, то багато обставин слугують проблемі вирішення цього питання. Як кажуть: «діти – це наше майбутнє», саме тому однією з головних програм благодійного фонду «Небайдужі серця» є саме дана тематика. Чимало дитбудинків відвідали волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» з подарунками та різними святковими програмами, багатьох діток, яким батьки не в змозі допомогти фінансово самостійно – допомогли з операціями - про що свідчить їх звітність та подяки батьків
# vfbv2015-06-14 14:45:57
Випробувана методика шахрайства знову в дії!?
Чи можливо нам, в сучасному українському суспільстві, яке переживає величезне потрясіння у вигляді визвольної війни, вирватись із «зачарованого кола» незгод? Коли гинуть наші воїни: сини, батьки, кохані, які захищають Батьківщину, в самому серці країни знову народилась ерзац-благодійницька організація, що прикриваючись благими цілями видурює гроші у довірливого українця. Фонд Світла Україна (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) – організація, яка з перших кроків існування почала активно займати нішу псевдо благодійництва. Будьте пильні і не довіряйте шахраям! Якщо хочете допомогти людям, що потребують допомоги, то шукайте перевірені часом благодійницькі організації!

Що таке той новостворений фонд Світла Україна? Щойно утворився, а вже має потужну інформаційну базу приватних підприємств?! Вам ще не потелефонували ці аферисти? (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Не переймайтесь – у Вас ще все попереду!!! Вони вміють працювати із довірливим електоратом. Представники фонду, які телефонують до можливих «спонсорів» прекрасно усвідомлюють, що в теперішній напруженій соціально-політичній ситуації більшість українців прагне надати допомогу армії та добровольчим батальйонам. Будьте обережними і не станьте «спонсором» цих шахраїв! Хочете допомогти – особисто передайте допомогу тим, хто її потребує!

Знову за старе взялись організатори шахрайської організації Небайдужі серця, але тепер вони називають себе Фонд Світла Україна. (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Назва змінилась, але потворна сутність залишилась! У такий важкий час, коли існує безліч людей, які потребують допомоги (особливо сироти воїнів, які загинули в ході АТО на сході України) цей псевдо благодійницький фонд заробляє на доброті пересічних українців. Методи і форми видурювання грошей залишились такими ж – Вам телефонують та пропонують допомогти в організації допомоги армії. Ніяких гарантій, що перераховані Вами кошти будуть використані по призначенню у Вас немає. Попереджаємо, що, швидше за все, кошти осядуть у кишенях цих шахраїв!
# Виктория 2015-06-10 16:53:55
я то-же читала, отзывы про этот фонд и меня удивило только одно, что кто-то пытается поливать грязью фонд и людей которые там работают! И кстати это очень заметно, что пишет это один человек а значит у вас нет претензий к фонду а просто вам за это платят деньги! Если вы утверждаете, что вас обманули, то вы имеете, полное право обратится в милицию, и пускай они этим занимаются! Я знаю этот фонд и мне так противно читать, что вы там пишите, потому что если не этот фонд, то непонятно как бы сложилась, судьба моей подруги они действительно ОЧЕНЬ ПОМОГЛИ! И считаю, что на таких как вы надо писать заявления в милицию, жаль, что они этого еще не сделали.
# герц2015-06-10 00:58:53
Увага! Шахраї! Чорні волонтенри з Благодійний фонд Небайдужі серця отзывы відгуки (БФ Небайдужі серДця) а також Благодійний фонд Світла Україна отзывы відгуки є клонами шахраїв з МБФ Оживи мрію та МБФ Допоможемо дітям разом. Хто кришує цих бандитів? Зупинимо телефонних шахраїв разом!
# Александра 2015-06-08 15:03:42
Головна місія благодійного фонду «Небайдужі серця» - забезпечити своєчасною допомогою всіх нужденних, а особливо дітей, створити всі умови для гармонійного та повноцінного розвитку дітей, та умови для кращого життя всіх українців. Вже не перший рік, волонтери фонду збирають кошти для дітей-сиріт, для діточок з малозабезпечених сімей, які мають різні захворювання ДЦП, гепатит, лейкемія та ін. Неможна позбавляти дітей шансу, на здорове, повноцінне життя.!
Благодійний фонд «Небайдужі серця» допомагає хлопчику з діагнозом ДЦП
До благодійного фонду «Небайдужі серця» знову звернулися батьки Давида Спірочкіна, з проханням допомогти оплатити курс реабілітації в Міжнародній клініці відновленого лікування ім. Козявкіна в м. Трускавець. Через загрозу переривання вагітності, гіпоксії, хлопчик з’явився на світ на восьмому місяці вагітності, шляхом кесаревого розтину. Дитині поставили діагноз: ДЦП, спастична диплегія. Маленький Давид потребує постійної уваги і піклування, для одужання необхідно проходити реабілітаційний курс раз в півроку. Один курс такої реабілітації в клініці коштує майже 8000 гривень. Батьки не мають змоги самостійно оплачувати постійну реабілітацію, через скрутну ситуацію в родині. Хлопчик має всі шанси на одужання. Благодійний фонд «Небайдужі серця» зробив все можливе і за декілька днів знайшов, і відправив батькам Давида всю необхідну суму.
Благодійний фонд «Небайдужі серця» : діти - це наше майбутнє
Всі ми хочемо жити у вільній країні, де живуть щасливі люди. Як побудувати таку державу? Наше майбутнє – це діти. Треба виховувати у дітей такі якості, як емпатія, доброта, чесність, щедрість, любов до Батьківщини, впевненість у собі і своїх силах. Тоді виросте правильне покоління, яке зможе досягти того, про що ми лише можемо мріяти. Благодійний фонд «Небайдужі серця» хоче відновити правильні сімейні цінності, повернути в серця людей добро, врятувати якомога більше життів. Тому волонтери фонду так відчайдушно допомагають всім дітям, на чию долю випали важкі випробування. Щоб діти могли повноцінно розвиватися і мали щасливе дитинство і виросли справжніми людьми з великої літери.

# Лиля 2015-06-08 15:02:19
Я так вижу много «умников» сейчас комментируют благотворительный фонд «Небайдужі серця». Мне вот интересно, где же вы были, когда помощь нужна была нашей армии или же кому-то из детей с детдома, наверняка, писали вот эту чушь или занимались своими какими-то делами? Люди, серьезно, после бездействия вы думаете, что имеете право писать о тех, которые делают все для того, чтобы скрасить какому-то человечку жизнь. Стыдно за вас!
# gjtr2015-05-17 03:03:26
Испытанная методика мошенничества снова в действии!?
Возможно ли нам, в современном украинском обществе, переживающем огромное потрясение в виде освободительной войны, вырваться из «порочного круга» невзгод? Когда гибнут наши воины: сыновья, родители, родные, которые защищают Родину, в самом сердце страны вновь родилась эрзац-благотворительная организация, которая прикрываясь благими целями выманивают деньги у доверчивого украинца. Фонд Світла Україна Фонд Светлая Украина (клоны: МБФ Поможем детям вместе, БФ оживи мечту, БФ Неравнодушные сердца, БФ Неравнодушные сердца) (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) - организация, которая с первых шагов существования начала активно занимать нишу псевдо благотворительности. Будьте бдительны и не доверяйте мошенникам! Если хотите помочь людям, которые нуждаются в помощи, то ищите проверенные временем благотворительные организации!

Что такое этот вновь созданный фонд Светлая Украина? Только образовался, а уже имеет мощную информационную базу частных предприятий?! Вам еще не позвонили эти аферисты? Не переживайте - у Вас еще все впереди !!! Фонд Світла Україна Фонд Светлая Украина (клоны: МБФ Поможем детям вместе, БФ оживи мечту, БФ Неравнодушные сердца, БФ Неравнодушные сердца) (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) умеет работать с доверчивым электоратом. Представители фонда, которые звонят к возможным «спонсорам» прекрасно осознают, что в настоящей напряженной социально-политической ситуации большинство украинцев стремится оказать помощь армии и добровольческим батальонам. Будьте осторожны и не станьте «спонсором» этих мошенников! Хотите помочь - лично передайте помощь нуждающимся!

Опять за старое взялись организаторы мошеннической организации Неравнодушные сердца, но теперь они называют себя Фонд Светлая Украина Фонд Світла Україна Фонд Светлая Украина (клоны: МБФ Поможем детям вместе, БФ оживи мечту, БФ Неравнодушные сердца, БФ Неравнодушные сердца) (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Название изменилось, но уродливая сущность осталась! В такое трудное время, когда существует множество людей, которые нуждаются в помощи (особенно сироты воинов, погибших в ходе АТО на востоке Украины) этот псевдо благотворительный фонд зарабатывает на доброте рядовых украинцев. Методы и формы выманивания денег остались такими же - Вам звонят и предлагают помочь армии. Никаких гарантий, что перечисленные Вами средства будут использованы по назначению у Вас нет. Предупреждаем, что, скорее всего, средства осядут в карманах этих мошенников.

Война на Востоке кардинально изменила украинцев. Теперь Украина занимает первые места в мире по сбору средств для помощи как военным и вынужденным переселенцам, так и всем, кто нуждается в помощи. Но для некоторых война — неплохой шанс заработать денег.

Подозрение БФ "Неравнодушные сердца" в мошенничестве
Сообщение о нечистых на руку волонтерах и благотворителях ежедневно появляются в СМИ. В редакцию Телеканала новостей "24" обратились зрители и попросили проверить один из фондов, который помогает АТО. Мол, есть данные, что представители организации обогащаются за счет помощи неравнодушных.
К тому же, методы, которыми господа пользуются, чтобы собирать средства, вызывают много вопросов. Чтобы разобраться в ситуации, в офис фонда мы запустили инсайдера, который проработал там неделю. И были поражены результатом его работы.
Благотворительный фонд с красноречивым названием "Неравнодушные сердца" вроде помогает и больным детям, и бойцам, которые защищают нашу страну на Востоке. О чем на официальном сайте организации свидетельствуют многочисленные фото и отчеты. Но реальная деятельность фонда очень похожа на обычное мошенничество.
Шпионы в фонде
Нам согласилась помочь Киевская самооборона. Одна из активисток — Леся Шеповалова устроилась в фонд на работу. На практике офис-менеджер БФ "Неравнодушные сердца" имеет функции оператора call-центра.
Задача Леси — обзванивать предприятия и простых людей, в основном в селах, и просить у них деньги для благотворительных целей. Чтобы легенда, которую скармливают людям, звучала убедительнее, новичку дают целую кипу памятников и инструкций, которые нужно вручную переписать и выучить.
Скрытой камерой девушке удалось снять всю "кухню" волонтерской организации изнутри. На записи вежливые молодые люди представляются своим собеседникам по имени и отчеству, после чего рассказывают заранее изученную историю.
В батальоне "Торнадо" подтвердили, что БФ "Неравнодушные сердца" им помогает, но легенду опровергли. Правда, какую именно помощь привозят и в каком количестве, журналистам не рассказали. Представители call-центра в разговоре с людьми прикрываются Министерством обороны.
Прикрытие Министерством обороны
В Министерстве обороны не знают о деятельности БФ "Неравнодушные сердца". Кроме этого, батальон с таким названием не входит в Вооруженные силы Украины, а подчиняется другому ведомству. Вместе с самообороновцами журналисты Телеканала новостей "24" посетили call-центр. Но разговаривать работники офиса отказались и убежали через заднюю дверь.
Благотворители пытались убедить, что их работники работают на безвозмездной основе. Пока работники поспешно пытались бежать из офиса, их "главари" вызвали милицию. И только за время пребывания журналистов в помещении фонда на собеседование пришло три девушки. Одна из них рассказала, какие условия труда ей обещали горе-работодатели.
Когда на место прибыли правоохранители, журналисты написали заявление с просьбой разобраться в деятельности благотворительного фонда "Неравнодушные сердца" и выяснить, сколько денег собрали то ли их "волонтеры", то ли штатные работники.
Источник: Телеканал новостей "24"
Теги: Политика, Видео новости, Министерство внутренних дел, Киев, Волонтеры, благотворительность, Міністерство оборони України, Расследования, Криминал
# fgxngf2015-04-23 17:17:07
Мошенники, аферисты, лохотрон, развод, кидалы, финансовая ловушка

Очередные мошенники БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
“БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “СВІТЛА УКРАЇНА”” Они же Допоможемо дітям разом, они же оживи мрію, они же небайдужі серця

01001, м.Київ,Печерський р-н, вул. Інститутська, буд. 1,
ЄДРПОУ 39557205 р/р №26002056107631 у
ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” МФО 380775
Президент: Тарасенко Сергій Володимирович

Довідка № 12 від 17.01.2015р.,код неприбутковості:0005
• Тел.: (044) 223-35-83
# лопипми2015-03-31 22:35:25
Настырные звонки из недавно созданного Благотворительного Фонда Небайдужі серДця (они же Оживи мрію) всем подряд не затихают. Фонд Небайдужі серця выклянчивает деньги представляясь по телефону чиновниками госструктур.Представляются от имени министерств, ведомств, комитетов, налоговой и т.д. Одним словом не фундация, а лохотрон. Небайдужі серця засветились в скандальной схеме отмывания якобы передавая помощь батальонам Торнадо и Луганск-1, и не только... На самом деле на их сайте все документы - подделка, фотошоп и постановочные видео. Поддельные печати и подписи, телефоны подставных лиц, а не командиров силовиков из АТО. Пишут о себе в Интернете фейковые новости (положительные) о себе, потом всем показывают, вот мол смотрите, что про нас пишут. И больным деткам Небайдужі серДця не помагают. Например наша инициативная группа обзвонила школі интернаті для глухих детей, руководство заявило, что не знают такого фонда. Используют чувствительные темы как наживку для собственного обогащения. Сначала дети, а теперь АТО, прям бизнес какой-то бессердечный. Волонтеров в фонде нет, есть только операторы колл-центра. Лгут, даже называя сеюя "Небайдужі серця", а на самом деле в слове "серця" они намеренно добавили букву "Д", получилось на украинском языке "СерДця". Это чтобы нас запутать. Адрес своей конторы меняют как перчатки. Мошенники.